PDA

View Full Version : Предимствата и недостатъците да бъдеш с..



gagaa
07-03-2006, 07:31
Интересно ми е какво мислите вие ..Какви са предимствата и недостатъците да бъдеш с мъж ,който е много по-голям от теб ?
Някои ще кажат за любовта няма граници ,но това изобщо не е така..Мислите ли ,че е разумно да съществува една такава връзка ?

Ollas
07-03-2006, 07:44
Какво значи "много по-голям"? Първо това трябва да се изясни.

IKisseDAGirL
07-03-2006, 07:54
еми има мн малко предимства, като че ли недостатъците са повече, и все пак :arrow:

плюсовете се крият в тва, че има мн по-развито мислене, по-зрял е и с него може да се разговаря на сериозни теми (въпреки че доста мъже си остават деца и на 30 :mrgreen:)
също така вероятно има повече умения, повече знания, може да ти помага в ученето или нещо друго, опитен е в секса и знае точно какво да прави :wink:

сега минусите: по-умен е и ако си сгафила трудно ще го излъжеш 8-[.. а и разликата в годините се гледа с лошо око.. е, не само се гледа, но и наистина не е най-доброто нещо :roll: освен тва лесно може да те преметне и да си ви върти по няколко наведнъж, или пък да е скрил жена и деца някъде и да те използва само за едните плътски удоволствия.. ей така за разнообразие..
апък някой от ваште ак разбере да не говорим... първо, ти ще пострадаш доста, и второ, ако го хванат, нищо чудно да му лепнат няколко годинки за педофилия :evil:

абе кофти си е с по-възрастен мъж :| апък и толкова ли не останаха свежи момченца, че сте се насочили към нещо по-дърто?! :mrgreen: :P 8) :::

Mamaleva
07-03-2006, 07:58
Zavisi ot vazrassta na momi4eto ako to e na 20 i nqkolko a toi e na 30 i nqkolko spored men nqma zna4enie!

gagaa
07-03-2006, 07:59
Какво значи "много по-голям"? Първо това трябва да се изясни.

По-голям от теб с 10..15 и повече години от теб :lol:

Bey
07-03-2006, 08:13
Какво значи "много по-голям"? Първо това трябва да се изясни.

По-голям от теб с 10..15 и повече години от теб :lol:

Може ли и с 30-40 год по голям от тебе ?
Търса си жена 40 год по голяма от мене на 57 ако има да ми се обади..

ycMuBkaTa
07-03-2006, 08:33
Не знам защо, но винаги в такава връзка някак си осъзнаваш колко е хубаво да имаш някой до себе си на твоите години и твоя акъл. Вярно е, опитът е важен, а като е по-голям несъмненено го има, но понякога това не стига...По-големите са някак си прекалено сериозни, изпадаш в ситуацията, че ти си малката, а той - "твоят покровител". Мисля, че голямата разлика в годините не е кой знай какво преимущество...

Мрън
07-03-2006, 15:29
Това с разбирането от вашите много много ми хареса. Така е като постоянно се криете от родителите си и се мислите че сте много големи
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Яka KaKa
07-03-2006, 18:04
aaaaaaa, da weee po-golqm...10-15godini !?!?! naopravo se hvani s nqkoi na sredna vuzrast...za kfo ti e po-golqm...te golemite sa sku4ni, ponqkoga...noo po qko e s nqkoi koito da e na tvoita vuzrast nqkude..nai-mnogo 5godini, ama 10, 15...zabravi... [-X

kAdrOkoSkA
07-03-2006, 18:43
Az ne vijdam da ima plusove takava vrazka... ! Edin muj moje da e i na 30 i pak da razsajdava kato 16god! A nqkoi 17god puk sa po-opitni i po-sposobni kakto v sexa taka i v drugi oblasti ot 30god... taka che... vs e otnositelno. A minusi ima kolkoto iskash... kato zapochnem ot tova che e smeshno, preminem prez tova che postoqnno trqbva da se kriesh i nakraq... shte vidish che nqma smisal i ti e nujna po-energichna vrazka, primerno...

