PDA

View Full Version : За приятелите



doroty
07-04-2006, 08:29
Какво е най-щурото нещо, което бихте направили заради приятел?

kudravoto
07-04-2006, 08:31
mi da bqgam ot kuka pravila sum go

BeBencEto
07-04-2006, 11:11
haha emi hodim vseki den do edin kvartal i tam sedim i chakame edin pich da se poqvi ot bloka si..i kato go vidime se kriem ot nego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HandOfBlood
07-04-2006, 11:19
haha emi hodim vseki den do edin kvartal i tam sedim i chakame edin pich da se poqvi ot bloka si..i kato go vidime se kriem ot nego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:ама точно като 'бебенца' се държите.
за приятел (истински) всичко бих направила...

XxDaughter_Of_The _EvilxX
07-04-2006, 11:27
ама точно като 'бебенца' се държите.
за приятел (истински) всичко бих направила...[/quote] :arrow:

s0c00l
07-04-2006, 11:52
И аз бих направил всичко за истински приятел , но много рядко се намират такива хора.
Повечето пъти са ми най-добри ПРИЯТЕЛКИ , от колкото ПРИЯТЕЛИ , незнам защо така става .. винаги когато съм с някой приятел , и той си харесва някое момиче заговаря го а тя идва при мене , и ме намразва най-добрия ми приятел , което е гадно .. ](*,)

zubi
07-04-2006, 12:27
за най-добрият ми приятел последното и най-щуро нещо , което направих бешеу да се скарам с него завинаги. Едва ли ще кажа повече , някога на някого че имам или съм имал най-добър приятел.

648541
07-04-2006, 12:56
za priqtel bih napravila vsi4ko!!!no nai golqmata be6e 4e izlugah na6te 4e otivam na exkurziq s o6te 2 priqtelki i 2 mom4eta a v su6toto vreme otivahme na vilata na ednoto mom4e.Ednata kaza na tehnite 4e otivane na exkurziq drugata ne q hvanaha vuob6te samo az bqh precakana i men me hvanaha no vse pak otidoh za6toto imam nai-gotinite roditeli vupreki 4e gi izlugah :oops: :::

Slipped Away
07-04-2006, 16:18
Ако ми е истински приятел бих направила всичко за него!

lina15
07-04-2006, 22:59
Ако ми е истински приятел бих направила всичко за него!
Сигурно

BeBencEto
07-05-2006, 07:35
emiii i az pravq absolutno vsi4ko za tva momi4e 6toto mi e istinska fr a tq kato nqma akul i iska da sedime pred tva mom4e....shte sedq..az i kazah da se bori za nego a ne kato go vidi da bqga...amaa kvo da se pravi...moqt slu4ei si e dokazatelstvo 4e vsi4ko moga da napravq za frs..neavisimo kakvo e i kak izlgejda v o4ite na okolnite :-)

Slipped Away
07-05-2006, 07:45
Ако ми е истински приятел бих направила всичко за него!
СигурноКакво не вярваш ли?Еми ти ако не би направила всичко за истинския си приятел,аз не съм като теб!

teenkopele
07-05-2006, 09:47
Групичка от около 10 човека е скачала на един мой приятел, на бой. Бяхме аз, той и още няколко човека. Почнаха да го бият и всички гледаха и нищо не правиха. Аз единствен скочих заради него и не съжалявам ни най-малко.
Бих направил многo за приятел... :wink:

6emet4e
07-05-2006, 09:57
ако е истински-всичко!!!

Slipped Away
07-05-2006, 10:54
Въпроса е,че много трудно се намират истински приятели!

BeBencEto
07-05-2006, 11:27
da napulno sum suiglasna 4e istinski priqteli se namirat mnogo trudno..imenno zaradi tova bih napravila vsichko za tqh....

IvicHkA
07-05-2006, 19:57
Кой лъжете бе хора!Е извинявайте ама понякога ви мързи за вас си да направите нещо, пък камо ли за някой друг. Който ми пише, че всичко би направил/а за приятел или е още в 1 клас или има изкривяване по тая тема. Иска ви се това да ви се случва и само сте го чели в някоя интересна книжка. Живота е друг и само не ми се лицемерете тука. Имам приятелка от 13 години (неразделни) и пак не мога да го кажа това пък някои знаят се от няколко месеце и вече са си много скъпи. Bullshits!

