PDA

View Full Version : kakvo da prava gospodi?????????



07-04-2006, 12:16
kakvo da pravia 4ustvam se ugasno iam 4ustvoto 4e sam nai smotanata nai groznata..... za6o purvata mi luvov triahva da e nespodelena za6o toi e vluben v niakva kurva verno hubava e e ama e parcal... za6o??????????? kakvo mi ima na menevs mi kazvat 4e sam krasiva no....az se 4ustvam mn gadno imam beleg ot edno padane na okoto ostava mi o6e edna plastika i 6e se opravi no tova me kara da se 4ustvam nz....nemoga ve4e pisna mi :smt010 :smt010 :smt010 nikoi ne me razbira...

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:51
На всеки един човек се случва тва нещо-кофти е да избере другата,но ще трябва да го преживееш.Зарежи белега-той не е проблем.За мен лично няма грозни хора всеки има чар-просто Господ ти е показал че това не е подходящия за теб човек-ще видиш че рано или късно пътищата ти ще стигнат до момче достойно за твойта обич така че спокойно

07-04-2006, 13:35
Хм е това ,че той не те харесва или не те обича незнам там незначи ,че не си хубава или привлекателна така да се каже.Може да си супер готина мадама ,но точно определен човек изобщо да не го вълнуваш зависи.

Angel_eyes
07-04-2006, 13:37
Милата,няма смисъл...вярно,че след като го обичаш те боли,но да избере една к***а пред теб мисля,че е основателна причина да го забравиш.А относно това за белега,извинявай,ама той има ли някакво значение?Всеки има своя недостатък,но е сам по себе си уникален и красив вътрешно и външно.Не се притеснявай за такива неща,и след като не е те оценил такава каквато си,значи не те заслужава! :wink:

07-04-2006, 13:43
Милата,няма смисъл...вярно,че след като го обичаш те боли,но да избере една к***а пред теб мисля,че е основателна причина да го забравиш.А относно това за белега,извинявай,ама той има ли някакво значение?Всеки има своя недостатък,но е сам по себе си уникален и красив вътрешно и външно.Не се притеснявай за такива неща,и след като не е те оценил такава каквато си,значи не те заслужава! :wink:

Душко как разбра ,че онова момиче е курва само това не ми е ясно и защо да е по малко достойно да го има.

Сънчо
07-04-2006, 14:11
Спокойно мила, на всеки се случва да се чувства така от време на време. Не може всичко да е както ти го искаш, понякога става тъкмо обратното, но такъв е живота... Ще се влюбиш някой ден в друг, който ще обича само теб и ще те цени независимо от недостатъците ти..:)

kristini4ka
07-04-2006, 14:51
Аве споко ве ко се косиш...всичко ще се оправи споко

JiMiTo
07-04-2006, 15:04
и аз имам белег на брадичката от падане когато бях малък, така ми зарасна просто. И аз имам чуствотом че понякога хората им изглеждам мн странно заради това, но просто си казвам "Всеки е уникален с нещо, неможе да сме еднакви" и спирам да мисля за това макар да е трудно, превъзмогва се... недеи се притеснява, не си единствена разбирам те какво е, важното е да не се отчаиваш даваш напред без дати пука има хора кадето са каде кадо по зле от нас(примерно)...горе главата ! :wink:

viki91
07-04-2006, 15:14
Ейй споко бе мацка.....щом не е с теб това не значи че си грозна или нещо такова...може би не си негов тип момиче...просто трябва да си кажеш-пфф на него не му пука за мен....кво толкова е той че на мен да ми пука за него....и да си намериш друг....това за белега-изобщо да не ти пука....може би в това ти е чара....всеки има нещо с което се отличава от другите и не би трябвало да се срамува за това... :!: :!: :!: