PDA

View Full Version : ПИСНА ВЕ !!!



07-04-2006, 13:51
СОРИ ЧЕ ЩЕ ПИША С CAPS LOCK НО ПРОСТО ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ И СЪМ СУПЕР НЕРВЕН (НЕ ЦЕЛЯ ДА ОБИДЯ НИКОЙ !).НЕКА ЗАПОЧНА ОТ ТВА КВО СТАНА. ПРЕДИ 2 ДЕНА ХОДИХ НА РОЖДЕН ДЕН, ДОБРЕ ИЗКАРАХМЕ СИ СУПЕР, ЗАБАВЛЯВАХМЕ СЕ, ПИХМЕ, И НАКРАЯ СЕ ПРИБРАХ КЪМ 1-2 ЧАСА (ТЕ МИ БЯХА КАЗАЛИ ТОЛКОЗ) ДОБРЕ, ДО ТУКА НЯМА ПРОБЛЕМИ. НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН ИЗЛЯЗОХА РЕЗУЛТАТИТЕ И АЗ СЪМ ВЕЧЕ РАДОСТЕН ОТ РЕЗУЛТАТИТЕ, ПОКАЗАХ ГИ НА МАЙКА МИ ТЯ СЪЩО СУПЕР МН СЕ ЗАРАДВА, БАЩА МИ СЪЩО. СЛЕДОБЯД РЕШИХМЕ ДА СЪБЕРЕМ С ПРИЯТЕЛИ ВКЪЩИ. ГОВОРИХМЕ С МАЙКА МИ КЪДЕ ДА КАНДИДАТСТВАМ И СЕ СКАРАХМЕ ДОСТА ЖЕСТОКО, ЩЯХ ДА ИЗБЯГАМ ОТ ВКЪЩИ (КОЕТО НЕ Е РЕШЕНИЕ, НО ПРОСТО МИ БЕШЕ КИПНАЛО - И ПРЕДИ ТОВА МЕ БЕШЕ ИЗНЕРВИЛА). ИЗЛЯЗОХ ПРЕД НАС И ЗАПОЧНАХ ДА ОБИКАЛЯМ УЛИЦИТЕ И ТЯ СИ ПОМИСЛИЛА ЧЕ СЪМ ИСКАЛ ДА ИЗБЯГАМ. ЗАПОЧНА ДА ЗВЪНИ ДА ВИКА ДА КРЕЩИ И СИ ИБАЛО МАЙКАТА ВЕЧЕ ПИСНА МИ. ПРИБРАХ СЕ УВИКАХМЕ СЕ ЕДИН С ДРУГ, ГОВОРИХ С БАЩА МИ И ТОЙ БЕШЕ НА МАЙКА МИ НА СТРАНАТА ЩОТ ЕСТ НА МЕН НИКОЙ НЕ МИ ВЯРВА ОСВЕН ПРИЯТЕЛИТЕ. ЦЯЛА ВЕЧЕР НИКОЙ НЕ МИ ГОВОРИ, ДНЕС МАЙКА МИ СЕ ИЗВИНИ И КАЗА ЧЕ МЕ ОБИЧАЛА МНОГО ОБАЧЕ ЧУВАЙ Х**О. СЛЕД МАЛКО ТАМАН ВЕЧЕ СМЕ СЕ РАЗБРАЛИ ДА ИЗЛИЗАМЕ ТЯ ЗАПОЧНА ДА МИ КРЕЩИ ЩО ША ИЗЛИЗАМ С ТЕЯ "ГАМЕНИ" (ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ИЗЛИАМ С ТЯХ ВЕЧЕ 2 ГОДИНИ И ГИ ПОЗНАВА ВСИЧКИТЕ - ПОВЕЧЕТО СА ОЩЕ ОТ СТАРАТА УЛИЦА, КЪДЕТО ЖИВЯХМЕ И СЕ ЗАПОЗНАХ С ТЯХ И СЕ СПРИЯТЕЛИХ..).НАКРАЯ ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАХ И МИ ЗАЯВИ "ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ИЗЛИЗАШ С ТЯХ !!!" АЗ ЗАПОЧНАХ ДА Й ОБЯСНЯВАМ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА МИ КАЗВА КОЙ ША МИ БЪДЕ ПРИЯТЕЛ КОЙ НЕ И КАЗАХ ЧЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ ОТ МАЛКИ, ПРИЯТЕЛИ СА МИ, НЯМА ДА ИЗБИРА КОЙ ДА МИ Е ПРИЯТЕЛ И КОЙ НЕ И ТЯ МЛЪКНА И МЕ ИЗГЛЕДА ЖЕСТОКО. БАЩА МИ НЕ ВЗЕ УЧАСТИЕ. СЛЕД ТОВА ИЗЛЯЗОХ И ПРЕДИ 5МИН СЕ ПРИБИРАМ И ГЛЕДАМ ЧЕ НЯКОЙ Е СЯДАЛ НА РС-ТО И КВО ДА ВИДА? ЧЕТЕНО Е КВО СМЕ СИ ПИСАЛИ И УГОВОРЯЛИ В ЧАТА. НЯМА КАКВО ДА КРИЯ ОТ ТЯХ, НИТО ПУША, НИТО ПИЯ, НИТО СЕ ДРОГИРВАМ etc. ПОПИТАХ КОЙ Е СЯДАЛ НА РС-ТО И СЕСТРА МИ КАЗА, ЧЕ МАЙКА МИ Е СЯДАЛА ДА ЧЕТЕ КВО СМЕ СИ ПИСАЛИ !!! Е ТВА ВЕЧЕ НЕ МОЖАХ ДА ГО ИЗТЪРПЯ. НЯМА МИ ДОВЕРИЕ НИКОЙ ОТ РОДИТЕЛИТЕ МИ, ПИСНА МИ ОТ ВСИЧКО И НАКРАЯ ЩЕ ИЗЧЕЗНА И НЯМА ДА ИМ ВДИГАМ ТЕЛЕФОНА ДА ВИДИМ ТОГАВА СИГУРНО ЩЕ ПОЛУДЕЯТ, ИБАЛ СЪМ ГИ НЕ МИ ПУКА. РОДИТЕЛИТЕ САМИ, ЗНАМ ТОВА И ЧЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИЗБИРАТ КВО ДА ПРАВЯ. ДА НО НЕ МОГАТ ДА ОПРЕДЕЛЯТ КВО "ИСКАМ" ДА УЧА И КОЙ ША СА МИ ПРИЯТЕЛИ, КВО ДА ПРАВЯ ПО ЦЯЛ ДЕН И Т.Н. МАЙКА МИ Е СУПЕР ФАНАТИЧКА И ПРИЯТЕЛИТЕ И ТЕ МИ ГО КАЗАХА И ЗНАМ ЧЕ Е ТАКА. ПИСНА МИ ВЕЧЕЕЕЕ МАЙКА МУ ДА ЕБА !!!

