PDA

View Full Version : 6tqh da zagubq mnogo...ebati dramite ...



IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 06:23
Ei hora kakvo bihte napravili za priqtel?
V4era ima6e mnogo golqma drama...
Pak istoriqta se promeni i to mn...
Ziky ot tozi fotum o4astva ...
Gajeto na ziky(Jaki) Po4na da izliza s Vasko(mom4eto koeto Obi4am stra6no mn i ako poglednete na minalata tema koqto pisah 6te razberete za kakvo stava duma...dulgo i guroko...Toi se promenq vuv vseki edni moment...durji se super gadno i sled 1 den ili 2 4asa se durji prekrasno...Jaki predi 1 i polovina hode6e sus Vasko..Toi me skusa na 1 sus dumite:Mahni se ot tuk ,mrazq te,nemoga da te gledam..pri koeto az se mahnah i se razplakah.... Na su6tiq den sutrinta Vasko be6e v Jaki da piqt kafe ili de da go znam kvo e pravil i otivam az v jaki i koi da vidq e u tqh :? Vasko...kakvo moga da si pomislq be hora???A da ne zabravqme 4e na predi6nata ve4er s Jaki si govorihme i tq mi razkaza vsi4ko koeto e stavalo mejdu neq i Vasko...Slu6ah q s udovolstvie...Posle v4era gledaha film zaedno KAKVO MOGA DA SI POMISLQ???Pi6a i po skype i tq pitah konkretno dali go Haresva i tq ne mi otg pri koeto i pra6tam sms do 2 min ako ne mi otgovori da zabravi za na6eto priqtelstvo...Bah kazala na Ziky(Ceci) kakvo stava...Otivam az do jaki ti4e6kom i koi da vidq:?Jaki i Vasko vurvqt kum spirkata...svirkam i vikam q ne se obru6ta...viknah q super qdosano i silno i tq se oburna kazaha si ne6to vasko otide napred(neiska6e da me gleda)... Posle tq idva pri men ... az i kazvam da hodi da s proveri kvo sum i pisala po skype tq vika kaji mi az i kazah da hodi a proveri(ei vqrvaite mi ama bah super izbesnqla :@:@:@ nz kakvo mi se isika6e da napravq)i tq mi kaza da i kaja...az i kazah nqma ...da hodi da proveri i si otidoh v nas...sled koeto obru6tam se az i kvo da vidq tq tru4ka kum spirkata:@:@:@Kazah mu i tva na Ziky toi su6to be6e izbesnql i mu stana super kofti az reva toi reve ... A da ne zabravqme 4e blagodarenie na kompaniqta mi skusah s Vasko...bqha mu kazali 4e sum se celuvala s edno mom4e (koeto ne e taka)i toi povqrva na horskite luji...za kakvo si govorim prosto nqmam dumi!!!!I cqlata kompania posle pravqt ob6t 4at cqlata kompaniq...psuvat me ...aa i temata be6e "Desy razdeli Jaki i Ceci" ...Az q probenqm te pak...govorih s Ceci da pogovrorqt neiska6e dokat tq ne mu pi6e...Govorq s neq da mu pi6e tq se pravi na inat sus dostoinstvo nz kvo i be6e stanalo...bqh napisala v ob6tiq 4at da mi pi6e tq kaza da q ostqvq namira...az i napisah: Ako iska6 da se suberete s Ceci da mu pi6e pone edno Obi4am te ili sujqlqvammm....abe ne6to i 6tqha da se opravqt ama kvo stalano ..???Nza koi na kogo po4nal da pi6e ama tq po4na da se pozaqjda i iska ot Ceci izvinenie...Kakto i da e s muki i 300 zora se zdobriha...Ama tq pak se zaqjdala...."Zna6e li 4e si skusah plakata na Eminem" (tq e super fenka na Eminem i kat se e qdosala s4upila tam nekvi 4a6i plakata si e skusala i neznam si kakvo...i tq si legnala...sus ziky si govorihme toi i kazva6e vsi4ki istini koito mu bqh kazala...kompaniqta mu pi6e 4e az go luja... "Ako vqrva6 na neq neznam si kakvo" .... Abe mrazqt me...Po edno vreme Vasko mi pi6e "milo tuk li si?Milo ne gi slu6ai!Az neznam kakvo da reagiram!Uredihme si sre6ta i sled 10 min trugvam...neznam kakvo 6te pravimm...ohhhhhhh hora poburkah se mn se pritesnqvam ....6te vi kaja kvo e stanalo...iskah daznaete istoriqta i 4e 6tqh da zagubq cqlata si compania( az si bqh re6ila da mu kaja za6toto nemoga da go luja kakto nqkoi hora ... :|
Ziky iskam da budem the best friend ? kvo 6e kaje6 :oops: :) 8)
Ta takiva raboti...kajete kakvo mislite?
blagodarq koito se e postaral da pro4ete napisanoto...