cold_kiss
07-05-2006, 20:49
Кой лъжете бе хора!Е извинявайте ама понякога ви мързи за вас си да направите нещо, пък камо ли за някой друг. Който ми пише, че всичко би направил/а за приятел или е още в 1 клас или има изкривяване по тая тема. Иска ви се това да ви се случва и само сте го чели в някоя интересна книжка. Живота е друг и само не ми се лицемерете тука. Имам приятелка от 13 години (неразделни) и пак не мога да го кажа това пък някои знаят се от няколко месеце и вече са си много скъпи. Bullshits!
am ...ima mn istina v tvoite dumi (vypreki 4e ne s vs sym syglasna)...az sy6to kato 4eta tova 4e vs biha napravili mi se struva malko sme6no ..ne za6toto ne si zaslujava da napravi6 vs za edin priqtel ami za6toto ponqkoga tova "vsi4ko"mn zdravo protivore4i s tvoeto 6tastie i mn hora 6te si kajat"e da priqtel mi e ama az sy6to iskam da byda 6tastliv\a"i kakvo...6te napravite li vsi4ko?
kaktgo sy6testvuva izrazyt"nikoga ne kazvai nikoga"taka az kazvam"nikoga ne kazva vsi4ko"za6toto nikoga ne moje da si ubeden 4e v konkretnata situaciq nqma da si promeni6 re6enieto i da izneveri6 na priqtelq si kolkoto i skyp da ti e
az li4no imam priqteli za koito sym gotova da dam i dqsnata si ryka no dori i taka ne moga da kaja 100% 4e sym sigurna 4e 6te napravila vsi4ko
za6toto 4ovek ima svoite prioriteti i ponqkoga te stoqt pred tova da napravi6 vs
ina4e mn mi se iska i na men da kaja 4e 6te napravq vs za priqtelite si no 6te se zadovolq da kaja 4e "6te napravq vs vyzmojno za priqtelite si"
za6toto vse pak nali znaete 4e vs nevyzmojno e vyzmojno v granicite na vyzmojunoto? :)i ne biva da si postavqme celi koito ne bihme mogli da dostignem i granici koito ne mojem da spazim :)

IvicHkA
07-05-2006, 21:00
"6te napravq vs vyzmojno za priqtelite si"
za6toto vse pak nali znaete 4e vs nevyzmojno e vyzmojno v granicite na vyzmojunoto? :)i ne biva da si postavqme celi koito ne bihme mogli da dostignem i granici koito ne mojem da spazim :) Получаваш огромна целувка :) Много добре казано, нека всеки се поучи!

LoVe_RuSlAn
07-06-2006, 11:07
ние с моята приятелка сме толкова ненормалния ама наистина в буквалния смисъл на думата че цял ден няма да ми стигне да ви разкажа само последната глупост която сътворихме пък да не говориме за останалите

HandOfBlood
07-06-2006, 12:11
Кой лъжете бе хора!Е извинявайте ама понякога ви мързи за вас си да направите нещо, пък камо ли за някой друг. Който ми пише, че всичко би направил/а за приятел или е още в 1 клас или има изкривяване по тая тема. Иска ви се това да ви се случва и само сте го чели в някоя интересна книжка. Живота е друг и само не ми се лицемерете тука. Имам приятелка от 13 години (неразделни) и пак не мога да го кажа това пък някои знаят се от няколко месеце и вече са си много скъпи. Bullshits!искаш ли да ти кажа нещо, миличка? за най-добрия ми приятел бих умряла... щото съм го казала - за мен той е не просто приятел, а част от мен... (тва мислех, че никога няма да го кажа на някой, освен на него ама ето на...). така че ми разправяй, че преувеличавам...

oli_to
07-14-2006, 14:57
Бих направила всичко, което ме помоли и което ми е по силите.Дори да е нещо откачено, пак бих го направила.Много малко ми трябва да кривна от правия път и да сторя някоя щуротия без знанието на нашите и да се размина, така че бих направила всичко, защото знам че и той би направил всичко за мене ;)

cold_kiss
07-15-2006, 19:54
Бих направила всичко, което ме помоли и което ми е по силите.Дори да е нещо откачено, пак бих го направила.Много малко ми трябва да кривна от правия път и да сторя някоя щуротия без знанието на нашите и да се размина, така че бих направила всичко, защото знам че и той би направил всичко за мене ;)
stiga be hora....tva da napravi6 nqkoq 6turotiq za priqtel ne ozna4ava 4e 6te napravi6 vs za nego....vij...ako te nakara da ubie6 nqkoi za da moje toi da se po4uvstva 6tastliv bi li go napravila? (btw tva ne go kazvam s gaden i podigravatelen ton..bez ni6to li4no razbira se...prosto me hva6ta qd kato nqkoi kaje 4e e gotov na absolutno vs za priqtelite si bez da osyznava naistina kakvo ozna4ava VIS4KO)

x-PeRiMenT
07-15-2006, 21:47
За приятел бих направил всичко, което е по силите ми.Единственте неща, които НЕ бих направил е да убия или да се противопоставя по някакъв начин на семейството си.Защото ако някой иска от мен да направя обратното значи не ми е никакъв приятел.