playful_baby
07-04-2006, 14:08
spoko be 4ovek kaji samo nie kak mojem da ti pomognem!

s0c00l
07-04-2006, 15:07
Чакай де ,чакай сега - за какво трябваше да пускаш 2-ра тема ? можеше да редактираш старата :)
И все пак за какво ни го казваш ?
Ясно е че искаш да си излееш яда , ама чак па 2 теми да пуснеш ..
Сдобри се с майка ти , поговорете и това е.

Slipped Away
07-04-2006, 15:40
Нормално е да има такива караници,но това,че ти е седнала на компа и е започнала да чете личните ти работи наистина е много голямо неуважение на твоето лично пространство от нейна страна!Защо не си направиш свой акаунт и не му сложиш парола?Говорете двамата за кандидатстването защото това е важен въпрос,а за приятелите-излизай си с тях и да не ти пука-все пак ти не обсъждаш приятелите на майка си и не и казваш с кои да излиза и с кои не!

07-04-2006, 19:03
Убий родителите си и няма да имаш проблеми (поне от такова естество). \:D/

desinkata
07-04-2006, 20:56
sedni i si pgovori seriozno s neq kaji i vsi4ko tova ako ne te razbere probvai da bude6 po mil i zapo4ni da im spodelq6 pri men podeistva :roll:

07-04-2006, 21:45
auu golqm problem!!!! SEDNI I PRIKAZVAI S MAIKA SI KATO HORATA 6TOTO SAMO TAKA 6TE SE VAVEDE RED, KAJI I GO LEKO, A NE S KARANICA, 6TOTO TI DOKAT SE KARA6 S RODITELITE SI, I IMA6 VAZMOJNOST DA SE 6LQI6 PO CQL DEN, NQKOI NQMAT, NQKOI KOVAT 6TAIGI I PRODAVAT SLADOLED, MUKNAT PO CQL DEN JELEZA I REJAT DARVA I SQKVI GADINI TI VLIZAM KADE LI NE, DOKATO MI LEN4I6 TUKA, NQKOI HORA SE MU4AT DA IZKARAT NE6TO, DA STANAT V NQKOI V TAQ TUPA EBANA MIRIZLIVA DARJAVA, I NA MEN MI E PISNALO, OT MNOGO VREME MI E PISNALO, 6TE ME PITA6 KVO TI IMA PA NA TEB? 6TI KAJA KVO, PISNA MI DA BUDA NIKOI, PISNA MI DA BA4KAM ZA NQKOI ZA NQKVI TUPI STOTINKI, PISNA MI DA SE OTNASQT VSE EDNO SAM NIKOI, PISNA MI JIVOTA V KO4INA, PISNA MI DA GLEDAM IDIOTI PO CQL DEN, PISNA MI DA SLU6AM OPLAKVANIQTA NA VSEKI, OMRAZNA MI MNOGO NE6TA MI PISNAHA, NO VSE PAK SAM RADOSTEN, ZA6TOTO TOVA KOETO IMAM I TO E DOSTATA4NO, MOETO POLOJENIE E NA SVETLINNI GODINI PRED NQKOI, PREDSTAVI SI DECATA V DOMOVETE, NEIZLE4IMO BOLNITE!!!! PREDSTAVI SI TE KAK JIVEQT. RADVAI SE NA DADENOTO, KOLKOTO I DA E TO I GLEDAI NAPRED, BADETE OPTIMISTI VE, NE SE ZAKOPAVAITE, OTSKORO PRO4ETAH BIBLIQTA I SE OKAZVA 4E TQ U4I MNOGOOO ZA JIVOTA, NO STIGA DA USETI6 TAINOTO I ZNA4ENIE!!!