ziky
07-03-2006, 18:46
не съм момиче ама тия дето аз познавам ми казват той е голям симпатиичен незнам си кво има мотор къща....и аз ги питам е добнре за кво си с такъв а не с такъв смисал кголям колкото мене и тя ми защото той има повече акъл от вас може да му се разчита повече на него и некви такива....добреее....ама след 1 месец какво се оказва ревве ми тая същата на рамото и ми вика ама той ми изневери....с кой бе ми с жена му.....женен ли е бе?да има си и любовница....бравоо само така още се бутайте с такива!!! ](*,) :-({|=

CVETELLINA
07-03-2006, 19:07
според мен предимства няма!
1-во тои е вече мъж,както ти каза,интересува се от съвсем различни неща,отколкото едно 15 годишно хлапе... :?
2-ро не мисля,че е уместно съществуването на такава връзка!
Толкова ли няма момчета на нашата възраст,че да се заглеждаме по мъже! :shock:

А и такава връзка според мен,в която мъжът е по-голям с 6-10 години от момичето си е чиста педофилия! :-#

*an4eto*
07-03-2006, 19:07
zna4i mn puti sum kazvala ... 4e ako po-vuzrasten muj ne moje da si nameri nqkoq macka na negovite god ili pone 2-3 god po-malka ... zna4i e qko zagyben ... a ako e nad 30 ... tova napravo e muj i ne e za edna teenagerka ...ako e nad 30 osuznava 4e ve4e my se izpluzvat god v koito moje da svalq macki nared i se zadovolqva s kakvoto doide ... nezavisimo na kolko god e ... a tova e mn lo6o .... ve4e yse6ta 4e ne epurva maldost i deinstvenoto za koeto e s teb e sex ... prosto te syvetvam vednaga da go skusa6 i pove4e da ne se vijdate ..... za6toto razlika nad 15 god ... osobenop v takuv period e napravo nedopystima ....

playful_baby
07-03-2006, 19:13
Az ne vijdam da ima plusove takava vrazka... ! Edin muj moje da e i na 30 i pak da razsajdava kato 16god! A nqkoi 17god puk sa po-opitni i po-sposobni kakto v sexa taka i v drugi oblasti ot 30god... taka che... vs e otnositelno. A minusi ima kolkoto iskash... kato zapochnem ot tova che e smeshno, preminem prez tova che postoqnno trqbva da se kriesh i nakraq... shte vidish che nqma smisal i ti e nujna po-energichna vrazka, primerno...
podkrepqm :smt006

gagaa
07-03-2006, 19:46
Не..той не ми е гадже ..никакъв не ми е ..аз също споделям мнение ,че би било глупаво да имам каквато и да била връзка с такъв човек..
Ем той е много умен и постоянно се опитва да ме убеди ,че нямало нищо лошо в това..а аз все не успявам да си докажа тезата,че не би било правилно ..общо взето за това и реших да напиша тази тема :D Благодаря на всички

*an4eto*
07-03-2006, 19:57
Не..той не ми е гадже ..никакъв не ми е ..аз също споделям мнение ,че би било глупаво да имам каквато и да била връзка с такъв човек..
Ем той е много умен и постоянно се опитва да ме убеди ,че нямало нищо лошо в това..а аз все не успявам да си докажа тезата,че не би било правилно ..общо взето за това и реших да напиша тази тема :D Благодаря на всички

moje li samo edin vupros da ti zadam ot lubopitstvo?
:arrow: na kolko si ti i na kolko e toi?

gagaa
07-03-2006, 20:06
Не..той не ми е гадже ..никакъв не ми е ..аз също споделям мнение ,че би било глупаво да имам каквато и да била връзка с такъв човек..
Ем той е много умен и постоянно се опитва да ме убеди ,че нямало нищо лошо в това..а аз все не успявам да си докажа тезата,че не би било правилно ..общо взето за това и реших да напиша тази тема :D Благодаря на всички

moje li samo edin vupros da ti zadam ot lubopitstvo?
:arrow: na kolko si ti i na kolko e toi?

Аз съм на 15 ,а той...ще го спестя това,защото разликата е наистина стряскаша ..срамувам се

*an4eto*
07-03-2006, 20:17
Не..той не ми е гадже ..никакъв не ми е ..аз също споделям мнение ,че би било глупаво да имам каквато и да била връзка с такъв човек..
Ем той е много умен и постоянно се опитва да ме убеди ,че нямало нищо лошо в това..а аз все не успявам да си докажа тезата,че не би било правилно ..общо взето за това и реших да напиша тази тема :D Благодаря на всички

moje li samo edin vupros da ti zadam ot lubopitstvo?
:arrow: na kolko si ti i na kolko e toi?

Аз съм на 15 ,а той...ще го спестя това,защото разликата е наистина стряскаша ..срамувам се

e aide de molq te ... ymiram ot lubopitstvo ... a i vse pak ti ne hodi6 s nego ... ne e tolkova sramno nqkakuv dqdka da te haresva ... to ti ne si vinovna ... te vsqkakvi gi ima :D ;) aide plsss

PLAMENKO
07-03-2006, 20:25
еми има мн малко предимства, като че ли недостатъците са повече, и все пак :arrow:

плюсовете се крият в тва, че има мн по-развито мислене, по-зрял е и с него може да се разговаря на сериозни теми (въпреки че доста мъже си остават деца и на 30 :mrgreen:)
също така вероятно има повече умения, повече знания, може да ти помага в ученето или нещо друго, опитен е в секса и знае точно какво да прави :wink:

сега минусите: по-умен е и ако си сгафила трудно ще го излъжеш 8-[.. а и разликата в годините се гледа с лошо око.. е, не само се гледа, но и наистина не е най-доброто нещо :roll: освен тва лесно може да те преметне и да си ви върти по няколко наведнъж, или пък да е скрил жена и деца някъде и да те използва само за едните плътски удоволствия.. ей така за разнообразие..
апък някой от ваште ак разбере да не говорим... първо, ти ще пострадаш доста, и второ, ако го хванат, нищо чудно да му лепнат няколко годинки за педофилия :evil:

абе кофти си е с по-възрастен мъж :| апък и толкова ли не останаха свежи момченца, че сте се насочили към нещо по-дърто?! :mrgreen: :P 8) :::


aaaaaaaa останаха бре останаха :oops: :oops: :oops:

gagaa
07-03-2006, 20:26
Не..той не ми е гадже ..никакъв не ми е ..аз също споделям мнение ,че би било глупаво да имам каквато и да била връзка с такъв човек..
Ем той е много умен и постоянно се опитва да ме убеди ,че нямало нищо лошо в това..а аз все не успявам да си докажа тезата,че не би било правилно ..общо взето за това и реших да напиша тази тема :D Благодаря на всички

moje li samo edin vupros da ti zadam ot lubopitstvo?
:arrow: na kolko si ti i na kolko e toi?

Аз съм на 15 ,а той...ще го спестя това,защото разликата е наистина стряскаша ..срамувам се

e aide de molq te ... ymiram ot lubopitstvo ... a i vse pak ti ne hodi6 s nego ... ne e tolkova sramno nqkakuv dqdka da te haresva ... to ti ne si vinovna ... te vsqkakvi gi ima :D ;) aide plsss

Беше много права като каза дядка :smt005 :smt005 На 45..и сега всички ще ме нападант .ще кажат ,че съм луда ..Не ме убиваите нищо лошо не съм сторила :D

Neko_Dream
07-03-2006, 20:30
бе пука ти кой на колко години е... важното е да ти е пряитно с него. Нали само разговори, споделяния. Все пак има приятелство. Но виж, ако е нещо повече мен лично ми става гадно. Е наскоро видях една такава фреш двойка в 94... отвратително е, някаква пикла да разказва за това как нейна приятелка направила еди какво си, защото не искала да стане нещо... и на всичкотоо отгоре слушателят да е на 40 и нагоре години...

