PDA

View Full Version : Link:[18+]Аутопсия на извънзенмо.Истина или....



scorpiass
07-02-2006, 18:51
Филмчето има претенции да е автентично.Заснето е 1947г.Без звук и естествено черно бял филм.Не го препоръчвам за хора със слаби нерви.
Ето го и него (http://krrrisi.data.bg/Alien/Alien.Autopsy.1947.avi)

http://krrrisi.data.bg/Alien/Alien.Autopsy.1947.jpg
Според мен от западняците и техните лъжи край нема(американците)

MiRaCuLiXbb
07-02-2006, 19:04
Смех бате.

`Death`Whore`
07-02-2006, 19:06
Съществата от други светове НЕ са хуманоиди! Дори е възможно хората да не могат да усетят присъствието им със сетивата си.

Ice_Queen
07-02-2006, 19:06
Точно за този материал и аз смятам че си е фалш!БТВ днес в"24 часа " има точно статия за НЛОтата и т.н. пишеше нещо от сорта -че в месеца се засичат около 500 НЛОта а средно на ден по 17.Статията е интересна,който има желание може да потърси и да прочете.

PLAMENKO
07-02-2006, 19:15
зашо пък да не е.... аз съм сигурен че не сме сами..... :D

MiRaCuLiXbb
07-02-2006, 19:16
зашо пък да не е.... аз съм сигурен че не сме сами..... :D
То тва е ясно, но тия снимки горе са мега смешни и нагласени.

scorpiass
07-02-2006, 19:25
Съществата от други светове НЕ са хуманоиди! Дори е възможно хората да не могат да усетят присъствието им със сетивата си.
хахах
да ти кажа във вселената има хиляди планети и възножността да бъдат хуманоиди е съвсем реална ,освем това хуманоидите са се утвърдили като доминиращ вид във звената.Като не разбираш много много от астрономия замълчи [-X [-X

`Death`Whore`
07-02-2006, 19:27
А когато е нямало хора, на Земята са властвали най-силните и големи същества. И динозаврите са били утвърдени, просто са измрели по случайно стечение на обстоятелствата.

scorpiass
07-02-2006, 19:56
Говоря във висшата евюционна верига.

WILD__BOY
07-02-2006, 20:15
Защо да са хуманоиди. Може да са магнитни полета. Може дори ние да сме градивна частица на нещо огромно, както атома е градивна частица на телата ни. А може всеки един атом около нас и от нас да е една отделна и независима вселена.

miloto_girl_4e
07-02-2006, 20:26
зашо пък да не е.... аз съм сигурен че не сме сами..... :D
То тва е ясно, но тия снимки горе са мега смешни и нагласени.


и аз съм на мнение, че определено не сме сами, но ... тези снимки отгоре са..много жалка постановка...

Mo6no
07-02-2006, 20:56
Аз тледах филма Alien Autopsy: Fact or Fiction.Според мен е невъзможно извънземи същества да приличат на хората. Това, че извънземините трябва да приличат на хората е измислица. Хората си мислят, че щом е интелигенто съществото, то задължително трябва да прилича на тях. Според сниманото същество е момиче (човек) със страшно много болести, което е починало и това е сниманата и аутопсия. А впоследствие на някоя филмова компания и е хрумнало, да направи пари и твърди, че това е филм с извънземно.

Communist
07-02-2006, 21:50
Аз тледах филма Alien Autopsy: Fact or Fiction.Според мен е невъзможно извънземи същества да приличат на хората. Това, че извънземините трябва да приличат на хората е измислица. Хората си мислят, че щом е интелигенто съществото, то задължително трябва да прилича на тях. Според сниманото същество е момиче (човек) със страшно много болести, което е починало и това е сниманата и аутопсия. А впоследствие на някоя филмова компания и е хрумнало, да направи пари и твърди, че това е филм с извънземно.
Абе кво момиче бе, виж му главата и очите на това нещо... незнам за такива болести аз... :shock: може би е от радиацията на някоя атомна бомба... 8)

teenkopele
07-02-2006, 22:18
зашо пък да не е.... аз съм сигурен че не сме сами..... :D
То тва е ясно, но тия снимки горе са мега смешни и нагласени.


и аз съм на мнение, че определено не сме сами, но ... тези снимки отгоре са..много жалка постановка...

Аз съм на същото мнение. :wink:

teenkopele
07-02-2006, 22:38
Според мен, това на филмчето не е извънземно, а човек, болен от една много рядка болест, на която не мога да се сетя името в момента. :wink:

scorpiass
07-02-2006, 22:43
Защо да са хуманоиди. Може да са магнитни полета. Може дори ние да сме градивна частица на нещо огромно, както атома е градивна частица на телата ни. А може всеки един атом около нас и от нас да е една отделна и независима вселена.
Само да кажа ,че атома не е най-малката чатица [-X
има фотони ,глюкциди , както и още около 300 по-малко елемента от атома ,които се намират в космоса.

Forslor
07-03-2006, 00:26
Точно същия филм го даваха по Дискавъри като един пример за масова манипулация и всяване на излишен страх у хората. Незнам колко от вас са обърнали внимание на аутопсиращия (по-точно начина по който протича аутопсията) - ами ще ме извинявате ама то все едно обезкостява и транжира месо в някоя фабрика за месни продукти от НЛО. Реже където му падне не спазва никаква последователност в аутопсирането ТРАГЕДИЯ. Пък да неговорим за останалите аматьорски декори :wink: - Поне като ще правят фейк да изпипват нещата .

WILD__BOY
07-03-2006, 06:47
Защо да са хуманоиди. Може да са магнитни полета. Може дори ние да сме градивна частица на нещо огромно, както атома е градивна частица на телата ни. А може всеки един атом около нас и от нас да е една отделна и независима вселена.
Само да кажа ,че атома не е най-малката чатица [-X
има фотони ,глюкциди , както и още около 300 по-малко елемента от атома ,които се намират в космоса.

А се предполага, че има и по-малки.

SeXyTo_f
07-03-2006, 08:23
Аз мисля че има извънземни!...даже искам да се срещна с такова :D

skate_warrior
07-03-2006, 10:31
Хубав монтаж :)

XePouH
07-03-2006, 11:55
зашо пък да не е.... аз съм сигурен че не сме сами..... :D
prav si bate :D sorry za kirilicita ma nqq drugo

Ollas
07-03-2006, 12:10
Това са пълни глупости. Гледах клипа - 60 МВ глупости. Някой се е изгаврил...

ATAKABG
07-04-2006, 03:39
Аз съм почти сигурен,че извънземните изобщо не приличат на хора,нито пък са зелени човечета. Може да имат някаква форма,която ние дори да не можем да видим или усетим. И не знам защо се смята,че щом няма кислород на Марс и другите планети,не можело да има други форми на живот. Ами ако не дишат с кислород? Ами ако изобщо не дишат,а живеят по някакъв друг,непознат за нашата наука начин?