PDA

View Full Version : Още две рисунки :)



Swann
07-03-2006, 18:14
......................

PlaYboY_GiRl
07-03-2006, 18:27
tazi vtorata e mnogo mnogo mnogo gotina BRAVO!!!! az ako narisuvam tvaaa tramvai da stana

Деси Цветкова
07-03-2006, 19:02
bravo bravo super sa risunkite imash talant mila prodyljavai vse taka razvivai se

ErinEverly
07-03-2006, 19:12
Първата е уникална. Успял/а си да придадеш злоба на едно красиво лице, без да премахваш неговата уникалност. Просто е страхотна, нямам никакви забележки. Особено тези очи... Страхотни са. Респект!

Втората ми харесва по-малко. И тя е хубава, е ме разбирай грешно, но не виждам индивидузалността, която си изразила в първата.

teenkopele
07-04-2006, 10:32
И двете са много добри, но втората ме кефи повече. :wink:

rusalkata_
07-04-2006, 12:23
първата е много яка!този ми прилича на Дракула.
втората също много ми харесва само че мъжът е излязъл доста малък.личи си че си го поставил на заден план,но все пак ми се струва че трябва да е малко по-голям. :roll:

EvaneScence_f
07-04-2006, 12:53
pyrvata e mn mn mn dobra!bravo,naistina si se spravila perfektno =D>

HandOfBlood
07-04-2006, 15:41
първата няма равна... втората някак си бледнее пред първата, именно защото гореспоменатата някак си изразява едно такова внушително изражение на една 'картинка'... сякаш самият образ е жив. пък и работата с фотошопа е много добра... браво!
втората е хубава, но не чак толкова... някак си много... нереално, изпълнението на черепа на мъжа... просто не е наред...
и не искам да кажа, че не се справяш, просто съм много чувствителна ако става въпрос за рисуване и съм голям критик по тази тема... но се справяш много добре, даже прекрасно.
един въпрос - на колко си?

Swann
07-04-2006, 16:35
...

Josefinne
07-05-2006, 10:50
Първата : С Фотошопа е станало БОМБА :) Определено много ме кефи лицето - вампирско е, само че не ми прилича на Дракула , както каза някой преид мен, а по-скоро на Лестат ( от Интервю с вампир , ако си чела книгата или гледала филма). Много добро. Не че е злобно, а по-скоро е някак лукаво :) Много добре наистина! Само че виждам дефект ( е бе само дефекти виждам, проклето аз) - дланите са малки.
Същият дефект във втората картинка. Извинявай, но втората не ме кефи. Плоска ми с е вижда като тематика, особено в сравнение с другите ти картинки, които съм виджала досега. Главата на мъжа ми се вижда някак плоска, нз може от прическата да е. Корсетът ти е отишъл настрани на жената. Определено мъжът е станал по-добре, изглежда свободен, но жената е статуетка. Врата е неправилен. Застани пред огледалото и наклони глава настрани както е направила тя. ВИждаш ли как отстрани изпъква сякаш с епоявява една кост там? Врата става по-дебел. А този просто е счупен от естественото си състояние. Не си взела предвид това изпъкване, което се получава, затова изглежда твърде тънък и... Гумен.

niki7o
07-05-2006, 10:51
vtorata e mnogo qka mnogo me izkefi

Swann
07-05-2006, 12:26
...

little_pink
07-07-2006, 12:44
втората е много яка

midian
07-07-2006, 20:26
Първата-кърти
Втората-не ме кефи

The Interceptor
07-07-2006, 20:30
Прави и фонове. Втората щеше да иззглежда далич по -добре ако и беше няправила фон.

BeBencEto
07-08-2006, 08:29
suglsna sum vtorata trqbva da se popravi.....moje bi malko fon shte bude ot polza...muja s cel li e taka napraven ili ne? ako ne trqbva da go porpavish

Josefinne
07-08-2006, 14:51
Първата : С Фотошопа е станало БОМБА :) Определено много ме кефи лицето - вампирско е, само че не ми прилича на Дракула , както каза някой преид мен, а по-скоро на Лестат ( от Интервю с вампир , ако си чела книгата или гледала филма).

На мен пък ми прилича по-скоро на Мариус от "Кралицата на прокълнатите". :)

Това май беше продължението на Интервю с вампир? Честно казано - може, но филмът не ми хареса особено и не си спомням кой беше точно Мариус. Спомням си само Лестат (защото имах чувството, че има просто съвпадение на имената, никаква връзка просто с първата част) и самата кралица... :)

Swann
07-08-2006, 16:38
Кралицата на прокълнатите е продължение на Интервюто, но е доста слаб филм. Ето го Мариус:
http://i14.photobucket.com/albums/a338/baptismblood/marius/qotd/4.jpg

Бтв не съм целяла прилика, един приятел ми каза, че прилича на него и аз се съгласих. :)

LoVe_RuSlAn
07-09-2006, 19:17
Mn sa xybavi i dvete ima6 talant bravos

Briseis
07-12-2006, 12:55
Само така ли си мисля или първата ти картина се казва "Дориан" ? В момента чета "Портрета на Дориан Грей" и твоята картина пасва с представите ми за главния герой.СТрахотна е...
Втората е по...плоска и повърхностна..не ме кефи много :-k

TikvenaElhichka
07-12-2006, 13:30
Първата е великолепна. Няма просто какво да критикувам по нея... А оп втората имам няколко: косата на мацето стои неестествено от едната страна(вратът и той се нуждае от поправка,но Josefinne вече го е казала)...И главата на мъжът - струва ми се трябва да е малко по-обемна отзад(не мога да се изкажа точно... :( )

Josefinne
07-12-2006, 14:04
http://www.geocities.com/bisgurl15/Interview_with_the_Vampire_-_Lestat.jpg
LeSTaT :)

http://www.sweb.cz/jackie.o.neill/Lestat+Luis.jpg

LesTaT And LuiS :D

selen_mischief
08-03-2006, 13:11
ААААаа, много са яки, изкефиха ме и двете, мъжът на втората рисунка страшно много ми прилича на Лестат от "Кралицата на прокълнатите", филмът е просто велик!!! Браво! :wink: :)
http://images.quizilla.com/M/misfit/1034450809_RealLestat.

Това е Лестат, филма , поне според мен, въобще не е слаб, особено за хора с предпочитания към метъла ::: . Актьорската игра е страхотна, мен много ме впечатляват :) !

selen_mischief
08-03-2006, 19:46
Хммм, абе извинявайте за ужасно глупавия въпрос, обааче някой може ли да ми каже начин, по който да си публикувам рисунките във форума? :roll: :roll: :roll:

the_o.c_girl
08-03-2006, 20:49
Значи някак...не ми допадат...просто този стил :? :roll: (sorry ,но инъче са добри

08-03-2006, 23:22
eheiii ti si kato edin davin4i e :P 6 to4ki zdravi sa samo tva 6ti kaja :-D :-D :-D

08-04-2006, 12:12
ся като се загледах на жената на втората картинка нещо не е наред ръката и е прекалено малка, имай предвид, че дланта на човек е дълга колкото дължината на лицето, вратът и наистина стои неестествено...А на първата има какво още да се пипне по фотошопа... :wink:

08-04-2006, 13:55
ся като се загледах на жената на втората картинка нещо не е наред ръката и е прекалено малка, имай предвид, че дланта на човек е дълга колкото дължината на лицето, вратът и наистина стои неестествено...А на първата има какво още да се пипне по фотошопа, незнам дали си забелязала, но цветът на ръцете му е доста по-различен от цвета на лицето...

Swann
08-04-2006, 16:57
Това са ръкавици.

DeSiTo0o
08-05-2006, 14:37
Лицето на жената от втората рисунка ми прилича на певицата Рени :)
Иначе първата не ме кефи,втората е супер

pixie
08-05-2006, 18:08
tazi vtorata e mnogo mnogo mnogo gotina BRAVO!!!! az ako narisuvam tvaaa tramvai da stana
Не гледай дали ТИ можеш да нарисуваш това,разбира се , че не всеки може.Има някои недостатъци в рисунките , но като цяло са добри.

Swann
08-05-2006, 18:17
Би ли била по-конкретна относно недостатъците?

pixie
08-05-2006, 18:35
За първата мисля , че трябва повече да се постараеш за главата..челото ми е леко странничко.
Втората рисунка - главата на мъжа.Отностно женската - врата й сякаш е счупен.Съгласна съм с едно от мненията по-горе - косата й стои малко неествествено от едната страна.Раменете(дясното по-скоро) и пръстите на ръцете й също трябва да оправиш малко.

08-28-2006, 20:26
Първата е добра.За втората - защо не се виждат ръцете на мъжа? Тялото му седи някак отсечено и неестествено.Това което най-много ми хареса в рисунката е деколтето на жената...Извивките които излизат от него де =;

Tempestjuji
08-28-2006, 21:15
purvata e super qka...
vtorata sushto mi haresva ;)

likeyou
01-04-2009, 17:37
втората ми напомня на начина
по който си представям геройте от една книга.
1 към 1 е с образите които изплуват в главата ми
докато чета.
обаче някой каза че би изглеждала много по
добре ако има фон.
съгласна съм.
и все пак наистина много ми харесва
:)(:

cappy123
01-04-2009, 18:07
Втората много ме кефи !!! :-P

Sarityyy
02-04-2009, 18:03
Хареса ми първата. Незнам защо. Просто много ми хареса. :)
Втората стои като прерисувана и някак не ми допада, а на пича нещо му е сбъркано във формата на главата. ИНаче много добре си се справила с лицето на момичето - чертите са перфектни,,,,,,но няма емоция :)
Все пак браво. Поздравления!

AliceHPB
02-16-2009, 14:55
Първата : С Фотошопа е станало БОМБА :) Определено много ме кефи лицето - вампирско е, само че не ми прилича на Дракула , както каза някой преид мен, а по-скоро на Лестат ( от Интервю с вампир , ако си чела книгата или гледала филма).

На мен пък ми прилича по-скоро на Мариус от "Кралицата на прокълнатите". :) И на мен на него, но не се бях сетила за името в първия момент. Но иначе наистина са много хубави и двете :) .

WILD__BOY
02-16-2009, 16:42
нищо не виждам в рисунките ти
няма послание
няма техника
няма обща идея
няма детайл
няма влияние
ако искаш да се занимаваш все пак с рисуване ще са ти нужни много упражнения, много работа, опит и най-вече трябва да има какво да кажеш с изкуството си. да твориш без идея е повече от глупост

zloto
02-16-2009, 16:50
И все пак никой ли не видя, че темата е от 2006 година...
Авторката може и да е зарязала рисуването, може и да е напреднала много, но едва ли влиза в този форум...