П.П.
Олеее мазало се получи #-o Горния пост можете да го изтриете.Извинявам се.

talisman4e
07-16-2006, 17:19
da ima6 priqteli e lesno no da ima6 istinski priqteli e trydno

648541
07-16-2006, 18:03
искаш ли да ти кажа нещо, миличка? за най-добрия ми приятел бих умряла... щото съм го казала - за мен той е не просто приятел, а част от мен... (тва мислех, че никога няма да го кажа на някой, освен на него ама ето на...). така че ми разправяй, че преувеличавам...[/b]

evalata za koeto =D> =D> =D> malko sa horata kato tebe

07-19-2006, 13:31
Бих направила всичко, което ме помоли и което ми е по силите.Дори да е нещо откачено, пак бих го направила.Много малко ми трябва да кривна от правия път и да сторя някоя щуротия без знанието на нашите и да се размина, така че бих направила всичко, защото знам че и той би направил всичко за мене ;)
stiga be hora....tva da napravi6 nqkoq 6turotiq za priqtel ne ozna4ava 4e 6te napravi6 vs za nego....vij...ako te nakara da ubie6 nqkoi za da moje toi da se po4uvstva 6tastliv bi li go napravila? (btw tva ne go kazvam s gaden i podigravatelen ton..bez ni6to li4no razbira se...prosto me hva6ta qd kato nqkoi kaje 4e e gotov na absolutno vs za priqtelite si bez da osyznava naistina kakvo ozna4ava VIS4KO)

Ами ако той ми е приятел никога няма да поиска това от мен, но ако се е забъркал в проблеми и това е единствения начин да го отърва да бих убила човек!!!

cold_kiss
07-19-2006, 20:25
Бих направила всичко, което ме помоли и което ми е по силите.Дори да е нещо откачено, пак бих го направила.Много малко ми трябва да кривна от правия път и да сторя някоя щуротия без знанието на нашите и да се размина, така че бих направила всичко, защото знам че и той би направил всичко за мене ;)
stiga be hora....tva da napravi6 nqkoq 6turotiq za priqtel ne ozna4ava 4e 6te napravi6 vs za nego....vij...ako te nakara da ubie6 nqkoi za da moje toi da se po4uvstva 6tastliv bi li go napravila? (btw tva ne go kazvam s gaden i podigravatelen ton..bez ni6to li4no razbira se...prosto me hva6ta qd kato nqkoi kaje 4e e gotov na absolutno vs za priqtelite si bez da osyznava naistina kakvo ozna4ava VIS4KO)

Ами ако той ми е приятел никога няма да поиска това от мен, но ако се е забъркал в проблеми и това е единствения начин да го отърва да бих убила човек!!!
haha abe ti seriozno li? ](*,) oleeee...e ne izvinqvai ama mai ne se 4uva6....dobreem da kajem 4e sega si misli6 4e bi go storil\a predstavi si momenta v koito 6te dyrji6 hladnoto uryjie,a 4ovekyt koito trqbva da ubie6 te gleda s pogled pylen s nadejda i ot4aqnie...basi bi ubil/a???ne mislq...a dobre da kajem 4e hladnokryvieto ti dostigne i bi strelql/a ...togava cql jivot 6te jivee6 sys spomena za mole6tite mu se o4i i momenta v koito ti razru6ava6 edna sydba a i mn svyrzani s neq...i vse pak kazva6 VSI4KO be storil/a, a bi li pogubil\a i maika si naprimer za tozi priqtel?
kazva6 4e ako ti e istinski priqtel ne bi go poiskal ot tebe....ami dobrem...kak moje6 da razbere6 4e ti e istinski priqtel sled kato v dne6no vreme "istinskite priqteli" sa tolkova malko i pove4eto samo si te izpolzvat...mn ama mn trudno se namira 4ovek zaradi koito da trqbva da si gotov da umre6 dori....no kazvam otnovo..da napravi6 vs vyzmojno za da mu pomogne6-vsi4ko koeto e po silite ti a ne absolutno vsi4ko za6toto mejdu tezi dvete ima ogroomna razlika...ne kazvam 4e az ne dyrja na priqtelite si...bih umrqla za tqh no ne bih naranila nikoe dr 4ove6ko sy6testvo-znam granicata zatova kazvam 4e ne bih napravila absolutno vsi4ko stigaiki do kraq.....bih napravila vs no do granicata,zabranqvaiki si da q presko4a...[/u]

07-19-2006, 20:27
haha emi hodim vseki den do edin kvartal i tam sedim i chakame edin pich da se poqvi ot bloka si..i kato go vidime se kriem ot nego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:ама точно като 'бебенца' се държите.
за приятел (истински) всичко бих направила...

yay Na kolko godinki ste na 6??7,8??....5??