PDA

View Full Version : проблеми на борда



dark^girl
07-04-2006, 11:00
така хора имам по точно не аз а моята приятелка Х има проблем ама като я гледам ква е тъжна и ми става тъпо за тва искам да и помогна така начи Х си харесва А ама не го познава а тои е като от лед да не му кажеш думичка малко е безчувствен ама тя иска да се запознат така че ако някои има идея как да се запознаят да сподели

s0c00l
07-04-2006, 11:43
така хора имам по точно не аз а моята приятелка Х има проблем ама като я гледам ква е тъжна и ми става тъпо за тва искам да и помогна така начи Х си харесва А ама не го познава а тои е като от лед да не му кажеш думичка малко е безчувствен ама тя иска да се запознат така че ако някои има идея как да се запознаят да сподели


Да отиде до него , да го заговори за нещо , примерно "каква марка ти е часовника" или нещо подобно , да го покани на кафе да се опознаят , и натам може да е лесно ако той я хареса , ако той не и обръща внимание най-вероятно си има приятелка , или се надява на друга :smt005 :smt005

koalka
07-04-2006, 11:47
Ами отива при него и се запознават или чрез общи познати,ако има такива.

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:22
да бе и на мен ми се е случвало шит е.Според мен чрез общи познати е най добре ако има такива

playful_baby
07-04-2006, 12:25
Ами отива при него и се запознават или чрез общи познати,ако има такива.
i as sam na tova mnenie

darki
07-04-2006, 12:45
и аз така мисля ама тя е малко срамежлива как така да иде при него и да му каже нещо мн ша е странно еми нз ще го измисли някои ден #-o

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:47
и аз така мисля ама тя е малко срамежлива как така да иде при него и да му каже нещо мн ша е странно еми нз ще го измисли някои ден #-o
ми айде да се опита първо да си преодолее вътрешните пречки и ше успее ;)

07-04-2006, 13:33
Отива казва му той я гледа тъпо.Премисля ако е готина ,че може да я оправи съгласява се .После тръгват след седмица късат това е поне от описанието на X.

kristini4ka
07-04-2006, 15:01
Отива при него и казва "здрасти аз съм Х"например...