07-04-2006, 06:26
pishete po-kratki liricheski otkloneniq be horaaaaaaa

sladkata_hilary
07-04-2006, 08:57
ок чакаме продължението :wink: \:D/

6emet4e
07-04-2006, 09:33
ок чакаме продължението :wink: \:D/и стискам палци! :wink:

07-04-2006, 09:38
Бе кой ще го чете тва и кой му дреме на хурката за някой си там "гей" даже двама мухахаха. :evil: [/list]

NeSTa_86
07-04-2006, 09:40
dobre go kaza 20 m sf

http://img83.imageshack.us/img83/6012/1100107211001072110010727dg.jpg

Forslor
07-04-2006, 12:09
Алоооо IsTiNsKa_LuBoV осъзнай са бе момиче ,разгиграваят та и ти са вързваш на всичко как може да си толкова наивна.
---------------------------------------------------------------

И ДРУГИЯ ПЪТ АКО ЩЕ ПИШЕШ ТОЛКОВ ДЪЛАГ ПОСТ НЕКА ДА Е НА КИРИЛИЦА НЕ НА шлякавица ЩОТ НЕ Е ЛЕСНО ЗА ЧЕТЕНЕ.

HandOfBlood
07-04-2006, 12:14
Алоооо IsTiNsKa_LuBoV осъзнай са бе момиче ,разгиграваят та и ти са вързваш на всичко как може да си толкова наивна.
---------------------------------------------------------------

И ДРУГИЯ ПЪТ АКО ЩЕ ПИШЕШ ТОЛКОВ ДЪЛАГ ПОСТ НЕКА ДА Е НА КИРИЛИЦА НЕ НА шлякавица ЩОТ НЕ Е ЛЕСНО ЗА ЧЕТЕНЕ.ааааааахам...
бду... загубих го много... ебати новите изразни средства...

CRaZy_IKT
07-04-2006, 13:00
лелееее колко ми костваше да го изчета аххахахха мани мани аххахха
Еми кофти ситуация-а тия от компанията ега ти КВА КОМПАНИЯ СЪМ щом се топите един друг ппппфффф

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 13:30
И така знаете ли какво стана сутринта?Когато отидох до тях и той ме згаби и почна да ме целува... :? много ми е интересно...после той трябваше да си вземе бележника до даскалото му ходихме и си зе бележника и после ходихме с Васко до един приятел и там беше Жаки и тогава как се погледнаха щтяха да се изядът :smt013 мн се раздразних ама се направих че нищо не е сталано...ще ви разказвам какво става...незнам обаче само знам че откача :smt013 :smt011 :smt013

kristini4ka
07-04-2006, 15:19
Абе момиче много ми е интересно каква ще е следващата серия ама моял те малко по-кратко че докато го прочета

Krem4eto
07-04-2006, 16:59
Ei hora kakvo bihte napravili za priqtel?
V4era ima6e mnogo golqma drama...
Pak istoriqta se promeni i to mn...
Ziky ot tozi fotum o4astva ...
Gajeto na ziky(Jaki) Po4na da izliza s Vasko(mom4eto koeto Obi4am stra6no mn i ako poglednete na minalata tema koqto pisah 6te razberete za kakvo stava duma...dulgo i guroko...Toi se promenq vuv vseki edni moment...durji se super gadno i sled 1 den ili 2 4asa se durji prekrasno...Jaki predi 1 i polovina hode6e sus Vasko..Toi me skusa na 1 sus dumite:Mahni se ot tuk ,mrazq te,nemoga da te gledam..pri koeto az se mahnah i se razplakah.... Na su6tiq den sutrinta Vasko be6e v Jaki da piqt kafe ili de da go znam kvo e pravil i otivam az v jaki i koi da vidq e u tqh :? Vasko...kakvo moga da si pomislq be hora???A da ne zabravqme 4e na predi6nata ve4er s Jaki si govorihme i tq mi razkaza vsi4ko koeto e stavalo mejdu neq i Vasko...Slu6ah q s udovolstvie...Posle v4era gledaha film zaedno KAKVO MOGA DA SI POMISLQ???Pi6a i po skype i tq pitah konkretno dali go Haresva i tq ne mi otg pri koeto i pra6tam sms do 2 min ako ne mi otgovori da zabravi za na6eto priqtelstvo...Bah kazala na Ziky(Ceci) kakvo stava...Otivam az do jaki ti4e6kom i koi da vidq:?Jaki i Vasko vurvqt kum spirkata...svirkam i vikam q ne se obru6ta...viknah q super qdosano i silno i tq se oburna kazaha si ne6to vasko otide napred(neiska6e da me gleda)... Posle tq idva pri men ... az i kazvam da hodi da s proveri kvo sum i pisala po skype tq vika kaji mi az i kazah da hodi a proveri(ei vqrvaite mi ama bah super izbesnqla :@:@:@ nz kakvo mi se isika6e da napravq)i tq mi kaza da i kaja...az i kazah nqma ...da hodi da proveri i si otidoh v nas...sled koeto obru6tam se az i kvo da vidq tq tru4ka kum spirkata:@:@:@Kazah mu i tva na Ziky toi su6to be6e izbesnql i mu stana super kofti az reva toi reve ... A da ne zabravqme 4e blagodarenie na kompaniqta mi skusah s Vasko...bqha mu kazali 4e sum se celuvala s edno mom4e (koeto ne e taka)i toi povqrva na horskite luji...za kakvo si govorim prosto nqmam dumi!!!!I cqlata kompania posle pravqt ob6t 4at cqlata kompaniq...psuvat me ...aa i temata be6e "Desy razdeli Jaki i Ceci" ...Az q probenqm te pak...govorih s Ceci da pogovrorqt neiska6e dokat tq ne mu pi6e...Govorq s neq da mu pi6e tq se pravi na inat sus dostoinstvo nz kvo i be6e stanalo...bqh napisala v ob6tiq 4at da mi pi6e tq kaza da q ostqvq namira...az i napisah: Ako iska6 da se suberete s Ceci da mu pi6e pone edno Obi4am te ili sujqlqvammm....abe ne6to i 6tqha da se opravqt ama kvo stalano ..???Nza koi na kogo po4nal da pi6e ama tq po4na da se pozaqjda i iska ot Ceci izvinenie...Kakto i da e s muki i 300 zora se zdobriha...Ama tq pak se zaqjdala...."Zna6e li 4e si skusah plakata na Eminem" (tq e super fenka na Eminem i kat se e qdosala s4upila tam nekvi 4a6i plakata si e skusala i neznam si kakvo...i tq si legnala...sus ziky si govorihme toi i kazva6e vsi4ki istini koito mu bqh kazala...kompaniqta mu pi6e 4e az go luja... "Ako vqrva6 na neq neznam si kakvo" .... Abe mrazqt me...Po edno vreme Vasko mi pi6e "milo tuk li si?Milo ne gi slu6ai!Az neznam kakvo da reagiram!Uredihme si sre6ta i sled 10 min trugvam...neznam kakvo 6te pravimm...ohhhhhhh hora poburkah se mn se pritesnqvam ....6te vi kaja kvo e stanalo...iskah daznaete istoriqta i 4e 6tqh da zagubq cqlata si compania( az si bqh re6ila da mu kaja za6toto nemoga da go luja kakto nqkoi hora ... :|
Ziky iskam da budem the best friend ? kvo 6e kaje6 :oops: :) 8)
Ta takiva raboti...kajete kakvo mislite?
blagodarq koito se e postaral da pro4ete napisanoto...

Имам приятели но нз дали са истински..

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 17:10
Бе кой ще го чете тва и кой му дреме на хурката за някой си там "гей" даже двама мухахаха. :evil: [/list]
Vij men ne me interesuva 4e na nqkoi si tam ne mu dreme...na koito mu dreme da pi6e...

Koito ne mu iznasq da se iznasq

Koito iska da produljava da 4ete tozi problem...kito iska...ne karam NIKOI!

ziky
07-04-2006, 19:05
Предполагам се изисква и моята позиция....
Само едно искам да кажа първо:
Искам да благодаря на сичките дето разбираш ли "състрадават" в тоя форум....може да съм сякъв ама поне малко или много давам съвети и помагам....
Както и да е това си остава за мен!
А сега по темата:
както ми се случва за 2 път проблемите насякъде и сякакви....проблема е че просто вече си имам едно на ум за сичките момичета жени и каквито са там.....може не сички да са такива ама такива случай са супер малко......както на секи може да се случи и аз се натресох в една драма в която става въпрос за момичето което обичам и момичето което иситнска любов (Деси) обича......естествено първата реакция е ревност.....понеже аз държа всичко в една връзка да е точно и прецизно да няма скрити неща и т.н то сичко стана точно обратното.....и така ето до какво доведе сичко.......но все пак аз зимам позицията на себе си...никой не обвинявам и никой не е виновен....
Каквоо и да се случи аз само мога да кажа че момичето което сега е в центъра на наещата демек мойта хубавица колкоо и каквото и да направи ще си остане в сърцето ми....можеби направи раничка там....но няма да я забравя каквото и да стане....имахме невероятни моменти заедно независимо че са били в рамките на един месец но с друго момиче не ми е ило така.....благодаря на деси че е до мен и се бори за правото си и не пада ниско под достойнството....аз съм такъв човек че помня и някой ден ще върна жеста....благодая и на тези които участват в тази тема дават съвети и съчустват.....те показват че колкото и малко да са хората тук съчустват както правя аз.....
А от тук нататък каквото стане мисля че няма нужда да бъде написано тук защото това са неща м-у нас си и както аз казам каквото е м-у нас,м-у нас си остава....лек ден на всички и приятна вечер!

ziky
07-04-2006, 19:08
Бе кой ще го чете тва и кой му дреме на хурката за някой си там "гей" даже двама мухахаха. :evil: [/list]

А ти,може да си по голям силен и незнам си какъв от мене или откойто и да е било обаче не личи да си по умен....ако беше умен щеше да кажеш нещо от сорта всеки си има проблеми или изобщо най добре да замълчиш!
СЕ ПАК НА КОЙТО НЕ МУ ИЗНАСЯ ДА НЕ ПИШЕ!

priti_kiti
07-04-2006, 19:09
ц цецо цецооо... кво да ти кажа ако не си намесен у некоя драма нема да си ти просто..

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 19:25
Off ceci...kude se zaburkahme i nie....
I az ti blagodarq kogato be6e do men ... ti znae6
:D

