PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е....и нормално ли е?



Stefy
07-04-2006, 18:12
първо-съжелявам ако съм объркала раздела, но темата, която засягам е пряко свързана със секса, поне според мен! :?
Хора, разбирам, че е лято, че има хормони и така нататък, но...случват се някой брутални неща, които не мога да си обясня...така случаят е следният-днес се разхождахме с приятелки из центъра, на път за вкъщи минахме покрай една улица, с/у нас пресичаше един човек( около-30-40 годишен), когато вървеше на отсрешния тротоар забелязах, че ни гледа, не му обърнах особено внимание-но явно трябваше...след малко гледам същия човек-пресича нали улицата и идва към нас...единственото, което успях да забележа в цялата ситуация, щот бах адски изненадана или по-скоро уплашена беше как той идва към нас, беше си ГО изкарал и идваше към нас...бахти как се уплаших, приятелките ми не забелязаха, а аз тръгнах бързо да вървя напред, след малко се обърнах-те ме гледаха учудено, а оня беше продължил надолу, защото към нас вървяха хора( за щастие)...кат ме настигнаха им обясних, те също се стреснаха..беше адски брутално просто! Как може да има такиа хора..... по-миналата седмица, пак така с една аверка вървяхме и то пак на централна улица, минахме покрай една кола...нищо необичайно нали....по едно вр аверката ми гледам я минава напред-стига до колата, някъв мъж излиза от нея, отваря заданат врата и й казва Влизай вътре,той я хвана за ръката, но тя се дръпна и тръгна да бърза напред, а аз заобиколих...в колата имаше още 2-3ма мъже, възрастни и доста здрави! Добре, че пак нищо повече не се случи, и за щастие аз бах само свидетел, но просто и до днес ни моа си представя какво й е на приятелката ми :(
предложих й да се обадим на полицията ,но нямаще смисъл, защото представете си как биха реагирали на сигнала на две 14 годишни момичета, при положение, че нямаме и никакви доказателства...а за случаите с мангали, и така нататък изобщо няа споменавам...
Нз, нито сме предизвикали тези хора с някво поведени, нищо...просто не мога да си го обясня...хора, даже когато вървя на супер оживени места адски мн ме е страх...нз...Според вас-хах, нормално ли е вс това? Случвало ли ви се е и какво мислите по въпроса?

Forslor
07-04-2006, 19:06
Ами първо неможе с нещо да не сте ги предизвикали макар и несъзнателно :облекло,секси тяло и др.
Запишете се на някой курс по самозащита или си купете по един спрей и друго което мога да ви препоръчам е като ва е толкова страх, не излизайте посред нощите и няма да ви налитат пияници,педофили,изнасилва чи,откачени и сутеньори. Все пак сте на 14 . Оффф извинявам се бях забравил ,че днес в BG значи ,че задължително трябва да сте правили секс- орален,анален ..... ,да сте разкършвали снага на всяка дискотека след определения час, да сте се напивали до повръщане, да сте правили свирки ....,задължително да сте прекарвали една нощ в ареста, и първия който ва е ....... да е бил на възраста на баща ви, за друго не са сещам в момента.

anichkaaa
07-04-2006, 19:42
Na mene lis4no ne mi se e slu4vlo i dai boje da ne mi se slu4va i za v bade6te,no na moq priqtelka i se e slu4valo i znam kolko be6e izpla6ena.Za tova trqbva mnogo da se vnimava :!:

TALIBANA
07-04-2006, 20:01
ЗА ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА ПРИЧИНА-ВИЕ СТЕ ГИ ПРЕДИЗВИКАЛИ С НЕЩО-ИНАЧЕ НЯМА КАК ДА Е СТАНАЛО

alkobalko
07-04-2006, 20:11
Prosto ima vsqkakvi nenormalni na tozi svqt. Nikoga ne si i pomislqi, che vinata e v teb.

Ena``
07-04-2006, 20:15
ЗА ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА ПРИЧИНА-ВИЕ СТЕ ГИ ПРЕДИЗВИКАЛИ С НЕЩО-ИНАЧЕ НЯМА КАК ДА Е СТАНАЛО
Да, причината е, че някой е безнадежден идиот...
Преди няколко дни си седяхме в едно кафе, беше към 5 следобяд и един "пич" реши, че трябва да провери дали имам сутиен, ебати нагляра, аз разбира се му хванах ръката и онзи взе да ми се хили злобно, на човек, който е съден за изнасилване, какво да му кажеш...
Предизвикала съм, ми извинявай много, лято е, като монахиня ли да ходя?....
Просто, за съжаление ни се налага да се сблъскваме с подобни неща...в едно съм се убедила, светът е извратено и побъркано място, трябва само да надяваме да имаме късмет при подобни случаи и някой добър човечец, който да се притече на помощ, щото едно момиче, каквато и да е мастерка на бойни изкуства, когато е сама с/у трима трудно би се справила..

