PDA

View Full Version : za lubov sa nujni dvama



nikolatka
07-03-2006, 08:41
PROBLEMA MI E MNOGO SERIOZEN I SE NADQVAM DA MI POMOGNETE ZASHTOTO SAM SAMA V TOZI MOMENT I NAPRAVO SAM MNOGO PODTISNATA.ZNA4I az i moqta nai dobra priqtelka mnogo haresvame edin i sujti 4ovek,tozi 4ovek ima brat koito haresva men a vaprosniq 4ovek haresva i men i neq,no problema e tam 4e brat mu ne bi pozvolil az da trugna s nego...molq vi mnogo sam obarkana i neznam kakvo da prdpriema.Ne iskam da naranq priqtelkata si i nito 4oveka koito kazva 4e me obi4a no iskam da buda s 4oveka kogoto az obi4am


P.S nz dali ste razbrali ne6to ako ne ste molq vi pitaite zashtoto sam oblqna v salzi i naistina nz kakvo pi6a :( :( :smt009 :smt009
_________________

Game_Over_Boys
07-03-2006, 11:37
На твое място въобще нямаше да се занимавам с въпросното момче,при положение,че то харесва мен и приятелката ми!Не се забърквай с момче,което не е наясно кого и какво иска,защото сълзите ти след това ще бъдат още повече!Ясно е,разбирам,че имаш чувства към него,но не допускаш ли,че ти просто го привличаш заради интереса и вниманието към него!Най-добре се оттегли и от брат му,защото знаеш,че несподелената любов боли!Не лъжи себе си,но не лъжи и брат му! :?

Смехурка
07-03-2006, 11:44
Подкрепям горното мнение!Ако брат му наистина те обичаше щеше да позволи да тръгнеш с др момче,защото ще е щастлив ,ако и ти си щастлива!А относно момчето,което харесваш...не си заслужава!Той е от хората ,които не знаят какво искат!Зарежи го!Живей си живота и това е !Успех :)

koalka
07-03-2006, 11:50
По-добре бъди с човека,когото те обича.Ако тръгнеш с този,който харесвате двете с приятелката ти ще я нараниш,а пък и този харесва и двете ви.Така,че не мисля,че има някакви чувства към теб.Опознай брат му е той може да се окаже по-свестен от брат си,който не знае какво иска.Но в крайна сметка направи това,което ТИ смяташ за добре.

07-03-2006, 15:35
xm, malko e oburkano, no ako iska6 da si naistina dobra priqtelka 6te ostavi6 tova mom4e za priqtelkata si, a i to nali ne znae kakvo to4no iska...zna4i ne e gotovo za teb, a kolkoto do brat mu...6tom sa bratq zna4i trqbva da si prili4at pone malko i da nemeri6 ne6to v nego, a ako ne...mi ima tolkova drugi mom4eta...no v kraina smetka napravi tova, koeto ti diktuva surceto :wink:

Skinnyman
07-03-2006, 16:01
Прави това което мислиш за добро ! :-D

07-03-2006, 16:45
milata ti!znae6 li 4e i az sum v su6tata poziciq?! :( az su6to nz kakvo da pravq!ima momenti v koito si mislq 4e ako mom4eto haresva pove4e priqtelkata mi te trqbva da sa zaedno,no posle mi se iska toi vuob6te da ne q poznava!mn e kofti tazi situaciq!no v takiva slu4ai moje bi ne trqbva da se pravi ni6to a da se 4akame i da vidim kakvo 6te stane!vqrva6 li v sudbata,ako e pisano ti 6te bude6 s nego!!! :) KUSMET!

07-03-2006, 17:06
вголямагрешкасимомичеможе даималюбовибездаимадругто стакопогледнемреалнонанещ атанеенеобходимодаимасамо дваматазащотооможедаимаил юбовмеждутрима.

alkobalko
07-03-2006, 17:25
Vuprosa e mnogo sporen. Spored men ne trqbva da se zaburkvash s chovek, koito ne znae koq ot dvete vi haresva. Gadnoto e i da si s chovek, na kogoto ne durjish. Po-dobre se otdrupni i ot dvamata i potursi lubovta drugade. A tova, che za lubovta sa neobhodimi dvama sum napulno suglasna.

Nadelina
07-03-2006, 17:31
Spored mene zabravi vsichko.. Znam che e trudno no se opitai..Shtoto v protiven sluchai shte ima naranen.. dori moje bi naraneni! Ostavi neshtata taka.. bez da se pitash "Kakvo da pravq?"

Яka KaKa
07-03-2006, 17:57
xm, malko e oburkano, no ako iska6 da si naistina dobra priqtelka 6te ostavi6 tova mom4e za priqtelkata si, a i to nali ne znae kakvo to4no iska...zna4i ne e gotovo za teb, a kolkoto do brat mu...6tom sa bratq zna4i trqbva da si prili4at pone malko i da nemeri6 ne6to v nego, a ako ne...mi ima tolkova drugi mom4eta...no v kraina smetka napravi tova, koeto ti diktuva surceto :wink: mai tfa e dosta pravilno !

ani88
07-03-2006, 18:47
Mnogo slojna situaciq spored men trqbva da go ostavish tva mom4e zashtoto taka moje da zagubish priqtelkata ti koqto moje da e vinagi do teb a toi ne.Zatova se opitai da go zabravish znam che e mn trudno ,no vremeto lekyva vsichko a ako trqbva da si s nego to shte stane kakvoto i da pravish

beb4o_bu
07-03-2006, 22:38
Ако брат му наистина те обичаше щеше да позволи да тръгнеш с др момче,защото ще е щастлив ,ако и ти си щастлива!
Не мога да кажа дали брат му наистина те обича или не. Но мисля, че не е точно така...за щастието. В любовта има егоизъм. Влюбваш се, искаш другия само за себе си. То ако беше така...гаджето ми да отиде да се целува с някоя друга, а аз да съм щастлива, щото на него му е хубаво...Няма такава ситуация. Всеки е егоист в любовта. Ако обичаш някого, ще искаш да си с него, и на дали ще искаш да го делиш. А това, което казва Смехурка, може би е един краен вариант, когато нищо не можеш да направиш, за да си с даден човек. Тогава се предаваш...

CRaZy_IKT
07-03-2006, 23:08
вголямагрешкасимомичеможе даималюбовибездаимадругто стакопогледнемреалнонанещ атанеенеобходимодаимасамо дваматазащотооможедаимаил юбовмеждутрима.
точно,ясно и кратко хахаххахахха