PDA

View Full Version : malko suvet4e za golqmo udovolstvie pi6ete sega plssssssssss



tupac_fenka
07-03-2006, 12:20
iskam da popitam kak da napravq taka 4e gadjeto mi da "zabeli o4i ot udovolstvie" pravili sme mnogo ne6ta i mnogo puti e umiral ot udovolstvie no iskam da napravq ne6to koeto da go poburka i da ne pojelae nikoq druga do kraq na jivota si..ne e vajno za men da e hubavo,za6toto kogato na nego my e hubavo i na men mi e dobre...kakto pri svirkite...ne sme se vijdali ot 2 dena toi si beshe na selo shte doide kum 7.i iskam da my pokaja kolko mnogo mi e lipsval i kolko mnogo sum vuzbudena...iskam da mu haresa (bez anal sex) vsi4ko drugo..........pomognete mi ne6to zaka4livo malko grubo romanti4no muni4ko perverzno i mnoooogooo hubavo!! help

cvety_i_bebeto
07-03-2006, 12:23
s netrapenie 4akam otg. za6toto i az iskam da iznenadam gadjeto mi...

07-03-2006, 12:26
МУахаххах това звучи смешно такова удоволствие да не пожелае никога друга няма.Ще му омръзнеш пък и той на те.Два дни е ти наистина си влюбена ужас помисли ,че може да му досаждаш ,но иначе просто му зготви едно хубаво не му мрънкай колко време несте се виждали и ,че го обичаш много просто си стой до него.После една свирка и го остави да си ходи мухахахахахах ей забава. :evil:

kudravoto
07-03-2006, 12:29
mi na4i svirki no podlujda6ti
1.nejno go lapa6 i dokosva6 s ruce
2.po4va6 da go lije6 ot vurha na penisa nadolu
3.oblziva6 okolo testisite s krugovi dvijeniq
4.oblizva6 i testisite
5.lapva6 gi i tqh
uspeh moito gaje e ludo po tova

07-03-2006, 12:38
kudravoto ne6to drugo? :) kakvo drugo podludqva priqtelq ti
????

pitbullbg
07-03-2006, 12:40
МУахаххах това звучи смешно такова удоволствие да не пожелае никога друга няма.Ще му омръзнеш пък и той на те.Два дни е ти наистина си влюбена ужас помисли ,че може да му досаждаш ,но иначе просто му зготви едно хубаво не му мрънкай колко време несте се виждали и ,че го обичаш много просто си стой до него.После една свирка и го остави да си ходи мухахахахахах ей забава. :evil:
po dobre 6te mu e da mu kaje 4e i e lipsval i mn go obi4a i sled tva kakto kaza svirkata sex... pak ako e v nqkoq romanti4na obstanovka o6te po dobre pod du6a moje.. ilia ko ima6 vana.. ako ne na legloto zapali nqkoq sve6t leka svetlina a nai dobre 6te e kakto kazah pod du6a ili vav vanata na sve6ti :lol: :roll: :P ai 4e zeh mn da me4taq ;) uspeh i pi6i nali e stanalo

CRaZy_IKT
07-03-2006, 13:03
iskam da popitam kak da napravq taka 4e gadjeto mi da "zabeli o4i ot udovolstvie" pravili sme mnogo ne6ta i mnogo puti e umiral ot udovolstvie no iskam da napravq ne6to koeto da go poburka i da ne pojelae nikoq druga do kraq na jivota si..ne e vajno za men da e hubavo,za6toto kogato na nego my e hubavo i na men mi e dobre...kakto pri svirkite...ne sme se vijdali ot 2 dena toi si beshe na selo shte doide kum 7.i iskam da my pokaja kolko mnogo mi e lipsval i kolko mnogo sum vuzbudena...iskam da mu haresa (bez anal sex) vsi4ko drugo..........pomognete mi ne6to zaka4livo malko grubo romanti4no muni4ko perverzno i mnoooogooo hubavo!! help
Е ти си го познаваш и ти знаеш как ше стане чалъма аз не знам той на кво се кефи.Просто му подготви изненада-може би подготви по яка обстановка и ей такива пък секса си е въображение

kudravoto
07-03-2006, 13:19
kudravoto ne6to drugo? :) kakvo drugo podludqva priqtelq ti
????
az go podludqvamjavascript:emoticon(':wink:')
moje da probva6 ako si mom4e hahahaahhhahaha

Chiana
07-03-2006, 13:32
Оближи му ануса :smt016 Сериозно! Ако не те е гнус го олижи целия със задника, перинеума, топките, около пениса и тогава почни да му правиш свирка. Ако го обичаш, няма да те е гнус :lol: Ама гледай да се е измил :roll: Или пък направо го нацелувай целия, засмучи му всяко пръстче от краката. Ще му хареса. Пък и ти гарантирам, че друга жена няма да го оближе така. :wink:

648541
07-03-2006, 13:51
hahaha Chiana macka posi4a6 ot vsqkude evalata tva kato go pro4etoh napravo se srinah ot smqh :lol: :lol:
taka a po temata:spored men nai-golqmo udovolstvie moje6 da mu dostavi6 kato go butne6 na legloto da legne i zapo4ne6 da go celuva6 mn nejno kato po4ne6 ot vrata i sliza6 nadolu,nadolu i ve4e kato stigne6 do..... se6ta6 se kude,se vurni na gore i zadru6 tam kato na pupa pusne6 leko ezik i natam moje6 i sama samo trqbva da proqvi6 malko voubrajenie. :twisted:
aide uspeh
:wink: