PDA

View Full Version : моля за съвет



07-03-2006, 08:24
Здравейте, проблема е следния: има едно момиче, което много харесвам, а и тя твърди същото, но нито ми се обажда нито пише, нищо. Нито пък аз мога да я намеря. Така е от известно време. На 17г. съм, тя също. Объркан съм много. Защо ще ми казва че ме харесва, че иска да е с мен, че и липсвам и т.н., а не ме търси? Благодаря на всички предварително.

07-03-2006, 08:29
А също така и като се видяхме последния път ми обеща че ще се виждаме по-често, че ще ми пише, че сме щели да ходим насам-натам и т.н.

lindeman_
07-03-2006, 10:14
потърси я ти .. опитай се да я откриеш чрез общи познати :))
но имай едно на ум, че момичетата лъжат .. в момента може да е с друг пич и затова да не ти се обажда .. моя съвет е следния; намери си някоя друга временно да се зарибяваш с нея, така и ще се тренираш, докъто решите с въпросната девойка да бъдете заедно :-D

black_dimond
07-03-2006, 10:21
moje bi ne e uspqla da te nameri ili chaka ti da q potursish vtoroto mi zvuchi po veroqtno postarai se da q nmerish tursiq i shte vidish che shte imash rezultat

lindeman_
07-03-2006, 10:24
moje bi ne e uspqla da te nameri ili chaka ti da q potursish vtoroto mi zvuchi po veroqtno postarai se da q nmerish tursiq i shte vidish che shte imash rezultat

да .. и аз така намерих една мадама преди няколко години, само че в колата на един кретен и се натискаха ... така, че не съм съгласен за резултата, но това не му пречи да опита :))

6emet4e
07-03-2006, 10:24
emi potursi q ti togava!

ComiX
07-03-2006, 10:25
Тоя номер и аз съм го правила... то не е номер ми просто НЕЗНАЕХ КВО ИСКАМ!

Сигурно и тя е така..

07-03-2006, 23:11
аз я търся но никой не ми вдига.... благодаря все пак за вашите съвети.

Petinka``
07-03-2006, 23:16
Moje da q e sram ..

nimfata
07-04-2006, 01:25
Знаеш ли израза "прави се на интересна" ? Ако не го знаеш - запомни го :) За сега се поуспокой, остави иа малко на мира и ако я засечеш по улицата или в някое кафе и т.н иа хвани да си поговорите на тема "не можах да се свържа с тебе, отбягваш ли ме?". Само още един съвет от мен, говори й без заобиколки.Ако найстина иска нещо с теб, ще ти го покаже.Но ако се чуди м/у няколко или някакви такива ... тц :)




П.П Лично мнение

koalka
07-04-2006, 08:12
Ами ти я потърси.Поеми инициативата.Може да е срамежлива и може да има друга причина.Обади и се,ако видиш я покани да излезете.Потърси я по скайп,ако няма друг начин.Успех!

Krem4eto
07-04-2006, 16:26
Намери я ти,пък като се видите се разберете,че когато единия неможе,тогава другия да го потърси!

08-02-2006, 23:13
Здравейте отново. Пиша в старата си тема защото мисля, че няма нужда да правя нова и благодаря на всички за отговорите. Ами какво стана...видяхме се, всичко мина чудесно (целувки, прегрудки и т.н.), обясних й как се чувствам и се разбрахме, че няма да е така вече. Отначало реших аз да я търся и го направих. Но всичките срещи, които си уреждахме не се състояха ("не мога да дойда, имам работа" и т.н.). А когато се видяхме й бях казал, че след седмица имам рожден ден и че искам да я заведа някъде и тя каза ок. Няколко дни преди рд-то ми ми каза че заминава за една седмица за друг град, в който ходи често (там е израстнала), а на самия рожден ден т.е. вече на патерица към 12 часа вечерта влезе в ICQ и ми написа два реда, буквално два от сорта на "ЧРД, жив и здрав" и излезе. От тогава минаха 2 седмици и нищо. Всичко си е по старому. Беше ми написала писмо по мейла, че мн и липсвам и т.н. преди няколко дни. Пак съм в изходно положение и честно казано вече се изморих да се хабя. Незнам какво да правя вече...

iiirish
08-02-2006, 23:32
ами в такъв случей просто я зарежи. не си заслужава да хабиш усилия и нерви за някоя неблагодарница като нея. ти я търсиш, ходиш й след полата, сваляш й звезди... а тя се прави на много интересна. "не мога сега", "не мога утре".... абе и тя не знае какво иска всъщност. отдръпни се, пък тогава дано разбере :wink: