PDA

View Full Version : 1 ISTINSKA LIUBOV!!!!!!!!



SeXy_BabY^%^
07-04-2006, 16:10
Na4i, az sm 1 gotina macka na po4ti 14. Ima 1 pi4....... mnouyu gotin, awe neam dumi, a i adski prili4a na IcO XaZaRtA :smt007 Problemyt e 4e e na 26 i si ima gaje ot 2g.

Az znam 4e ne q obi4a istinski.... A e s neq samo zaradi sExA... A pa taq krava e ot Elin-Pelin i po cel den samo kopa kompiri i toi e zagorql ...6toto taq selqnka po cql den e na poleto ... i toi idva v nas da se takoame :smt008 i taka... awe se vliubix :smt057

Na4i imam kam vas, gOtInI tEeNoVe, 1 vypros, po-to4no molba:

Kakvo da napaa topi da me zaobi4akakto RoMeO 1 vreme e obi4al JuLiEtA ???????????!!!11

`Death`Whore`
07-04-2006, 16:12
Или темата е ебавка, или ти си много глупаво дете.

07-04-2006, 16:14
Или темата е ебавка, или ти си много глупаво дете.

Kfo mi glupavoto ma, oFfFcO??????????????????////

Nali linka se nari4a teenpromlem., nali taka be6e be ofco?

Ko iska6 ot mene??????

6emet4e
07-04-2006, 16:21
Или темата е ебавка, или ти си много глупаво дете.

Kfo mi glupavoto ma, oFfFcO??????????????????////

Nali linka se nari4a teenpromlem., nali taka be6e be ofco?

Ko iska6 ot mene?????? ti kvo o4akva6?da ti dadem suvet???q se vij kak se durji6 we!!!vuprosnata "oFcA" ne e edinstvenata koqto smqta 4e ti si glupava!!!ti naistina si mnooo zle!!!!i tva 4e linka e "teenpromlem"(toi e teenproblem,ama ti i da pi6e6 ne moe6)nqma ni6to ob6to!a ti nqma6 nikvo prao da nari4a6 horata "ofci"kogato izkazvat mnenieto si!!!!awe kak moe da ima tolkova prosti hora.... :-k

07-04-2006, 16:23
Или темата е ебавка, или ти си много глупаво дете.

Kfo mi glupavoto ma, oFfFcO??????????????????////

Nali linka se nari4a teenpromlem., nali taka be6e be ofco?

Ko iska6 ot mene?????? ti kvo o4akva6?da ti dadem suvet???q se vij kak se durji6 we!!!vuprosnata "oFcA" ne e edinstvenata koqto smqta 4e ti si glupava!!!ti naistina si mnooo zle!!!!i tva 4e linka e "teenpromlem"(toi e teenproblem,ama ti i da pi6e6 ne moe6)nqma ni6to ob6to!a ti nqma6 nikvo prao da nari4a6 horata "ofci"kogato izkazvat mnenieto si!!!!awe kak moe da ima tolkova prosti hora.... :-k

Da tI eBa mAiKaTa!!1 ma offffffcoo!!!!!!!!////1/..

07-04-2006, 16:28
LOCK

SeXy_BabY^%^
07-04-2006, 16:31
LOCK
1 tfa lock grad li be6e .,... selo li ... poznava6 li moq???!!!111do elin pelin li e????
2ae ne se obajdai/ofca/_kopelle

07-04-2006, 16:33
LOCK
1 tfa lock grad li be6e .,... selo li ... poznava6 li moq???!!!111do elin pelin li e????
2ae ne se obajdai/ofca/_kopelle

Жената изглеждала по-интелигентна ,когато мълчала..вслушай се в тия думи ..ще ти бъдат от полза

07-04-2006, 16:35
LOCK
1 tfa lock grad li be6e .,... selo li ... poznava6 li moq???!!!111do elin pelin li e????
2ae ne se obajdai/ofca/_kopelle

Жената изглеждала по-интелигентна ,когато мълчала..вслушай се в тия думи ..ще ти бъдат от полза
abe ofco nqkoi pital li te e az ne moga da razbera ... ti da ne se misli6 za IcO XaZaRtA 4e rapira6 bez pozvolenie ... ?!!!!

babi_girl
07-04-2006, 16:36
1. LOCK ozna4ava da se zaklu4i temata za da ne se pi6at mneniq.
2. ne e normalno 14 gdi6no momi4e da se 4uka s 26 godi6en s gadje i da misli 4e e vlubena v nego. spored men toj hodi s teb samo za sexa a ne s neq.

07-04-2006, 16:37
1. LOCK ozna4ava da se zaklu4i temata za da ne se pi6at mneniq.
2. ne e normalno 14 gdi6no momi4e da se 4uka s 26 godi6en s gadje i da misli 4e e vlubena v nego. spored men toj hodi s teb samo za sexa a ne s neq.
ti ne mi se pravi na mn ymna 4e 6te ti pokaja moq sandanski!!!

SeXy_BabY^%^
07-04-2006, 16:38
1. LOCK ozna4ava da se zaklu4i temata za da ne se pi6at mneniq.
2. ne e normalno 14 gdi6no momi4e da se 4uka s 26 godi6en s gadje i da misli 4e e vlubena v nego. spored men toj hodi s teb samo za sexa a ne s neq.
ti ne mi se pravi na mn ymna 4e 6te ti pokaja moq sandanski!!!

..... edin takyv lilaffff

babi_girl
07-04-2006, 16:40
znae6 li kakvo, ti ne si v red. iska6 syvet i kogato horata si kajat mnenieto gi obijda6. ebete si se 6tom tolkova go obicha6.

07-04-2006, 16:42
znae6 li kakvo, ti ne si v red. iska6 syvet i kogato horata si kajat mnenieto gi obijda6. ebete si se 6tom tolkova go obicha6.
emi 6te si se ebeme i tebe su6to 6e ebeme, oFfFcO :P

ludamacka
07-04-2006, 16:46
i az mislq 4e si tupo lape.sorry ama po tva koeto si napisala tva mislq za teb.purvo 6toto si igra4ka za toq ''gotin batko'' i vtoro 6toto vqrva6 4e ''ne obi4a'' priqtelkata si.q se zamisli togava 6to hodqt 2 gd?!

koalka
07-04-2006, 19:09
Добре,за Бога защо повечето момичета се влюбват в някви мъже на по 20 и нешто.Според мен той те използва и не иска нищо друго освен ебане,но като си толкова наивна ще те използват като секс-кукла по-големите батковци.

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 19:19
ami neznam...vupros na lubov :D
Kakvo da ti kaja tva sus sex-a za men ne e Lubov smisul kato obi4am te

priti_kiti
07-04-2006, 19:23
:lol: :lol: :lol:
ама как се връзвате сичкииии не е истина :lol:

FiToKa
07-04-2006, 19:24
#-o

playful_baby
07-05-2006, 08:07
:lol: :lol: :lol:

Spider_Web
07-05-2006, 10:53
oo molq vi se manete q taq skapana tema

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 10:55
Толкова ли няма кой да локне тая тъпа,ужасно проста темааа ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

07-05-2006, 17:39
:lol: :lol: :lol:
ама как се връзвате сичкииии не е истина :lol:
Mmm da :lol: a ti oFfFcO se nau4i da ne obijda6 horata,na koito si iskala mneniqta(dori i na buzik)

kristini4ka
07-05-2006, 17:44
Добре,за Бога защо повечето момичета се влюбват в някви мъже на по 20 и нешто.Според мен той те използва и не иска нищо друго освен ебане,но като си толкова наивна ще те използват като секс-кукла по-големите батковци. =D>

alkobalko
07-05-2006, 17:53
Добре,за Бога защо повечето момичета се влюбват в някви мъже на по 20 и нешто.Според мен той те използва и не иска нищо друго освен ебане,но като си толкова наивна ще те използват като секс-кукла по-големите батковци.