girlpower
07-04-2006, 22:04
Ти никъде не спомена на колко си години ,например ако си на 14 или 15 ,естествено че ще ти пеави проблеми и ако си от голям град!
Да ти кажа и аз имам много строги родители,радвам се че са строги!Ако ня бяха строги кво щеше да стане от мен?!Щях да излизам по улиците до колкото часа си искам ,щях да хода по купони и ала-бала-дрън!!! Даже има много малко строги родители ,който са останали !!! Аз съм ЗА ,майкати тя е права притеснява се естествено ,тя иска да стане човек от теб !!!
И аз на мойта майка много и се сърдех ,ама сега виждам мойте БИВШИ съученички какво представляват,като родителите им ги пускаха навсякъде без вечерен час !!! Сега всички им казват курви ,и развалени деца!!! Помисли си дали искаш и ти да си така !!!??

shadowbird
07-04-2006, 22:51
Ти никъде не спомена на колко си години ,например ако си на 14 или 15 ,естествено че ще ти пеави проблеми и ако си от голям град!
Да ти кажа и аз имам много строги родители,радвам се че са строги!Ако ня бяха строги кво щеше да стане от мен?!Щях да излизам по улиците до колкото часа си искам ,щях да хода по купони и ала-бала-дрън!!! Даже има много малко строги родители ,който са останали !!! Аз съм ЗА ,майкати тя е права притеснява се естествено ,тя иска да стане човек от теб !!!
И аз на мойта майка много и се сърдех ,ама сега виждам мойте БИВШИ съученички какво представляват,като родителите им ги пускаха навсякъде без вечерен час !!! Сега всички им казват курви ,и развалени деца!!! Помисли си дали искаш и ти да си така !!!??
Bravo ti ne si povarhnostno momi4e!! Respect, and agree, cenqt se horata koito imat celi i razsyjdavane. Btw da ne sviri6 na kirata??

HandOfBlood
07-04-2006, 23:05
Ти никъде не спомена на колко си години ,например ако си на 14 или 15 ,естествено че ще ти пеави проблеми и ако си от голям град!
Да ти кажа и аз имам много строги родители,радвам се че са строги!Ако ня бяха строги кво щеше да стане от мен?!Щях да излизам по улиците до колкото часа си искам ,щях да хода по купони и ала-бала-дрън!!! Даже има много малко строги родители ,който са останали !!! Аз съм ЗА ,майкати тя е права притеснява се естествено ,тя иска да стане човек от теб !!!
И аз на мойта майка много и се сърдех ,ама сега виждам мойте БИВШИ съученички какво представляват,като родителите им ги пускаха навсякъде без вечерен час !!! Сега всички им казват курви ,и развалени деца!!! Помисли си дали искаш и ти да си така !!!??искаш ли да ти кажа нещо... зависи как възпиташ детето. ако е с акъл на 5 годишно лапе естествено, че ще се 'развали'.
ще ти кажа... родителите ми изобщо не са строги, прибирам си се в 10-11, че и понякога (рядко ама се случва) и по-късно... на 15 съм... е, като гледам не са започнали да ми викат курва или 'развалено дете'... като гледам жива съм, здрава съм, знам какво правя, не съм някоя безотговорна пикла... така че си зависи и от човека...
иначе курвите могат да станат такива и в 5 следобяд...

RedChil
07-06-2006, 12:52
Повечето курви стават такива в 5 следобяд. :wink:

LoVe_RuSlAn
07-06-2006, 20:33
Ми трий това което си пишеш с приятелите и така няма да го чете и знам че нищо не си направил и че си примерен но все пак не е приятно да ти се четат личните работи до кокото приятелите и учението за съжаления родителите ни все още имат право да ни казват с кой да дружиме и какво да правиме слава богу аз нямам този проблем

07-06-2006, 21:53
Е, хора вече всичко се оправи. До сега бях навън с компанията и всичко беше супер. Благодаря, че отговрихте на темата :)

HandOfBlood
07-07-2006, 01:30
Повечето курви стават такива в 5 следобяд. :wink:като се занесат в амор например... :lol:

07-07-2006, 14:12
mnogo zle kakvi roditeli imalo .... az si msleh 4e moite sa zle..... :mrgreen: