PDA

View Full Version : Moderated:Защо всички са такива злобари ?!



Paduan`
07-04-2006, 16:19
zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
kak moje da ste takiva zlobi be ???

P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
](*,) ](*,) ](*,)



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Botev1912
07-04-2006, 16:40
zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
kak moje da ste takiva zlobi be ???

P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
](*,) ](*,) ](*,)

Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre :roll: no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....

anichkaaa
07-04-2006, 16:49
Emi 6te ti kaja samo,4e gi ima i dvata tipa hora v toq forum.No kakto sam se popravi ne vsi4ki sa takiva :!:

alkobalko
07-04-2006, 21:09
zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
kak moje da ste takiva zlobi be ???

P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
](*,) ](*,) ](*,)

Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre :roll: no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....

Napulno suglasna. Mnogo dobro izkazvane! =D>

just_a_kid
07-04-2006, 21:18
и пак пишете на гадната шльокавица... :evil:

ПП това си е заяждане...
Еееее, как може да бъдеш такъв злобар?! :mrgreen: :smt005 :smt005 Те , горките, искат да се оплачат, а ти..... :lol: :smt005

07-04-2006, 21:35
Като се оплакваш пробвай да го направиш на Български език,не на шльокавица !

Опа,каква глупава злобарка съм ](*,)
Що се заяждам,да ми се чуди човек..](*,)

07-04-2006, 21:35
Забравих да кажа,че не мога да трая шльокавицата!

07-04-2006, 22:17
Еми като има форум,логично е и да има и злобари.Ама за овладяването им не трябва ли да има и контрол...

ErinEverly
07-04-2006, 23:21
и пак пишете на гадната шльокавица... :evil:

ПП това си е заяждане...

Тц тц тц... Остави националистите да говорят как България не е наред, заради хора като теб и мен, а те самите не са се научили да уважават собствената си писменост. Тц тц тц..

techCandy
07-05-2006, 00:34
и пак пишете на гадната шльокавица... :evil:

ПП това си е заяждане...
Еееее, как може да бъдеш такъв злобар?! :mrgreen: :smt005 :smt005 Те , горките, искат да се оплачат, а ти..... :lol: :smt005
Ох, чакайте, че се трогнах :smt005
Да си забърша малко сълзте само, как може да сме такива злобари бе хора?

Slipped Away
07-05-2006, 08:03
Еми такива сме-злобари,ко да праим!

Napushen_Buhal
07-05-2006, 08:07
zatva li sme na toq hal ? toq forum e pulno olicetvorenie - pulno e s "kompetenti" zlobari , koito gledat samo da fanat nqkakuv seir i da zlobeqt ? moje li takova neshto be - suma ti momicheta vi pitat za neshto i sumati neshtastnici pochvat - kak she go krustish , ti si qko tupa ne znam si kakvo ?
kak moje da ste takiva zlobi be ???

P.S. govorq s mnogo malko izklucheniq - ima i nqkoi svestni hora , koito se opitvat da pomognat , no za jalost sa mnogo malko !
](*,) ](*,) ](*,)

Napulno sum suglasen s teb....jiveem v bulgaria...vseki gleda samo toi da e dobre :roll: no ima i svestni hora kato teb i kato oshte nqkolko ot tozi forum....toi e suzdaden da pomaga na horata,koito imat nujda...a ne za nqkoi koito samo gledat seir i se podigravat.....

кво общо пък има тва че живеем в България ? аре върви в Гърция примерно да видиш по-добро отношение а ? стига сте се оправадавали с България за всеки проблем... тъпо е. а колкото до темата : всички са злобари щото нали знаеш... тука всеки може да е мутра и всеки може да се зъби. а повечето хора от тука не могат да го правят това на живо и търсят място където да го направят... и са намерили тоя форум... тъпо но факт

07-05-2006, 18:22
Що не викнеш мама да ми се накара едно хубаво по чата :lol:
А що се заяждам - еми щото ми е кеф някакви "сериозни" 13-14 годишни да ми се връзват

sometimes_
07-05-2006, 19:38
Като гледам от скоро си във форума и не си съвсем наясно как стоят нещата. И от къде стигна до прозрението, че всички сме злобари? Да, не винаги се държим добре, ама как да реагирам на някаква вчерашна пикла, която пуска тема "Бременна ли съм?", на някоя 14-годишна, която е "влюбена" в 30-годишен мъж или на поредната самоубийца? Няма как всички да не се възмутим и да не се ядосаме от глупостите, които се изписват тук и, повярвай ми, това не е злоба. Не, не сме злобари, просто сме малко по-нормални, защото се възмущаваме от глупостта на хората и по-точно на децата. И ако факта, че се опитвам да налея малко акъл в главите на тези, които нямат представа какво правят, ме прави злобарка...Е, здраве да е, нека да съм такава, поне знам какво говоря и не съм поредната неука 12-годишна лигла, която пита с какво да се отвори.

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 01:15
Злобно е да наричаш хора,които не познаваш,че са злобни и само се заяждали.Това е форум,не изповедалня.Всеки има право да си пише каквото иска(но се пак всичко си има и граници).Ако на някой не му изнася--->вината не е в нашия телевизор.Айде стига съм плямпала....Мир!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-12-2006, 06:43
Злобно е да наричаш хора,които не познаваш,че са злобни и само се заяждали.Това е форум,не изповедалня.Всеки има право да си пише каквото иска(но се пак всичко си има и граници).Ако на някой не му изнася--->вината не е в нашия телевизор.Айде стига съм плямпала....Мир!

xxax mn`to4no kazano :) a i az mn`malko hora sum vijdala koito se "zaqjdat" ne mi pravi vpe4atlenie...... i ne samo v bg gi ima ima gi navsqkude :smt006

machoka
07-12-2006, 09:50
колко жалко, един 'компетентен' злобар ще ти заключи темата, защото я счита за глупава и несериозна :-k

Както те посъветваха - иди в Гърция, там сигурно не са злобари.

т. 11.