PDA

View Full Version : Не мога да си вляза в профила в Skype



07-03-2006, 09:29
олее хора не знам как стана сноши си изключих компютъра и сега го включвам не мога да си влзна с профила.пища си името и паролата и ми дава грешка.сигурна съм че паролата е същата а и няма кой да ми я разбере при положение че дори не могат да се досетат каква е.при регистрация не съм написала е-майл.на някой случвало ли му се е?кажете ми моля ви как да си влезна с акаунта.плсссс мн ми е важно

Moderated by Tiffany
по т.7 и 1 от правилника.

cvetiiii
07-03-2006, 09:36
mai nqma na4in :( nova registraciq!

мадама
07-03-2006, 09:54
Да, случвало ми се е. Явно има някав проблем. Няма друг начин, нова регистрация, аз до сега си направих 5 ](*,) Дано тази да е последната, че ми омразна. Ако се скапе заебавам и скайп и всичко \:D/ :smt005

teenkopele
07-03-2006, 11:15
И на мен ми е правило подобен номер. Провери дали случайно не си сменила езика или не си включила главните букви. :wink:

07-03-2006, 11:35
не всичко си ми е наред.с латински букви съм и всичко си ми е наред не знам защо прави така.сега ще инсталирам друга версия да пробвам дали ще стане

zubi
07-04-2006, 15:47
Пробва ли да си изтриеш скейпа и да си го преинсталираш на ново и тогава да влезеш. Понякога да интернална грешка и трябва да се преинсталира. Ако ползваш FreeRAM XP програмата - тя понякога бърка работите (изключия). Ако и тогава не стане , диагнозата е тежка - НОВА РЕГИСТРАЦИЯ. И този път сложи мейл за възстановяване. Също така използвай някоя по сигурна парола. За да си сигурен използвай 10 знакова (букви и цифри)-ако случайно я забравиш изцползвай (преди да я забравиш) криптираща програма която да ти създаде криптаран ключ , който след разкриптиране да ти показва парола.