PDA

View Full Version : Първа Испанска езикова гимназия



just_a_kid
07-03-2006, 19:57
Има ли такива от вас, които са влезли там след 7-ми клас? Какви са ви впечатленията, как е нивото на гимназията? Какви са предимствата и недостатъците? Аз питам, защото мисля да кандидатствам там и засега ми изглежда като най-удачното решение, но все пак ми е интересно какво мислят тези, които вече са учили в нея. :wink:

sweet_DENI_f
07-03-2006, 20:11
и аз обмислям варината да уча там... интересувам се дали има общежития понеже не съм от София

crazy_mouse
07-03-2006, 20:36
Аз не уча в испанската но съм чувала само хубави неща.Но все пак пред нея има още няколко по-добри училища така че ако ви е достатъчно висок бала по-добре влезте в някоя от трите най-елитни гимназии :wink: Успех

BeBencEto
07-03-2006, 21:35
ispanskata e mnogo dobro u4ili6te az su6to ne u4a tam no sum 4uvala i poznavam mnogo hora koito u4at tam i kazvat 4e e strahotno..em shte se nau4ish na neshto smisul na ezika de..em shte sa ti qki horata

Sarabi
07-03-2006, 21:56
Добре де,няма ли да напише някой наистина учещ там!?!То всеки е чувал по нещо за всяко училище,но ни трябва мнение от първа ръка,don't you think so?
Ако някой учи там нека благоволи да каже какво е нивото на обучение,как са учителите,домашните :wink:

Sawyer
07-03-2006, 23:42
Точно я завърших! Супер местенце-и хората точни, и образованието но ниво. Доста юркат, не е лесно, но пък излизате конкурентно способни от там. Има и възможности за пътувания, семинари, форуми...Доволен съм!

Saludos a los colegas y a las profesoras! :smt006

just_a_kid
07-04-2006, 12:55
Точно я завърших! Супер местенце-и хората точни, и образованието но ниво. Доста юркат, не е лесно, но пък излизате конкурентно способни от там. Има и възможности за пътувания, семинари, форуми...Доволен съм!

Saludos a los colegas y a las profesoras! :smt006
Мерси за информацията :wink:

07-05-2006, 11:55
Не идвайте в испанската,защото сичко е хубаво само на пръв поглед.Никва разлика в образнованието даже по-малко се учи,всички учители са надути и скапани със самочувствие на по-висши и за най-малкото провинение ти правят ебаси проблемите.Няма толко цайсове като в немската например,но като цяло даскалото е тъпо и нищо интересно не се организира.
Вие си решавате де :)

07-05-2006, 11:57
А тоя дето си е казал мнението по-нагоре - НЯМАМ ДУМИ явно е от ония заухавите дето само на испански бъбрят и се мислят за испанци напрао вече


Die slow mother fuckers !
~2pac~

just_a_kid
07-05-2006, 20:17
Не идвайте в испанската,защото сичко е хубаво само на пръв поглед.Никва разлика в образнованието даже по-малко се учи,всички учители са надути и скапани със самочувствие на по-висши и за най-малкото провинение ти правят ебаси проблемите.Няма толко цайсове като в немската например,но като цяло даскалото е тъпо и нищо интересно не се организира.
Вие си решавате де :)
Благодаря и за твоето мнение, но май навсякъде е така...

ni6to_ob6to
07-05-2006, 20:40
Аз не уча там, но сестра ми учи .. сега завърши 11 клас ииии .. е много доволна от нивото .. учителите .. хората .. казва, че мн си го обича .. организират се проекти и тя миналата година ходи в Португалия от един такъв. Има много СИП-ове, клубове и извънучебни занимания доколкото знам ..

just_a_kid
07-05-2006, 21:36
Аз не уча там, но сестра ми учи .. сега завърши 11 клас ииии .. е много доволна от нивото .. учителите .. хората .. казва, че мн си го обича .. организират се проекти и тя миналата година ходи в Португалия от един такъв. Има много СИП-ове, клубове и извънучебни занимания доколкото знам ..
Ами и на теб мерси! :wink: Май ще взема там да кандидатсвам.

07-06-2006, 20:14
u4a tam i u-6teto e perfect.Pitai kakvoto te interesuva

just_a_kid
07-07-2006, 13:08
u4a tam i u-6teto e perfect.Pitai kakvoto te interesuva
Ами аз го писах вече като първо желание и мисля, че би трябвало да ме приемат с оценки от изпитите 6.000 по математика и 5.625 по БЕЛ и с пълно 6 на дипломата. Ти момиче ли си, или момче и с какъв бал влезе?

Sawyer
07-08-2006, 15:41
А тоя дето си е казал мнението по-нагоре - НЯМАМ ДУМИ явно е от ония заухавите дето само на испански бъбрят и се мислят за испанци напрао вече


Die slow mother fuckers !
~2pac~

Виж са, това че теб не са те приели там, не значи, че трябва да плюеш класиралите се. Ходи избивай комплекси другаде.

just_a_kid, добре дошла! Жалко, че точно завърших, няколко години поред бях "протекция" на зайци като теб. :wink: