PDA

View Full Version : cikul



wild_f
07-03-2006, 17:50
HI,all!Imam edno vapros4e-doide mi predi oklo polovin godina i sega se 4uda dali mi ima ne6o?6o ne idva pak?ne 4e mnogo mi se iska!!vsi4kite mi priqtelki me pla6at,4e mi ima ne6o i kak poznavali takiva kato men,koito ne mojeli daimat deca!are daite si mnenieto!10x

Game_Over_Boys
07-03-2006, 18:02
Със сигурност не е нормално това да не ти идва половин година!Дори един месец да не ти дойде не е нормално!Причини колкото искаш,но най-често срещаната е нередовното или никаквото хранене!Ако гладуваш,почти сигурно е от това!Може и да е в следствие на нещо друго,за целта кажи на майка си и върви на лекър,защото после може да съжаляваш! :!: :!: :!:

07-03-2006, 18:08
в началото цикалът е нередовен. към втората година се оправя. може и да е от това. а иначе ако наистина си анорексичка/булимичка е съвсем нормално да не ти идва.

golqmoto-myni4e
07-03-2006, 18:28
На 1 фр не й беше дошло 7 месеца след 1вия път и тя каза на майка си. Майка й щеше да я заведе на лекар и няколко дни преди това й дойде.Според мен не ти идва защото:
1. Цикълът ти е нередовен в 1вите 2 години и това е нормално.
2. Приятелките ти те плашат че ти има нещо и ти се притесняваш дали наистина не е така.

Мисля, че не трябва да се тревожиш за това, но въпреки всичко е хубаво да кажеш на майка си.

07-03-2006, 19:08
mene pyrviq pyt kato mi doide beshe oktomvri mislq 4e i sled tova mi doide na edin lager chak april!!!! sega cikylyt mi e super redoven,a ne sym hodila po lekari..momi4e uspokoi se nishto ti nqma ! 8) 8)

wild_f
07-03-2006, 19:57
ne sam bolimi4ka,mersi,4e me uspokoithe,tq i mama znae!!thenks mnogoo!! :lol: