PDA

View Full Version : Пъпки по горната част на ръцете...



0nomer
07-03-2006, 20:10
имам некви пъпки от лактите до раменете и то само от външната част на ръката там където се пада трицепса , не е акне.
просто са малки точки , червени.... и супер мн ме дразнат искам да ми е гладка ръката....

0nomer
07-03-2006, 20:12
някаква идея как може да се махнат.... майка ми каза че било от липса на витамини са пия от 1 седмица некви витамини ама... нещо нема мн ефект..
:roll: :roll: :?:

07-03-2006, 20:24
имам некви пъпки от лактите до раменете и то само от външната част на ръката там където се пада трицепса , не е акне.
просто са малки точки , червени.... и супер мн ме дразнат искам да ми е гладка ръката....
Ми да ти кажа аз имам същите пъпки на раменете и мисля че това е от жегите или може би оттова че хода на фитнес :)

07-03-2006, 20:45
Това не са пъпки а са капиляри.Но не знам как да ги оправите.Мажете ги с някви кремчета.

ycMuBkaTa
07-03-2006, 21:59
И аз имах такива. Обаче като ме напече слънцето и се скриват. За най-сигурно иди при дерматолог - ще те посъветват най-добре какво да правиш

07-03-2006, 22:24
Имам такива, кожен хирург ми ги обясни закво са. В тялото настъпва хормоничен разтеж и тялото трябва да изхвърля ненужните вещества. Имам ги от 6 годишен и вече съм на 17 и продължавам да раста..не знам не ми и пука, не се виждат сега, особенно лятото :) Пий си витамини и ходи на басейн с путки 8)

LoVe_RuSlAn
07-04-2006, 20:27
u приятелката ми има такива ама спокойно ще се махнат не трябва да ги човъркаш обаче отиди на козметик или на кожен хурург да те посъветват

07-05-2006, 14:50
Не е вярно.Пъпките са защото имаш ТОПЛИННА АЛЕРГИЯ.Заболяванито е често срещано и се лекува с медикаменти.Има едно кремче Дипрозон мисля че беше.Когато се изкъпеш мажи се с него и така до месец максимум ще изчезнат.Но следващото лято пак си се появяват де.

Sophie
07-28-2006, 20:58
na men puk mi se poqviha sled kato si napravih kola maska na celi ruce i naistina ot slunceto se skrivat no nqmam predstava na kakvo se duljat

`Death`Whore`
07-28-2006, 21:03
Виждала съм немалко момичета с такива пъпки. Дерматолог е решението.

ThePainIsReaL
07-28-2006, 21:39
Ето ме и мен с подобен проблем. Ходя на дерматолог 2ри път и ми казва едно и също - слънчева алергия + хормони = убийственото дуо :? Не се лекуват лесно . Пий витамини , изливай , купонясвай , просто забрави за тях ..
И няма да е лошо в банята да отделяш повече време за ексфолиация и да не тормозиш кожата с много козметика .

fuck_you_baby
07-30-2006, 14:56
na men puk mi se poqviha sled kato si napravih kola maska na celi ruce i naistina ot slunceto se skrivat no nqmam predstava na kakvo se duljat
to4no taka.i na men mi se poqvqvat ot tova.ti 4isti6 li si racete?ako da to za tova ti se poqvqvat.a i ne gi stiskai v nikakav slu4ai :wink:

Novkov
07-30-2006, 17:23
И аз имах като малак, ама вече нямам :)

Elektra_x
07-30-2006, 20:13
имам некви пъпки от лактите до раменете и то само от външната част на ръката там където се пада трицепса , не е акне.
просто са малки точки , червени.... и супер мн ме дразнат искам да ми е гладка ръката....
И аз имах и супер много ги разранявах и те останаха едни гадни петна,ама отидох на море и се изпекох и вече ги няма