PDA

View Full Version : Lubov,prosto haresvane ili privurzanost....



PrIqTeLkA_oT_AdA
07-02-2006, 19:19
Mislq 4e pisah predi edna temi4ka po slu4eq..Ta haresvah edin barman v zavedenie koeto po4nahme DA posle6tavame redovno s priqtelki,toi otide na moreto da raboti,idva si ot vreme na vreme.Tiq dni si be6e tuk i razbrah 4e go nqma onova 4ustfo koeto kogato mi obru6ta6e pove4e vnimanie .. demek i sq se opitva6e da me svalq,noo ne e su6toto.Na negovoto mqsto ima edin drug barman priqteli sq hubav i vsi4ko ostanalo i dosta puti dokazva 4e me haresva.. a mislq 4e i az ne sum tolko bezrazli4na,oba4e neznam kakvo da pravq ve4e.Sestrata na minaliq barmah mi stana mn dobra priqtelka i na vsi4ko otgore znae6e 4e haresvam brat i pogovorihme i tq mi kaza kup ne6ta koito qvno da me otblusnat -do nqkude toi sam pokaza 4e e takuf kakufto go izkara tq..imam nqkfo 4ustfa no neznaq .. lubov,prosto haresvane ili nqkfa privurzanost e.Dori nz kakvo da o4akvam ot tiq hora.Iskam purviq barman,no imam mn pre4ki za tova.Molq daite nqkukuf savet ili prosto mnenie ,na moe mqsto kakvo bihte napravili?

ziky
07-02-2006, 19:28
Незнам на колко години си но на твое място не бих бил с никой!

iiirish
07-02-2006, 19:37
мисля, че ако имаш възможност е по-добре да тръгнеш с новия барман. на сестрата на другия ще обясниш, че не искаш да чакаш брат й да си изясни чувствата си към нея, така че ти просто продължаваш.
а ако той се "сети", че изпитва нещо истинско към теб... тогава просто се отдай на сърцето си. успех :smt023

CRaZy_IKT
07-02-2006, 19:42
Мен ме интересува какво е казала сестра ти за него?

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-02-2006, 19:43
Ziky na 18 sum :)
anito.sl blagodarq ti,no mai ne sum predstavila situaciqta kato horata :) Tova za noviq barman naistona nz kakfo da pravq.Sestrata na drugiq mi kaza dumi4ki koito mi pokazaha kakuf e toi ,do nqkude znaeh za tqh no ot druga strana tq me predoprejdava6e sled koeto mi kaza "no ako iska6 opitai,ti re6ava6" koeto mn me u4udi i vupreki tova sum oburkana..ako ima o6te mneniq Molq 6te se radvam da spodelite

CRaZy_IKT
07-02-2006, 19:45
Ми не мисля че тя е казала някви еба си нещата.Що да не пробваш ако е готин нищо не губиш

ziky
07-02-2006, 19:46
Ziky na 18 sum :)
anito.sl blagodarq ti,no mai ne sum predstavila situaciqta kato horata :) Tova za noviq barman naistona nz kakfo da pravq.Sestrata na drugiq mi kaza dumi4ki koito mi pokazaha kakuf e toi ,do nqkude znaeh za tqh no ot druga strana tq me predoprejdava6e sled koeto mi kaza "no ako iska6 opitai,ti re6ava6" koeto mn me u4udi i vupreki tova sum oburkana..ako ima o6te mneniq Molq 6te se radvam da spodelite

Ясно значи може да си преценяваш кй е подходящ за тебе...мисля че сега е времето да го направиш....обаче сички фактори водят към втория барман смисал че на първия сестра му това унова сещаш ли се а втория каква е пречката

mimittto
07-02-2006, 20:19
Spored men ti trqbva da re6i6 ili da preceni6 koi e po-blizo do teb .. i ti pravi po golqmo vpe4atlenie ngo .Tova za sestra ta na purviq e dobre , priqtelka e i te predoprejdava za tova koeto si celila predi . Ti re6ava6.. a put purviq , za6to kato ti padne ne go hcvane6 a .. :lol:

lilitototot
07-02-2006, 21:19
ako mn ama mn iska6 tozi barman purviq opitai pri vuzmojnost ,ve4e si priqtelka s sestra mu tq moje da ti pomogne .. a do kolkoto do noviq barman toi 6te razbere polojenieto USPEH!

07-03-2006, 15:30
opitai .. no si izqsnii kakfo iska6 .. :lol: uspeh!

07-03-2006, 17:34
xm, ne razbrah dali si haresva6 purviq barman, ili si oburkana s 4uvstavata si kum nego, no ako si oburkana toi moje samo da te kefi ei taka, kato izlu4vane, a ina4e, ako bqh na tvoe mqsto bih se hvanala s vtoriq, vse pak nqma cql jivot da go 4aka6 purviq, a kolkoto do sestrata, ami vseki si promenq 4uvstvata nali taka, a i tq qvno ti e kazala dosta ne6ta, ot koito da ti se promeni mnenieto...uspeh

Яka KaKa
07-03-2006, 17:37
xm, ne razbrah dali si haresva6 purviq barman, ili si oburkana s 4uvstavata si kum nego, no ako si oburkana toi moje samo da te kefi ei taka, kato izlu4vane, a ina4e, ako bqh na tvoe mqsto bih se hvanala s vtoriq, vse pak nqma cql jivot da go 4aka6 purviq, a kolkoto do sestrata, ami vseki si promenq 4uvstvata nali taka, a i tq qvno ti e kazala dosta ne6ta, ot koito da ti se promeni mnenieto...uspeh mmm, napulno sum suglasna

Krem4eto
07-04-2006, 14:56
И аз съм на същото мнение като сестра му:
Ако искаш пробвай!

kristini4ka
07-04-2006, 14:59
Прави квото си решиш аз не мога да ти помогна сри :D