PDA

View Full Version : Първа Среща



ico555
07-04-2006, 11:42
Може би тази тема не е за тук но моля да ме извините тъй като съм нов тук а и не намерих по подходящо място за нея
Искам да ми помогнете!
Не съм бил на среща от 1 година и сега след като си уговорих не знам какво да правя!Вчера заговорих едно момиче но разговорът беше много кратък просто не знам какво да я питам каво да и кажа!
Моля ви помогнете ми кажете какво да правя на 1-ва срещa!:)

CRaZy_IKT
07-04-2006, 11:47
Ми говорете за някви общи работи-не че аз съм няква царица по разговорите.И аз понякога имам подобен проблем-да не знам кво да кажа-независимо с кой съм.Някви случки си разказвайте-примерно вчера кво си видял-пък от там тя нещо друго щи каже.Бе некви такива

fallenka
07-04-2006, 11:47
vij zavisi ot momi4eto,zavisi i ot tova kakvo ste si govorili v4era,kak e potragnalo.no kato na4alo ne e zle da zapo4ne6 s po-ob6ti temi-filmi,muzika...posle kato se razgovorite moje da otkrie6 ob6ti interesi i da ti stane po-lesno-pone 6te ima6 4ovek,s koito spokoino da razgovarq6 za ne6to,koeto te kefi.nz,no ne se sduhvai v nikakuv slu4ai.prosto badi sebe si,ne se pravi na interesen ili na playboy,prosto badi sebe si i predrazpoloji momi4eto kum razgovor,ta dori i flirt...uspeh i posle 6e razkazva6 kak e minalo ...

07-04-2006, 13:04
Просто не ми идва на ум за какво да приказваме!
Много ви благодаря за отговорите ама ако ми дадете някви теми или нещо подобно щото като седна с нея не ми идва нищо на ум
10х предварително ;)

CRaZy_IKT
07-04-2006, 13:09
Просто не ми идва на ум за какво да приказваме!
Много ви благодаря за отговорите ама ако ми дадете някви теми или нещо подобно щото като седна с нея не ми идва нищо на ум
10х предварително ;)
Варианти бол!
1.Музика-каква музика слушаш?Ходила ли си на концерти?
2.Случки-кво ти се е случило нещо интересно
3.Филми-кой филм си гледал наскоро и кво впечатление ти е направил
4.Книжка-нещо интересно ако се интересуваш.Пък може и да говорите за тва което се случи наскоро протеста с ДДС-то
5.За цигарите и алкохола или изобщо за наркотиците-отношението ти
6.За разни гаджета интимен живот
Абе многооо неща там питай я тя с кво се занимава хоби ала бала

07-04-2006, 13:31
Бе вземи пии 2 бири с 2 водки и такива теми ще и развиеш ,че изобщо няма да мислиш какво да и кажеш.

Angel_eyes
07-04-2006, 13:42
Xa първо,относно това за срещата не се паникиосвай и всичко ще е оки доки.А това за темите както писаха по горе:музика и т.н. Но проучи какво и харесва на нея,от какво се интересува,впечатли я с нещо,с което тя да си направи извод,че имате общи неща,и се стреми да поддържаш разговора жизнен :wink:

kristini4ka
07-04-2006, 14:54
Еми питай я да ти разкаже нещо за себе си и т.н.

Krem4eto
07-04-2006, 16:54
Точно защото разговорът е бил много кратък ще има за какво да си говорите!Накрая може да я киснеш!

ico555
07-08-2006, 00:24
Много благодаря на всички коите ми помогнахте!!!
Имам още един въпрос дали да кажа на една моя приятелка да ми уреди среща с едно познато момиче или аз сам да и предложа да излезем???(момичето го познавам от 7 дни)
Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите!!!
;)

koalka
07-08-2006, 07:14
Бъди естестнвен и се дръж така!Всичко ще си дойде от само себе си.

pebz
07-08-2006, 08:54
на първа среща не трябва да прибързваш ... започваш с общи теми..отивате на кафе .. просто трябва да се опознаете...разходки..ии т.н успех \:D/

ico555
07-08-2006, 09:36
Имам още един въпрос дали да кажа на една моя приятелка да ми уреди среща с едно познато момиче или аз сам да и предложа да излезем???(момичето го познавам от 7 дни)

x-PeRiMenT
07-08-2006, 18:56
Имам още един въпрос дали да кажа на една моя приятелка да ми уреди среща с едно познато момиче или аз сам да и предложа да излезем???(момичето го познавам от 7 дни)

Брат ми, не оставяй другите да ти вършат работата.Примерно можеш да кажеш на твоята приятелка да я пита какво мисли за теб а у, обаче трябва да говориш и със самото момиче.Прърво излезте тримата, поговори си с това момиче, сближете се малко и след това я покани да излезете само двамата. Ако твоята приятелка е досетлива даже сама ще ви оставя на саме :)