PDA

View Full Version : Кажете ми програма която да имеиджва BIN формат



07-03-2006, 21:54
Имам едни BIN-ове от 1 игра, които са по 700 и отгоре мб-cd1, cd2, cd3 обаче нямам на компа програма, която да ги чете (може и да имам ама да не знам), та кажете ми такава програма, дето да ги имеиджва във виртуален диск или просто да ги чете.

WILD__BOY
07-03-2006, 21:56
deamon tools

07-03-2006, 21:59
deamon tools

Казва се daemon tools и не чете бин формат за съжаление :|

WILD__BOY
07-03-2006, 22:01
deamon tools

Казва се daemon tools и не чете бин формат за съжаление :|


На мен ги отваря ;) чай са как така не ти го отваря кво ти казва?

cecko_boy
07-03-2006, 22:25
Daemon tools

Alkohol 120%

zubi
07-04-2006, 15:50
Значи предлагам ти Daemon tools . В зависимост от версията може да ти чете или не .bin фалове.Също така зависи и от windows-а , който ползваш. Ако е серия 9х ще ти трябва по стара версия на Daemon tools , ако версия 2к може да ползваш всяка.

07-04-2006, 16:03
Значи предлагам ти Daemon tools . В зависимост от версията може да ти чете или не .bin фалове.Също така зависи и от windows-а , който ползваш. Ако е серия 9х ще ти трябва по стара версия на Daemon tools , ако версия 2к може да ползваш всяка.

Каде пише коя серия е?

07-04-2006, 16:04
Значи предлагам ти Daemon tools . В зависимост от версията може да ти чете или не .bin фалове.Също така зависи и от windows-а , който ползваш. Ако е серия 9х ще ти трябва по стара версия на Daemon tools , ако версия 2к може да ползваш всяка.

Каде пише коя серия е?

И коя версия трябва да си изтегля за да ми ги чете?

zubi
07-04-2006, 17:05
Значи предлагам ти Daemon tools . В зависимост от версията може да ти чете или не .bin фалове.Също така зависи и от windows-а , който ползваш. Ако е серия 9х ще ти трябва по стара версия на Daemon tools , ако версия 2к може да ползваш всяка.

Каде пише коя серия е?

И коя версия трябва да си изтегля за да ми ги чете?

Най-новата който намериш. Аз съм със Ос 9х и ползвам Daempnd tools , който не чете .bin. Ако все пак не успееш да го подкараш с Daemond tools
намерих имената на още няколко програми , които маунтват имиджи (не съм сигурен дали отварят .bin)
AceliSO
CDmage1-01-5
PowerISO29
VirtualCloneDriver

Forslor
07-04-2006, 17:48
Zubi мой човек кви ги бълнуваш ,че Daemon toolsa неможел да отваря .bin . Няма значение от версията и с 3.47 да е пак си ги отваря.
Просто явно не сте му включили всички опций " All options ON" на Emulation. Толкова ли е сложно за разбиране.

zubi
07-04-2006, 18:16
Zubi мой човек кви ги бълнуваш ,че Daemon toolsa неможел да отваря .bin . Няма значение от версията и с 3.47 да е пак си ги отваря.
Просто явно не сте му включили всички опций " All options ON" на Emulation. Толкова ли е сложно за разбиране.

Аз като че ли не съм го направил това . И все пак на версия 3,47 когато дам маунт имидж отдолу на поддържаните формати няма .bin.

Forslor
07-04-2006, 18:36
Zubi мой човек кви ги бълнуваш ,че Daemon toolsa неможел да отваря .bin . Няма значение от версията и с 3.47 да е пак си ги отваря.
Просто явно не сте му включили всички опций " All options ON" на Emulation. Толкова ли е сложно за разбиране.

Аз като че ли не съм го направил това . И все пак на версия 3,47 когато дам маунт имидж отдолу на поддържаните формати няма .bin.
CUE/BIN вероятно незнаеш ,че .cue е посочващия файл за .bin. НО ЗАБЕЛЕЖИ дори понякога нетрябва .cue просто след като дадеш Mount image и на File type задаваш All Files (*.*) и избираш .bin
---------
M/у другото аз съм с 3.47 и досега няма .bin който да не ми е отворил ,незнам защо искаш да ме убедиш в обратното.

zubi
07-04-2006, 19:05
Zubi мой човек кви ги бълнуваш ,че Daemon toolsa неможел да отваря .bin . Няма значение от версията и с 3.47 да е пак си ги отваря.
Просто явно не сте му включили всички опций " All options ON" на Emulation. Толкова ли е сложно за разбиране.

Аз като че ли не съм го направил това . И все пак на версия 3,47 когато дам маунт имидж отдолу на поддържаните формати няма .bin.
CUE/BIN вероятно незнаеш ,че .cue е посочващия файл за .bin. НО ЗАБЕЛЕЖИ дори понякога нетрябва .cue просто след като дадеш Mount image и на File type задаваш All Files (*.*) и избираш .bin
---------
M/у другото аз съм с 3.47 и досега няма .bin който да не ми е отворил ,незнам защо искаш да ме убедиш в обратното.




Признавам се за победен. Трябва да се даде на All files и да се намери .bin файла за да тръгне.

Forslor
07-04-2006, 19:46
Zubi мой човек кви ги бълнуваш ,че Daemon toolsa неможел да отваря .bin . Няма значение от версията и с 3.47 да е пак си ги отваря.
Просто явно не сте му включили всички опций " All options ON" на Emulation. Толкова ли е сложно за разбиране.

Аз като че ли не съм го направил това . И все пак на версия 3,47 когато дам маунт имидж отдолу на поддържаните формати няма .bin.
CUE/BIN вероятно незнаеш ,че .cue е посочващия файл за .bin. НО ЗАБЕЛЕЖИ дори понякога нетрябва .cue просто след като дадеш Mount image и на File type задаваш All Files (*.*) и избираш .bin
---------
M/у другото аз съм с 3.47 и досега няма .bin който да не ми е отворил ,незнам защо искаш да ме убедиш в обратното.




Признавам се за победен. Трябва да се даде на All files и да се намери .bin файла за да тръгне.
Беше ми приятноо да поспорим :wink:

Cold_King
07-05-2006, 20:55
Тва съм аз, обаче не забелязах че не съм логнат. :oops:
Оправих се, оказа се че проблема е в bin-a, а не в програмата.
Благодаря ви за отделеното време. :smt006


Поздрав с Emperor-The Tongue Of Fire :smt074