PDA

View Full Version : Имам проблем с гласа :(



Jaguar
07-03-2006, 16:15
Здравейте! На 18 години съм и имам много неприятен проблем с гласа, който забелязах още преди година. Ако има нещо, което наистина мразя у себе си, то това е гласът ми! :( Реших се да потърся съвет за това чак сега, защото мислех, че е временно и ще отмине, но не стана така. Проблемът ми в общи линии се състои в това, че гласът ми е по-висок отколкото трябва. Освен това, когато съм някъде на шумно място (например в дискотека или дори понякога на улицата) гласът ми почти изчезва, не мога да говоря силно и това направо ме побърква. Това, че не ми харесва да се слушам, ми пречи и да общувам и с другите в известна степен. Писнало ми е да ме питат: "Защо говориш така? Какво ти е?", когато се запознавам с някого. Иска ми се гласът ми да бъде по-дебел, нормален, ако може така да се каже. Как мога да постигна това? Чрез някакви хранителни добавки ли? Чрез медикаменти? :( :( :( :( Отчаял съм се много вече. :( :( :smt009
Може ли някой да ми даде някакъв съвет? :(

forrzi
07-03-2006, 23:12
даам...
и аз съм чувала за такива "медикаменти"
затова ако сте забелязали на тия жени дето блъскат във фитнеса им поникват якото косми...то напрао гора...или гласа им става по-дебел
това е не от блъскането и дигането на гирички,ми щото там фитнес-манияците се гълтат с разни боклуци за мускули и тялото на "мацките" започва да произвежда некфи мъжки хормони или просто ...аве объркват се работите
иначе поговори с некой лекар,може ти даде нещо и да се подобри положението

batkodoki
07-04-2006, 22:36
неприятно е особено ако си момче.
до година-две би трябвало да отмине
нищо не пречи да се косултираш с УНГ спец

lina15
07-04-2006, 22:49
Много шибано, ми опитай се да викаш :)