PDA

View Full Version : Какво ще кажете за истински разкази в тоя раздел???



ErinEverly
07-04-2006, 15:12
Става въпрос за разкази с повече глави и отделна тема за коментари, защото в едно мнение понякога не се побира една глава. Знам че повечето, които пишат в този форум, не обичат да четат с часове, но понякога това може да е изключително интересно. Сетих се за идеята от един сайт на Хари Потър, където го имаше този момент и аз специално писах такъв разказ. Изключително забавнои приятно е да четеш такива неща, а и начинът на писане на разказващия значително се подобрява. Е, какво мислите.

Деси Цветкова
07-04-2006, 18:11
Аз съм напълно "ЗА" така ще е много интересно и ще имам занимание за по - дълго време :)))

just_a_kid
07-04-2006, 20:09
Ами защо не, звучи интересно. Аз по принцип обичам да чета. Доколкото разбирам ти искаш разказите да бъдат в отделна тема от коментарите, така ли?

ErinEverly
07-04-2006, 20:20
Ами защо не, звучи интересно. Аз по принцип обичам да чета. Доколкото разбирам ти искаш разказите да бъдат в отделна тема от коментарите, така ли?

Да, защото иначе става голяма обърквация. Мнение, глава, мнение, мнение, глава и т.н. Говоря всяка глава в отделно мнение. Тъпото е че незнам доколко ще се четат и доколко ще се пишат, въпреки че аз имам един такъв. Затова и питам, ама като гледам голям интерес няма...

just_a_kid
07-04-2006, 20:35
Разбирам, права си за объркването, но май и за интереса. Нищо, аз ти подкрепям идеята, защото ми изглежда наистина по-логично.

teenkopele
07-05-2006, 00:19
Аз съм "За". :wink:

Slipped Away
07-05-2006, 09:01
Това не е разказ,това се нарича Ролева игра-където един човек пуска тема с герои и другите си избират!И когато героите са избрани почва игра във формата на разказ!

Josefinne
07-05-2006, 10:22
Това не е разказ,това се нарича Ролева игра-където един човек пуска тема с герои и другите си избират!И когато героите са избрани почва игра във формата на разказ!

Не става дума за ролева игра! Момичето говори за истински разказ, като визира по-дълги разкази от по 20-30 глави примерно, та и повече, когато авторът понякога пуска част от произведението , преди то да е дописано. Иска да каже, че трябва да направи отделна тема, в която да се пуска самият разказ и друга, в която да се коментира, за да не се разкъсва цялостта на произведението от коментари ( повечето пъти безсмислени и неосновани като "Хубаво е"). Чети по-внимателно, ако ще се изказваш!

Аз съм против. Мисля, че ще се разкъсат мненията и коментарите. Темата с коментарите ще се накъса от постоянни въпроси за това къде да му се невидяло е самият разказ, защото хората нямат навика да четат и мненията на другите, за да видят, че поне 10 пъти рпеди това е отговорено на същия въпрос. Би било хубаво някак си да се вържат двете теми и когато се напише ново мнение в темата за коментарите темата с разказа също да се вдига нагоре. Мисля, че ако искаш да пуснеш дълъг разказ е хубаво да го блогнещ някъде из нета, където да можеш да го подновяваш, да дадеш линк към него и само да уведомяваш , ако има нещо ново в темата за коментарите, за да бъдат подновени дискусиите.

niki7o
07-05-2006, 10:25
Аз съм "За". :wink:
i az

ErinEverly
07-06-2006, 01:37
Разбирам, права си за объркването, но май и за интереса. Нищо, аз ти подкрепям идеята, защото ми изглежда наистина по-логично.

Не си ме разбрала. Идеята на темата беше "Искате ли истински разкази?". Става въпрос колко хора ще се навият да четат и колко да пишат. От личен опит знам, че това страшно много развива писателските способности на един човек, дори той да няма талант. Но пък какво да се прави....

Slipped Away,

Да съм казвала някъде "Ролплей". Искам разкази, а не ролева игра. Искам не забавление, а сериозно писане и четене...

Josefinne,

Всичко може да стане. Може да накараме модераторите да направят разказа "важна тема", най-малкото, защото за него е половен много труд. Но съм твърдо зад идеята си за 2 теми. Връзката се разпокъсва, ако линкът е към друга страница. А и линк може да се даде в двете теми, та читателите да могат да открият другата, знаейки къде е едната. Има начини. мен ме интересува дали има желаещи...

HandOfBlood
07-06-2006, 02:13
Това не е разказ,това се нарича Ролева игра-където един човек пуска тема с герои и другите си избират!И когато героите са избрани почва игра във формата на разказ! ](*,) това си е точно разказ... омфг, ти правиш ли разлика?!
иначе и аз съм твърдо за...

RedChil
07-06-2006, 08:57
Това не е разказ,това се нарича Ролева игра-където един човек пуска тема с герои и другите си избират!И когато героите са избрани почва игра във формата на разказ! ](*,) това си е точно разказ... омфг, ти правиш ли разлика?!
иначе и аз съм твърдо за...
Епа да бе,аз Slipped Away съм я признал отвсекъде,всичко разбира. :wink:

HandOfBlood
07-06-2006, 14:03
Това не е разказ,това се нарича Ролева игра-където един човек пуска тема с герои и другите си избират!И когато героите са избрани почва игра във формата на разказ! ](*,) това си е точно разказ... омфг, ти правиш ли разлика?!
иначе и аз съм твърдо за...
Епа да бе,аз Slipped Away съм я признал отвсекъде,всичко разбира. :wink:пък ние с теб само можем да й завиждаме :(