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 19:28
Ei hora kakvo bihte napravili za priqtel?
V4era ima6e mnogo golqma drama...
Pak istoriqta se promeni i to mn...
Ziky ot tozi fotum o4astva ...
Gajeto na ziky(Jaki) Po4na da izliza s Vasko(mom4eto koeto Obi4am stra6no mn i ako poglednete na minalata tema koqto pisah 6te razberete za kakvo stava duma...dulgo i guroko...Toi se promenq vuv vseki edni moment...durji se super gadno i sled 1 den ili 2 4asa se durji prekrasno...Jaki predi 1 i polovina hode6e sus Vasko..Toi me skusa na 1 sus dumite:Mahni se ot tuk ,mrazq te,nemoga da te gledam..pri koeto az se mahnah i se razplakah.... Na su6tiq den sutrinta Vasko be6e v Jaki da piqt kafe ili de da go znam kvo e pravil i otivam az v jaki i koi da vidq e u tqh :? Vasko...kakvo moga da si pomislq be hora???A da ne zabravqme 4e na predi6nata ve4er s Jaki si govorihme i tq mi razkaza vsi4ko koeto e stavalo mejdu neq i Vasko...Slu6ah q s udovolstvie...Posle v4era gledaha film zaedno KAKVO MOGA DA SI POMISLQ???Pi6a i po skype i tq pitah konkretno dali go Haresva i tq ne mi otg pri koeto i pra6tam sms do 2 min ako ne mi otgovori da zabravi za na6eto priqtelstvo...Bah kazala na Ziky(Ceci) kakvo stava...Otivam az do jaki ti4e6kom i koi da vidq:?Jaki i Vasko vurvqt kum spirkata...svirkam i vikam q ne se obru6ta...viknah q super qdosano i silno i tq se oburna kazaha si ne6to vasko otide napred(neiska6e da me gleda)... Posle tq idva pri men ... az i kazvam da hodi da s proveri kvo sum i pisala po skype tq vika kaji mi az i kazah da hodi a proveri(ei vqrvaite mi ama bah super izbesnqla :@:@:@ nz kakvo mi se isika6e da napravq)i tq mi kaza da i kaja...az i kazah nqma ...da hodi da proveri i si otidoh v nas...sled koeto obru6tam se az i kvo da vidq tq tru4ka kum spirkata:@:@:@Kazah mu i tva na Ziky toi su6to be6e izbesnql i mu stana super kofti az reva toi reve ... A da ne zabravqme 4e blagodarenie na kompaniqta mi skusah s Vasko...bqha mu kazali 4e sum se celuvala s edno mom4e (koeto ne e taka)i toi povqrva na horskite luji...za kakvo si govorim prosto nqmam dumi!!!!I cqlata kompania posle pravqt ob6t 4at cqlata kompaniq...psuvat me ...aa i temata be6e "Desy razdeli Jaki i Ceci" ...Az q probenqm te pak...govorih s Ceci da pogovrorqt neiska6e dokat tq ne mu pi6e...Govorq s neq da mu pi6e tq se pravi na inat sus dostoinstvo nz kvo i be6e stanalo...bqh napisala v ob6tiq 4at da mi pi6e tq kaza da q ostqvq namira...az i napisah: Ako iska6 da se suberete s Ceci da mu pi6e pone edno Obi4am te ili sujqlqvammm....abe ne6to i 6tqha da se opravqt ama kvo stalano ..???Nza koi na kogo po4nal da pi6e ama tq po4na da se pozaqjda i iska ot Ceci izvinenie...Kakto i da e s muki i 300 zora se zdobriha...Ama tq pak se zaqjdala...."Zna6e li 4e si skusah plakata na Eminem" (tq e super fenka na Eminem i kat se e qdosala s4upila tam nekvi 4a6i plakata si e skusala i neznam si kakvo...i tq si legnala...sus ziky si govorihme toi i kazva6e vsi4ki istini koito mu bqh kazala...kompaniqta mu pi6e 4e az go luja... "Ako vqrva6 na neq neznam si kakvo" .... Abe mrazqt me...Po edno vreme Vasko mi pi6e "milo tuk li si?Milo ne gi slu6ai!Az neznam kakvo da reagiram!Uredihme si sre6ta i sled 10 min trugvam...neznam kakvo 6te pravimm...ohhhhhhh hora poburkah se mn se pritesnqvam ....6te vi kaja kvo e stanalo...iskah daznaete istoriqta i 4e 6tqh da zagubq cqlata si compania( az si bqh re6ila da mu kaja za6toto nemoga da go luja kakto nqkoi hora ... :|
Ziky iskam da budem the best friend ? kvo 6e kaje6 :oops: :) 8)
Ta takiva raboti...kajete kakvo mislite?
blagodarq koito se e postaral da pro4ete napisanoto...

Имам приятели но нз дали са истински..
Abe neznam oba4e ceci e istinsi priqtel!

ziky
07-04-2006, 19:41
Не на против аз много благодаря на деси защото ми каза иситната и знам че няма да ме предаде или излъже...за нищо не е виновна....колкото и сички да я винят...

А ти,priti_kiti сладката ми тя не помниш ли че преди 7 месеца ти имаше интрига с най добрия ми приятел и само след това с мене и с още един демек по двама ги връткаш....?

BeBencEto
07-04-2006, 20:17
evala ziky....evala i na desi..produljavaite da se borite napred i ne s e razdelqite...kum ziky verno 4e obi4ash mackata si...ama zashto i pozvolqvash da te pravi na po malko ot tova koeto si...liubovta e ludost..no ti si svestno mom4e i zslujavash mngoo pove4e..taka 4e stegni i pomisli seriozno dali da ostanesh s neq..ne e 4esno sprqmo teb...

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 20:40
Не на против аз много благодаря на деси защото ми каза иситната и знам че няма да ме предаде или излъже...за нищо не е виновна....колкото и сички да я винят...

А ти,priti_kiti сладката ми тя не помниш ли че преди 7 месеца ти имаше интрига с най добрия ми приятел и само след това с мене и с още един демек по двама ги връткаш....?
:smt010 :-# :| :cry:

priti_kiti
07-04-2006, 20:40
Не на против аз много благодаря на деси защото ми каза иситната и знам че няма да ме предаде или излъже...за нищо не е виновна....колкото и сички да я винят...

А ти,priti_kiti сладката ми тя не помниш ли че преди 7 месеца ти имаше интрига с най добрия ми приятел и само след това с мене и с още един демек по двама ги връткаш....? :lol: ziky сладурче мое,а не помниш ли ти как беше с най-добрата приятелка на гаджето си,после пак с гаджето си и така се менкахте до последно.. че и мене намесихте.. пък тва че си останал с впечатлението че ги върта по двама.. :lol: мале жалко че не си пазя смс-а "искам да сме само приятели,бети" :lol:

ziky
07-04-2006, 20:43
evala ziky....evala i na desi..produljavaite da se borite napred i ne s e razdelqite...kum ziky verno 4e obi4ash mackata si...ama zashto i pozvolqvash da te pravi na po malko ot tova koeto si...liubovta e ludost..no ti si svestno mom4e i zslujavash mngoo pove4e..taka 4e stegni i pomisli seriozno dali da ostanesh s neq..ne e 4esno sprqmo teb...


Да така е зная....можеби аз съм виновен за всичко...може аз да съм сичко аз да имам винаа за сичкооо но просто нямам сили...сълзи...нерви да приема и да се боря със всичко това за втори път....
Това ще е последното мнение смисал или тема която ще пиша в този форум...не че на някой му пука.....напротив...започнах да пиша тук защото си мислех че има нещо повече от форумджии....мислех че ще намеря приятели...обаче уви....може би някой път и аз да съм прекаявал с мненията си и държанието си но то е било или заради глупава тема или заради нерви или заради нещо такова или може да не съм го дооценил или човека или проблема му.....за което се извинявам........
...да наиситна искам да благодаря на Matik Sexito_f LP_girl_14 Ice_queen I^don't^Give^a^Fuck и останалите с които успях да се сприятеля и да опозная...Приятели благодаря ви че се подкрепяхме взаимно.....бъдете щастливи обичайте се!

Ice_Queen
07-04-2006, 20:52
evala ziky....evala i na desi..produljavaite da se borite napred i ne s e razdelqite...kum ziky verno 4e obi4ash mackata si...ama zashto i pozvolqvash da te pravi na po malko ot tova koeto si...liubovta e ludost..no ti si svestno mom4e i zslujavash mngoo pove4e..taka 4e stegni i pomisli seriozno dali da ostanesh s neq..ne e 4esno sprqmo teb...


Да така е зная....можеби аз съм виновен за всичко...може аз да съм сичко аз да имам винаа за сичкооо но просто нямам сили...сълзи...нерви да приема и да се боря със всичко това за втори път....
Това ще е последното мнение смисал или тема която ще пиша в този форум...не че на някой му пука.....напротив...започнах да пиша тук защото си мислех че има нещо повече от форумджии....мислех че ще намеря приятели...обаче уви....може би някой път и аз да съм прекаявал с мненията си и държанието си но то е било или заради глупава тема или заради нерви или заради нещо такова или може да не съм го дооценил или човека или проблема му.....за което се извинявам........
...да наиситна искам да благодаря на Matik Sexito_f LP_girl_14 Ice_queen I^don't^Give^a^Fuck и останалите с които успях да се сприятеля и да опозная...Приятели благодаря ви че се подкрепяхме взаимно.....бъдете щастливи обичайте се!

