PDA

View Full Version : AZ iskam , A toi NE ZNAE



MN_SAM_ZLE
07-03-2006, 22:01
na4i moq problem e mn smotan!haresvam 1 mom4e i toi UJ me haresva no sme ot razli4ni gradove(az vsqka sedmica hodq tam za 1/2 dena i se vijdame).tseluvali sme se gu6kali sme se -mn pati,no ne sme gadjeta.Kato sam v negoviq grad vsqka ve4er sme "zaedno" v kafeto . az na 1 masa toi na druga(na men mi e mn stranno da otida na negovata masa i da sedna bez da me e pokanil ,a pak toi mi kazva da idvam bez da me e vikal-da ne mi puka ,ama az si znam pak moeto) no sled tva kato si tragvam ponqkoga toi me izpra6ta i togava e momenta za laski i miluvki..ama i az sam luda po nego i ne moga da mu kaja "STOP".Sled kato si tragna ot negoviq grad si pi6em ,govorim po tela,streli i samo tova..
Ta problema mi do izvestna stepen e 4e nit hodim nit ne hodim.. 1 ve4er se tseluvame ,drugata - ne ..Kato go pitam kakvo iska,kakvo misli 4e 6te stane s nas..toi ne znae..Iskam da se razberem s nego za6toto az mn darja na nego ,ama qvno samo az si darja ...strah me e 4e ako go pitam "6te hodim li ili ne" na nego 6te mu e vse edno za men i 6te kaje "ne"...ne znam...vatre6no se nadqvam da ne e taka..toi mi e kazval mn pati 4e e privarzan kam men,no ne go pokazva osobeno..off ne znam iskam da sam s nego ,no toi ne znae kvo iska.Mn pr sa mi kazvali 4e ne si zaslujava ,no kato sarceto ne me slu6a..az mn dobre osaznavam 4e trqbva da go zareja kolkoto i da me boli( a to 6te e mnogo) mn pati sam plakala i sam se razo4arovala 4e ne me e tselunal kogato sam bila tam..opitvala sam se da go zabravq i takmo da uspeq i toi pak nqkav liuboven sms ili pak kato se vidim me celune i krai na usiliqta mi..pak ne moga da spra da hodq tam...a vsi4ko tova ve4e prodaljava blizo 10 meseca..
pi6a tuka ne znam za6to - za savet ,za da si izleq makata po nqkav na4in i taka..

bluby
07-03-2006, 22:25
kaji mu onova tam ili hodim ili ne smi 10 meseca ???!!!??? az razbiram 1 2 ama 10 ???!!!??? taq rabota s toq vapros ot otdavna trebeshe da si q svarshila !!!

siXt_senSe
07-03-2006, 22:32
Миличка така само се измъчваш сама себе си.Мисля че въпреки големите си чувства към него много добре знаеш че това трябва да престане-поговори с него на всяка цена иначе така ще страдаш много.Сигурно осъзнаваш че единствените вазможни изхода са 2-или да тръгнете или не.Ако не тръгнете ще те боли,знам,но и аз съм изпадала в подобна ситуация и накрая сам ме потърси.Сега още сме заедно(от повече от година).Бъди търпелива и не униваи при неуспех 8-[

Bisollini
07-03-2006, 22:51
Iznasi li go :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nimfata
07-04-2006, 01:38
Ама ти още мислиш с "ще ходим ли?" ли ?
Уау.. я си остави годините за информация:)
Ама май сте на една възраст, споко :) Така като чета той може и да мисли, че ходите, ти щом и за бъдещето си му говорила.Ама отде да знаеш, като не те е питал "искаш ли да ходим?" и ти да отговориш "искам да си помисля" ... :smt017 Чакам ти годините :smt016 ама и неговите искам !

MN_SAM_ZLE
07-04-2006, 09:11
az sam na 16 a toi na po4ti 20

nimfata
07-04-2006, 09:14
Е какво тогава , говори с него.Не е малко дете, че да реагира остро. Разберете се и готово ;)

6emet4e
07-04-2006, 09:25
еми говори с него пък квото стане- стане!вие така мое да продължавате още...