PDA

View Full Version : Супер гадно се получи !



07-03-2006, 20:52
Днес трябваше да е един от най добрите дни, но чувай.. :mrgreen: .Днес излязоха резултатите и сутринта си ги разбрах, супер, идеално са. Родителите мн се зарадваха. Добре, цял ден се моткам се приятели и насам натам - кафета мафета прияли приятелки всичко както тряя да е.Снощи (тоест вчера вечерта) бях на рожден ден, пих (нормално норми, както винаги не прекалявам), ПУШИХ (не съм пушил и не смятам да продължавам). Казах си само моментно е и се забавлявахме така че кво ми пречеше да опитам. Добре, нищо ми няма и не изпитвам нужда от тях. Днес щяхме вечерта да се събираме вкъщи, обаче майка ми се направи на луда, крещя ми аз супер мн се изнервих и излязох да се разходя, НО тя както винаги го е разбрала по погрешно и си мисли че съм искал да избягам. Обади ми се, крещя ми аз и казах, че се разхождам и селдмалко се прибирам. Обадих се на баща ми той каза че ш дой да ме вземе и да не се занимавам с глупости. Прибрах се, майка ми зя още половин час, изслушах и глупостите и не излязох, разсърди ми се.
Тва бих казал че е един от най гадните дни в живота ми (има и изключения..но няма да ви заниамвам с тях) и сега всичко ми е супер объркано в главата. Нито излязох, нито се събрахме. От всичко си взех поука. Нито ще пуша, нито ще се карам повече с майка ми, нито нищо.. :-&

mar4eto_vn
07-03-2006, 21:02
ae wy0bshte ne im 0bryshtai wnimanie na washte.. #-o w ei takiwa sluchai super mn me nerwqt.. ti si si izkaral 0cenkite,wsichk0 e 0k ama te wse da namerqt za kw0 da buchat.. ne se waikai,nqa smisul.. sh mine wsiChko :wink:

:arrow: ne razbrah izw0da za pusheneto kw0 0bsht0 imashe s cqlata rab0ta ama e d0byr izw0d :!: :!: 8)

07-03-2006, 21:11
Просто спомех кво ми се случи от снощи до днес ;) + това не бях спал 2 дена и не ми се спеше..майка ми ми буча и за тва кипнах бързо :mrgreen:

lina15
07-04-2006, 23:27
Бе да не ти пука

teenkopele
07-05-2006, 12:03
То не може всеки ден да ти е песен и всичко да е перфектно.
Има и кофти дни.
Искаме или не, трябва да свикнем с тях, защото те са част от живота. :wink:

fire_spark
07-05-2006, 21:36
ami spored men maika ti e poprekalila :roll:
ama i az ne6to ne razbrah kakva vr1zka ima pu6eneto s maika ti - tq ako ne e razbrala kak1v e problema?
a ina4e, ne i se vprqgai tolkova mnogo :wink: dogodina ako 6te si 8 klas, zna4i nai-k1sno do 10 6te e prestanala da te tormozi :mrgreen: :P

IvI4k0
07-06-2006, 09:10
Мога да ти кажа само, че този ден не е най-лошият, защото си взел поука от станалото.Тоест бил е полезен с нещо.И ще се отрази добре на бъдещето.И също така...ще има още много лоши дни. =D> =D> =D>

07-06-2006, 09:26
Мога да ти кажа само, че този ден не е най-лошият, защото си взел поука от станалото.Тоест бил е полезен с нещо.И ще се отрази добре на бъдещето.И също така...ще има още много лоши дни.
Знам какво имаш в предвид, изживял съм 1 такъв..

sexy&crazy
02-21-2008, 11:21
abesi ne im obrashtai vnimanie