лелелел теб ще те пляскам!!!! моля те това е 1 любов а по свата има още много такава,която те чака!!! живота е хубав!стига песимизъл Зики!ПЛССССС

HandOfBlood
07-04-2006, 21:07
А ти,priti_kiti сладката ми тя не помниш ли че преди 7 месеца ти имаше интрига с най добрия ми приятел и само след това с мене и с още един демек по двама ги връткаш....?ето от къде са се научили някой хора... [-(
ъъъх а на истинската любов и ziky ама яко са се оплели... не бих искала да съм на тяхно място...

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 21:10
А ти,priti_kiti сладката ми тя не помниш ли че преди 7 месеца ти имаше интрига с най добрия ми приятел и само след това с мене и с още един демек по двама ги връткаш....?ето от къде са се научили някой хора... [-(
ъъъх а на истинската любов и ziky ама яко са се оплели... не бих искала да съм на тяхно място...
Abe deistva se po vuprosa i se nadqvame si4ko da se opravi ;((( :cry: :?

HandOfBlood
07-04-2006, 21:28
ха дано... да видим ((;
въпреки, че според мен не си заслужава да си с тоя ама нвм ((;

07-04-2006, 21:47
ха дано... да видим ((;
въпреки, че според мен не си заслужава да си с тоя ама нвм ((;
da 6te vidim...mn stranno se durji da mu eba maikata nemoga da go razbera iska da e smen neiska :smt013 kvo iska ?!?!?!?!???!?!?!!?!??!?!

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 21:49
ха дано... да видим ((;
въпреки, че според мен не си заслужава да си с тоя ама нвм ((;
da 6te vidim...mn stranno se durji da mu e** maikata nemoga da go razbera iska da e smen neiska :smt013 kvo iska ?!?!?!?!???!?!?!!?!??!?!
E taka De iskah z da go kaja a ne gost :D :?

HandOfBlood
07-04-2006, 22:00
аз ще ти кажа... и той не знае какво иска... и според мен няма смисъл да се занимаваш с такъв.

ziky
07-04-2006, 23:10
аз ще ти кажа... и той не знае какво иска... и според мен няма смисъл да се занимаваш с такъв.

Не знаеш ли въпреки сичко с моето момиче се сдобрихме казах ме си някой приказки по телефона това унова разбрахме се и сега пак сме си заедно това няма значение искам да ти кажа че м-у тях двамата чуствата са мн деликатни.....просто той някак си няма обноски къъм момичетата и просто на моменти е един на др моменти е друг.....непредвидим е и тя прави сичко каквото трябва за да го запази а точно това е грешката....както и да е.....лека вечер аз по рано мисля да ляггам смисал към 2 че имах тежък ден и съм уморен...както казах повече тук присъствие от моя страна няма да има освен ако някой не се сети на ЛС да ми пише....лек живот пиипълс :?

HandOfBlood
07-04-2006, 23:13
дума пийпълС няма... без с е (; само пийпъл
нвм... за твоето момиче разбрахме... аз за нея и нейния хубавец говоря... но иначе не знам кви са им отношенията, аз просто изразявам мнение...

ziky
07-04-2006, 23:19
дума пийпълС няма... без с е (; само пийпъл
нвм... за твоето момиче разбрахме... аз за нея и нейния хубавец говоря... но иначе не знам кви са им отношенията, аз просто изразявам мнение...

Добре де тая грешка е в резултат на емоциите....добре че тая по англииски дето ми е не пише тука че 10 години англииски и аз такава грешка да направя.... ](*,)
[-X

Секи е човек секи може да греши..... :mrgreen:

Би хепи пиипъЛ :-({|=

HandOfBlood
07-05-2006, 00:52
просто отбелязах... ((;
айде стига уроци по английски, темата не е за тва

IsTiNsKa_LuBoV
07-05-2006, 09:47
аз ще ти кажа... и той не знае какво иска... и според мен няма смисъл да се занимаваш с такъв.
E ako o6te 1 put me skusa .... i posle pak da iska neznam prosto nqma da moga da mu ustoq na celuvkite...Ama ako se durji gadno...neznam..
6te vidim dnes v 13:00 4asa imame sre6ta

IsTiNsKa_LuBoV
07-13-2006, 12:26
/Are bre kvo stavaaaa