Tova e kato nqkakva maniq.
A otnosno temata qvno nqma smisul da se dava mnenie, za tova po-dobre LOCK.

missito_
07-05-2006, 17:57
:lol: :lol: :lol:
ама как се връзвате сичкииии не е истина :lol:
Mmm da :lol: a ti oFfFcO se nau4i da ne obijda6 horata,na koito si iskala mneniqta(dori i na buzik)
Мдаааа.....темата е голяма ебавка.то вече да ти писне от такива,дето по цял ден няма кво да правят и избиват комплекси чрез обиди и забравят това което виждат в огледалото като се наричат "готини мацки".....

07-05-2006, 18:24
"Глупава селянка" с извинение ,ама по държанието ти личи колко си ... "възпитана"
Нямаш си и представа какво е любов...никаква,сега ще кажеш от къде знаеш(макар че съм сигорен че ще си по цинична,но както и да е)
Няма аз да ти обясанявам защо!Мога да ти пожелая само да си жива и здрава и дано някой ден се осъзнаеш,защото ако найстина "разговаряш" така и се "влюбваш" в първия който ти се навие ... абе не просто няма смисъл да обянсявам ...дано сама се замислиш и осъзнаеш нещо в тоя живот,ама още си малка ,като му дойде времето ... да те помачка малко живота да те ушлаифа дето се вика,ще ти дойде акъла (да се надяваме)не всичко е розово ;) !
Хайде със здраве :)


и Въпреки всичко бих желал и да ти дам мнение за въпроса ти...според мене не е .....как да се изразя по проставатичко .....не е нормално ПЪРВОТО което е момиче(нце) на 14 години да прави секс особено с 26 годишен МЪЖ ...и второто той си има приятелка от 2 години и едва ли вече е с нея само заради едното "ебан*" но все пак не го познавам ....мое мнение ...ако искаш ме критикувай ...няма да се засегна виждам на колко ти е акъла :)

:smt018

Devian
07-05-2006, 18:46
Ми какво да правиш. Фани му кажи, че го и му кажи да зареже онази ама не по много гаден начин да не земе оная да му отмъщава :roll: . Знае ли човек какви са жените . Понякога Обичливи и влюбени , друг път коварни и ужасни :lol:

Пича
07-05-2006, 18:47
Я сега се спрете и чуйте мението на един 22 годишен младеж като мен.Забелязвам,че мъжете над 20 са магнити за разни объркани тийнки.Аз лично поне 10 пъти съм изпадал в неловката ситуация да ми се свалят разни момиченца 14-16 годишни.Представа си нямаш колко лесно тоя 26 годишен пич може да те прекара през кревата.Ако си мислиш,че някой 26 годишен ще тръгне с 14 годишна,значи наистина си мноооого заблудено момиче.В интерес на душевното ти здраве е да не се забъркаш с този,дори и той да започне да те "гони".После да няма - искам да се самоубия,няма любов,мъжете боклуци и други такива фрази.Осъзнай се,на 14 си,тоя на 26 вече семейство трябва да има,деца...ти къде се слагаш бе?Това го казвам на всички които се сваляте с разни мъже с по 10+ години по-дърти от вас.Държа да отбележа,че никога не съм се възползвал от разни тийнки,ама никога.Държа се мило като ме свалят,защото не искам да комплексирам някое девойче да си мисли,че е грозна и т.н.,но с граници всичко - само лафче и после фино измъкване.Не можете обаче да разчитате на коректността на рядки индивиди като мене,защото ви казвам от 10 мъже над 20 години,ако им се сваля някоя 14 годишна поне 9 от тях ще я минат без капка огризение.Мисли бе,като си на 14 си намери някой най-много на 17-18 години,стани мацка,а не някоя тъпачка която като види някой с кола,мангизи,ланеци скъп телефон и веднага да да се хваща за палците на краката.Толкова от мен и на една от вас да нелея малко мозък ще съм доволен.

648541
07-05-2006, 19:10
hahahahahahahhaa lelel kato pro4etoh po gornite postove napravo ymrqh ot smqh :lol: :lol:
taka purvo da kaja na avtorkata na temata e mili4ka taka kato gledam to mai ot tebe po golqma SELQNKA nqma :smt005
vtoro az ne moga da razbera za6to puskate nqkvi bezsmislqni temi na koito sami znaete otgovora...
i treto tolkova li nqmate kakvo da pravite 4e bolnite vi mozuci izmislqt vsqkakvi prostotii :-k :-k

Пича
07-05-2006, 19:27
Сега се сещам когато брат ми(27 годишен,тогава 24) наеба една 16 годишна селянка....На другия ден селянката седи в кафето,вижда брат ми и ми казва(без да знае,че сме братя)....."Виждаш ли го този,да знаеш как ме наеба вчера" :-D .

MaD_CaT*
07-05-2006, 20:18
Я сега се спрете и чуйте мението на един 22 годишен младеж като мен.Забелязвам,че мъжете над 20 са магнити за разни объркани тийнки.Аз лично поне 10 пъти съм изпадал в неловката ситуация да ми се свалят разни момиченца 14-16 годишни.Представа си нямаш колко лесно тоя 26 годишен пич може да те прекара през кревата.Ако си мислиш,че някой 26 годишен ще тръгне с 14 годишна,значи наистина си мноооого заблудено момиче.В интерес на душевното ти здраве е да не се забъркаш с този,дори и той да започне да те "гони".После да няма - искам да се самоубия,няма любов,мъжете боклуци и други такива фрази.Осъзнай се,на 14 си,тоя на 26 вече семейство трябва да има,деца...ти къде се слагаш бе?Това го казвам на всички които се сваляте с разни мъже с по 10+ години по-дърти от вас.Държа да отбележа,че никога не съм се възползвал от разни тийнки,ама никога.Държа се мило като ме свалят,защото не искам да комплексирам някое девойче да си мисли,че е грозна и т.н.,но с граници всичко - само лафче и после фино измъкване.Не можете обаче да разчитате на коректността на рядки индивиди като мене,защото ви казвам от 10 мъже над 20 години,ако им се сваля някоя 14 годишна поне 9 от тях ще я минат без капка огризение.Мисли бе,като си на 14 си намери някой най-много на 17-18 години,стани мацка,а не някоя тъпачка която като види някой с кола,мангизи,ланеци скъп телефон и веднага да да се хваща за палците на краката.Толкова от мен и на една от вас да нелея малко мозък ще съм доволен.
=D> Браво,пич!Накефи ме изказването ти :)
А ти тъпа офцо...или просто хлапак,който си е нямал работа..и е решил да пусне тая ебака... прочети хубаво мнението му..и се замисли [-X

girlpower
07-05-2006, 20:26
БЕЗ КОМЕНТАР,ПО-ГЛУПАВО НЕЩО НЕ БЯХ ЧЕЛА !!!

alkobalko
07-05-2006, 20:35
Я сега се спрете и чуйте мението на един 22 годишен младеж като мен.Забелязвам,че мъжете над 20 са магнити за разни объркани тийнки.Аз лично поне 10 пъти съм изпадал в неловката ситуация да ми се свалят разни момиченца 14-16 годишни.Представа си нямаш колко лесно тоя 26 годишен пич може да те прекара през кревата.Ако си мислиш,че някой 26 годишен ще тръгне с 14 годишна,значи наистина си мноооого заблудено момиче.В интерес на душевното ти здраве е да не се забъркаш с този,дори и той да започне да те "гони".После да няма - искам да се самоубия,няма любов,мъжете боклуци и други такива фрази.Осъзнай се,на 14 си,тоя на 26 вече семейство трябва да има,деца...ти къде се слагаш бе?Това го казвам на всички които се сваляте с разни мъже с по 10+ години по-дърти от вас.Държа да отбележа,че никога не съм се възползвал от разни тийнки,ама никога.Държа се мило като ме свалят,защото не искам да комплексирам някое девойче да си мисли,че е грозна и т.н.,но с граници всичко - само лафче и после фино измъкване.Не можете обаче да разчитате на коректността на рядки индивиди като мене,защото ви казвам от 10 мъже над 20 години,ако им се сваля някоя 14 годишна поне 9 от тях ще я минат без капка огризение.Мисли бе,като си на 14 си намери някой най-много на 17-18 години,стани мацка,а не някоя тъпачка която като види някой с кола,мангизи,ланеци скъп телефон и веднага да да се хваща за палците на краката.Толкова от мен и на една от вас да нелея малко мозък ще съм доволен.
=D> Браво,пич!Накефи ме изказването ти :)
А ти тъпа офцо...или просто хлапак,който си е нямал работа..и е решил да пусне тая ебака... прочети хубаво мнението му..и се замисли [-X

=D> =D> =D> Po-dobre ne moje6e da i se kaje. Mai e vreme za LOCK!

Tesinka
07-05-2006, 20:57
Ha Ha Ha!!!Molq te, nedei se izlaga!Nevijdash li 4e stavash za smqh???

Tesinka
07-05-2006, 21:04
MaD_CaT* написа:
Пича написа:
Я сега се спрете и чуйте мението на един 22 годишен младеж като мен.Забелязвам,че мъжете над 20 са магнити за разни объркани тийнки.Аз лично поне 10 пъти съм изпадал в неловката ситуация да ми се свалят разни момиченца 14-16 годишни.Представа си нямаш колко лесно тоя 26 годишен пич може да те прекара през кревата.Ако си мислиш,че някой 26 годишен ще тръгне с 14 годишна,значи наистина си мноооого заблудено момиче.В интерес на душевното ти здраве е да не се забъркаш с този,дори и той да започне да те "гони".После да няма - искам да се самоубия,няма любов,мъжете боклуци и други такива фрази.Осъзнай се,на 14 си,тоя на 26 вече семейство трябва да има,деца...ти къде се слагаш бе?Това го казвам на всички които се сваляте с разни мъже с по 10+ години по-дърти от вас.Държа да отбележа,че никога не съм се възползвал от разни тийнки,ама никога.Държа се мило като ме свалят,защото не искам да комплексирам някое девойче да си мисли,че е грозна и т.н.,но с граници всичко - само лафче и после фино измъкване.Не можете обаче да разчитате на коректността на рядки индивиди като мене,защото ви казвам от 10 мъже над 20 години,ако им се сваля някоя 14 годишна поне 9 от тях ще я минат без капка огризение.Мисли бе,като си на 14 си намери някой най-много на 17-18 години,стани мацка,а не някоя тъпачка която като види някой с кола,мангизи,ланеци скъп телефон и веднага да да се хваща за палците на краката.Толкова от мен и на една от вас да нелея малко мозък ще съм доволен.



ETO TOVA E MNOGO TO4NO KAZANO!
nqma kakvo drugo da se komentira...
To vsi4ko si e za teb.. :)

kAdrOkoSkA
07-05-2006, 22:58
hahahahahahahhaa lelel kato pro4etoh po gornite postove napravo ymrqh ot smqh :lol: :lol:
taka purvo da kaja na avtorkata na temata e mili4ka taka kato gledam to mai ot tebe po golqma SELQNKA nqma :smt005
vtoro az ne moga da razbera za6to puskate nqkvi bezsmislqni temi na koito sami znaete otgovora...
i treto tolkova li nqmate kakvo da pravite 4e bolnite vi mozuci izmislqt vsqkakvi prostotii :-k :-k

=D>

teenkopele
07-05-2006, 23:10
Като ще пишеш тема, за ебавка, поне я направи качествена. :wink:

IvicHkA
07-05-2006, 23:18
хахахххаах леле колко смях =D> тфа не е нормално, ц ц ц пък и коментарите след тфа хахахаахахх :lol: важите сички ;)