*an4eto*
07-03-2006, 20:51
glyposti ... nqma da te ybivame .... ti ne si vinovna 4e toi ti se kefi ... a i vajnoto e 4e ti ne hodiu6 s nego,za koeto te pozdravqvam ... i te syvsetvam da ne s epoddade6 na tova koeto toi ti govori ... ;)

Tesinka
07-03-2006, 21:05
Ami ako si s nqkoi mnogo po golqm mojesh da se nau4ish na mnogo neshta ot nego,6te polu4avash po golqma moralna podkrepa vav vsi4ko,6te te suvetva kak da postupish v opredeleni momenti ako toi ima golqm jiteiski opit razbira se ot teb.... :) (nali e dosta po golqm ot teb vse pak bi trqbvalo da go ima :) )mislq 4e tova e osnovnoto predimstvo da si s "mnogo po golqm ot teb" :) !A dokolkoto nedostatucite........ toi moje bi 6te iska pove4e ot celuvki i pregrutki a ti moje da ne si gotova vse oshte za tova-zavisi ot vuzrasta vse pak!Normalno e da hodish s mom4e po golqmo ot teb ot 2 do 5 godini!ne pove4e! :) Vse pak.......... tova e moeto mnenie makar ne sum hodila s "mnogo po-golqm ot men"! :)

IKisseDAGirL
07-03-2006, 21:13
еми има мн малко предимства, като че ли недостатъците са повече, и все пак :arrow:

плюсовете се крият в тва, че има мн по-развито мислене, по-зрял е и с него може да се разговаря на сериозни теми (въпреки че доста мъже си остават деца и на 30 :mrgreen:)
също така вероятно има повече умения, повече знания, може да ти помага в ученето или нещо друго, опитен е в секса и знае точно какво да прави :wink:

сега минусите: по-умен е и ако си сгафила трудно ще го излъжеш 8-[.. а и разликата в годините се гледа с лошо око.. е, не само се гледа, но и наистина не е най-доброто нещо :roll: освен тва лесно може да те преметне и да си ви върти по няколко наведнъж, или пък да е скрил жена и деца някъде и да те използва само за едните плътски удоволствия.. ей така за разнообразие..
апък някой от ваште ак разбере да не говорим... първо, ти ще пострадаш доста, и второ, ако го хванат, нищо чудно да му лепнат няколко годинки за педофилия :evil:

абе кофти си е с по-възрастен мъж :| апък и толкова ли не останаха свежи момченца, че сте се насочили към нещо по-дърто?! :mrgreen: :P 8) :::


aaaaaaaa останаха бре останаха :oops: :oops: :oops:
hahah ем размърдайте се тогава бе... глейте кво става тука, мацките ви избегаха, взеха по чичковци да ходят..съвсем ви заебаха tctctc :-k

нещо не сте се представили добре явно :P я да се стягате :mrgreen: :mrgreen:

BeBencEto
07-03-2006, 21:17
az mislq che predimstva osven che e po zrql nqma...daje mi e protivno kato gledam nekvi momi4eta na po 15-1 deto hodqt s muje na po 40..i tva e istinski slu4ai..napravo gnus me hvashta

Gugito
07-03-2006, 21:28
Emi i spored men predimstva nqma! Mn po zabavno i priqtno e s nqkoe mom4e gore dolu na tvoita vazrast,za6toto kakto kazaha nqkoi po gore - ste na edin akal!!!

P.s. Abe mila, mi ne e li dostata4en, za da ne ste zaedno s tozi "dqdka",fakta 4e - ti ne iska6!!! Kakvi tezi 6te dokazva6!?! Prosto, kratko i qsno! :wink:

nimfata
07-04-2006, 02:12
Искам да поспоря.В смисъл, не конкретно с някоя от вас, а с това, че да си с по-голямо момче е УЖАС.
Уау ... имаме значителна разлика с приятеля ми и знаете ли какво ? Предпочитам го пред 17 годишен пубертет, който да пита в форума как да си сложи презерватив.Може аз да не съм попадала на 17 годишни "по-опитни в секса и в живота", както беше написал някой тук, но ще ме извините.Не ми се вярва и вие да сте попаднали на по-голямо момче от вас, което найстина да ви покаже, че си струва.
Поне половината тук са имали някой 2* годишен, лепнат за задните им части с цел да ги види без бельо, а не искам да предполагам колко са били видени така.Но общи мнения, без "доказателства и факти" ... може би се засягам защото найстина съм с по-голямо момче, ще ме извините.Мога само да ви уверя, че си струва много повече, от "момчетата на моята възраст".
Пък и имам доказателство за едното предимство - все още не съм пуснала тема тук - Бременна ли съм?! Помагайте ?! Много съм наранена ... Обича ли ме .. и т.н ;)
:arrow: ако някой път пусна, може да сте сигурни, че съм с момче на моята възраст ;)






П.П Лично мнение :smt012

07-04-2006, 07:34
Искам да поспоря.В смисъл, не конкретно с някоя от вас, а с това, че да си с по-голямо момче е УЖАС.
Уау ... имаме значителна разлика с приятеля ми и знаете ли какво ? Предпочитам го пред 17 годишен пубертет, който да пита в форума как да си сложи презерватив.Може аз да не съм попадала на 17 годишни "по-опитни в секса и в живота", както беше написал някой тук, но ще ме извините.Не ми се вярва и вие да сте попаднали на по-голямо момче от вас, което найстина да ви покаже, че си струва.
Поне половината тук са имали някой 2* годишен, лепнат за задните им части с цел да ги види без бельо, а не искам да предполагам колко са били видени така.Но общи мнения, без "доказателства и факти" ... може би се засягам защото найстина съм с по-голямо момче, ще ме извините.Мога само да ви уверя, че си струва много повече, от "момчетата на моята възраст".
Пък и имам доказателство за едното предимство - все още не съм пуснала тема тук - Бременна ли съм?! Помагайте ?! Много съм наранена ... Обича ли ме .. и т.н ;)
:arrow: ако някой път пусна, може да сте сигурни, че съм с момче на моята възраст ;)






П.П Лично мнение :smt012

Много абсолютизираш нещата.

nimfata
07-04-2006, 09:00
"П.П Лично мнение "
:arrow: твоето не ми трябва :smt015

07-04-2006, 09:33
След 25 вече евентуално 30 е съвсем нормално да има разлика в годините между мъжът и жената до 10 години разлика е приемлива ,но преди това е тъпо като визирам от сорта на 15-18 с мъж на 25-30

`Death`Whore`
07-04-2006, 10:08
може да ти помага в ученето или нещо друго, опитен е в секса и знае точно какво да прави
Ето това ме разби. Гаджето ще ми помага в ученето. Имам си баща и майка за това!



Уау ... имаме значителна разлика с приятеля ми и знаете ли какво ? Предпочитам го пред 17 годишен пубертет, който да пита в форума как да си сложи презерватив.
Аз бях първата на моя приятел и сега е най-добрият секс. Има разлика между неопитен и некадърник. Явно ти си била само с некадърници.


Мога само да ви уверя, че си струва много повече, от "момчетата на моята възраст".
И защо си струва? По-зрял е? Дали ти си толкова зряла?


Пък и имам доказателство за едното предимство - все още не съм пуснала тема тук - Бременна ли съм?! Помагайте ?! Много съм наранена ... Обича ли ме .. и т.н ;)
:arrow: ако някой път пусна, може да сте сигурни, че съм с момче на моята възраст ;)
Това няма нищо общо с мъжа. Показва единствено това, че осланяш своя живот на него, което е глупаво. Жената се пази, а не бива пазена! И аз не съм пускала такава тема, а съм с момче, една година по-малко от мен и използвал контрацептивни таблетки.

А за моралната страна, която си пея от доста време...ако и двамата са над 20, дори над 18, е нормално. Но някаква пикла, която се чуди как да се фръцне на учителката по биология и какъв комплимент да И направи, не може да има връзка с мъж, който следва и работи. Нямат нищо общо. Обаче малката ще мисли, че той е зрял. Ще ви кажа нещо - наистина зрелите мъже не си падат по малки /освен ако не са педофили/.

^HyPoCRiSy^
07-04-2006, 10:15
Пък и имам доказателство за едното предимство - все още не съм пуснала тема тук - Бременна ли съм?! Помагайте ?! Много съм наранена ... Обича ли ме .. и т.н ;)
:arrow: ако някой път пусна, може да сте сигурни, че съм с момче на моята възраст
Това едно изключитено крайно и неточно мнение. В крайна сметка няма само черно и бяло!


"П.П Лично мнение "
твоето не ми трябва
Е виж тук сме на едно мнение - и при мен е така :-)

HandOfBlood
07-04-2006, 10:19
тфа... е тоя път подкрепям напълно `Death`Whore`
ебаси, разправяте как са по-зрели... само, че вие не сте толкова зрели... разправяте как имали повече опит... да, ама вие тоя опит го нямате

Ще ви кажа нещо - наистина зрелите мъже не си падат по малки /освен ако не са педофили/.файнъли... казаха им го...

POLA^_^
07-04-2006, 10:36
може да ти помага в ученето или нещо друго, опитен е в секса и знае точно какво да прави
Ето това ме разби. Гаджето ще ми помага в ученето. Имам си баща и майка за това!



Уау ... имаме значителна разлика с приятеля ми и знаете ли какво ? Предпочитам го пред 17 годишен пубертет, който да пита в форума как да си сложи презерватив.
Аз бях първата на моя приятел и сега е най-добрият секс. Има разлика между неопитен и некадърник. Явно ти си била само с некадърници.


Мога само да ви уверя, че си струва много повече, от "момчетата на моята възраст".
И защо си струва? По-зрял е? Дали ти си толкова зряла?


Пък и имам доказателство за едното предимство - все още не съм пуснала тема тук - Бременна ли съм?! Помагайте ?! Много съм наранена ... Обича ли ме .. и т.н ;)
:arrow: ако някой път пусна, може да сте сигурни, че съм с момче на моята възраст ;)
Това няма нищо общо с мъжа. Показва единствено това, че осланяш своя живот на него, което е глупаво. Жената се пази, а не бива пазена! И аз не съм пускала такава тема, а съм с момче, една година по-малко от мен и използвал контрацептивни таблетки.

А за моралната страна, която си пея от доста време...ако и двамата са над 20, дори над 18, е нормално. Но някаква пикла, която се чуди как да се фръцне на учителката по биология и какъв комплимент да И направи, не може да има връзка с мъж, който следва и работи. Нямат нищо общо. Обаче малката ще мисли, че той е зрял. Ще ви кажа нещо - наистина зрелите мъже не си падат по малки /освен ако не са педофили/.

Леле...Права си до болка!!!!!!! :wink:

07-04-2006, 12:21
Тц, очакваше се да има нападения. Не съм писала мисля, че говоря от името на всички, не случайно подвертах, че изразявам личното си мнение.
И само да си кажа ( Лично Мнение :idea: ) да разбиваш отговор на някого на изнечения и да "отговаряш" на всеко едно по отделно е най-малоумното нещо, което някой би могъл да направи. Така може да се омаловажат дори математически теореми.Щом някой е свързал изреченията си, то мисля, че те трябва да се приемат като едно цяло.Не говоря само за коментарите по отношение на моето мнение, и в други теми забелязах такова процедиране.Но казвам пак, за тези които не обичат да обръшат внимание, че това е лично мнение.Всеки има право на такова."Обсъшването" мъ по циничен начин, според лични разбирания не е ли опит за неговата промяна ?


П.П Лично мнение :)

nimfata
07-04-2006, 12:24
Тц, очакваше се да има нападения. Не съм писала мисля, че говоря от името на всички, не случайно подвертах, че изразявам личното си мнение.
И само да си кажа ( Лично Мнение :idea: ) да разбиваш отговор на някого на изнечения и да "отговаряш" на всеко едно по отделно е най-малоумното нещо, което някой би могъл да направи. Така може да се омаловажат дори математически теореми.Щом някой е свързал изреченията си, то мисля, че те трябва да се приемат като едно цяло.Не говоря само за коментарите по отношение на моето мнение, и в други теми забелязах такова процедиране.Но казвам пак, за тези които не обичат да обръшат внимание, че това е лично мнение.Всеки има право на такова."Обсъшването" мъ по циничен начин, според лични разбирания не е ли опит за неговата промяна ?


П.П Лично мнение :)


Това съм аз ...

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:26
Хъм таааакааам...
Плюсове-много по-голям опит има,за много повече неща може да се говори с него,по-отговорен е (абе то си зависи) и някак си кеф ако се обичате
Минуси-ако е човек,на който не му пука толкова-може във всяка една секунда да те замени с някоя негова наборка,може да те изработи без да се усетиш...
Абе то много зависи от човека кво да ти кажа

`Death`Whore`
07-04-2006, 12:30
Не съм обсъждала мнението ти по циничен начин. Но ти току-що го направи.

nimfata
07-04-2006, 12:37
Не съм обсъждала мнението ти по циничен начин. Но ти току-що го направи.

Хората са казали "Когато някой се подиграва на себе си, не му се подигравай и ти" :) Не зная защо се сетих за тази сентенциа, ако трябва да съм честна, но много я обичам. По принцип обичам да съм цинистична, но в мненията си по тази тема не съм била.Не виждам и голям смисъл да продължим диалога си, за мен е изчерпан.Всеки има право на мнение/я, не искам да злоупотребявам със своето право ;)

`Death`Whore`
07-04-2006, 12:44
Ще си спестя коментарите.

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:46
аз на 15,а той на 45
еееее тва па еба си много голяма разлика.Тва вече бие на педофилия-мой съвет е да не се поддаваш на такъв човек щото-не е хубаво.Даже и самото звучене 15 и 45 не ме кефи

NeSTa_86
07-04-2006, 12:57
em da ti kaja...edisntvenoto hubavo e,che 6a te ebe kato jivotno i 6te si nai-6tastlivata puberka na toq svqt, no nishto drugo ne vijdam...tva,che 6a te vozi v bmw nqqq znachenie ;) pone taka si mislq

07-04-2006, 15:00
em da ti kaja...edisntvenoto hubavo e,che 6a te ebe kato jivotno i 6te si nai-6tastlivata puberka na toq svqt, no nishto drugo ne vijdam...tva,che 6a te vozi v bmw nqqq znachenie ;) pone taka si mislq


А то бмв-то е най-малкото ..той е разполага с много пари ,но въпреки всичко аз не съм никак лесна и няма да се поддам :lol: Просто ми беше интересно да видя какво мислите ..и очакванията ми се оправдаха ,а един от изводите е ,че обществото ни е уажасно консервативно :D

kristini4ka
07-04-2006, 15:02
Абсолютно не!