stefy
07-04-2006, 20:40
ЗА ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА ПРИЧИНА-ВИЕ СТЕ ГИ ПРЕДИЗВИКАЛИ С НЕЩО-ИНАЧЕ НЯМА КАК ДА Е СТАНАЛО
Да, причината е, че някой е безнадежден идиот...
Преди няколко дни си седяхме в едно кафе, беше към 5 следобяд и един "пич" реши, че трябва да провали дали имам сутиен, ебати нагляра, аз разбира се му хванах ръката и онзи взе да ми се хили злобно, на човек, който е съден за изнасилване, какво да му кажеш...
Предизвикала съм, ми извинявай много, лято е, като монахиня ли да ходя?....
Просто, за съжаление ни се налага да се сблъскваме с подобни неща...в едно съм се убедила, светът е извратено и побъркано място, трябва само да надяваме да имаме късмет при подобни случаи и някой добър човечец, който да се притече на помощ, щото едно момиче, каквато и да е мастерка на бойни изкуства, когато е сама с/у трима трудно би се справила..
е тва е разбиране ;) В такива моменти моиш да разчиташ единствено на късмета...на авера си( стига да има такъв и да е наблизо) или на баща си...друго спасение няа! :cry: Те от такива педофили ...пък и все пак не трябва да забравяме и малката подробност, че живеем в Бг, тъй че сичко е възможно а в по-голямата част от случаите дори на полицита ни моиш да разчиташ, което е най-страшното...

TALIBANA
07-04-2006, 21:32
Как се на вас се случват такива работи?На мен нищо не се случва що така бе,баси майтапа :D

07-04-2006, 21:37
Ми щото си момче, не е ли логично ?! #-o

TALIBANA
07-04-2006, 21:40
Ми щото си момче, не е ли логично ?! #-o
Малко съм преминал момчешката възраст-ама карай :D Мерси за комплимента :!:

Tekitha
07-04-2006, 21:44
ЗА ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА ПРИЧИНА-ВИЕ СТЕ ГИ ПРЕДИЗВИКАЛИ С НЕЩО-ИНАЧЕ НЯМА КАК ДА Е СТАНАЛО

Mi zamisli se malko ti si mom4e a i ako si po zdrav e normalno da ne ti se slu4vat takiva ne6ta..... Az s kakvo sy predizvikala nekfi narkomani na 50 metra ot bloka mi v 3 posred bql den da se opitvat da mi zimat telefona?A? Mn stranna rabota siurno sam nosela tabelka iam gsm za 100 leva (togava) bati smexa.... I vse o6te kato 4u1 nqkoi sled sebe si se obry6tam 4e mi se sviva stomaha.... Izperkala raota. Ina4e ima edin exhibicionist ot sysedniq blok deto se sybli4a gol i si lepi pi6kata za prozoreca i sedi uhilen mn e zle 4oveka... Sekfi perkovci zatfa sam si fanala gaje fitnesar i bez nego rqdko se vqsvamv \:D/ \:D/ \:D/

07-04-2006, 21:44
lele mace gorkata ti !!!! ami obli4ai se po razdarpano napravi si kosata na rasti-pomaga ;) kazvam ti ot li4en opit ili nai dobre se zapi6i na boini izkustva :)

TALIBANA
07-04-2006, 21:55
Глоям майтап сте-да ви имам проблемите :D

beb4o_bu
07-04-2006, 21:57
На мен ми се е случвало такова нещо, като първото. Като бях по-малка, нали както всички излизахме с други да играем на вън. Аз и още две момичета май(вече не си спомням добре,може и едно момченце да е имало), седяхме на една пейка до нас и чакахме друго момиче да се облече там... Зададе се един, и ние го гледаме...скри се зад една постройка до къщата на едното момиче. Питах я дали го познава, тя каза - не. И съответно се сещате какво се случи...човека се поразсъблече от кръста надолу. Аз - малка, не бях виждала такива неща до тогава :roll: , се поуплаших. Къв е тоя?! Хванах ги всички от пейката и ги избутах на някъде, да си ходим. И това до нас... навсякъде има какви ли не. Tоя беше педофил някакъв... На тея как им се викаше... ексхибиционисти май. Разголват се по улиците и плашат хората само...

TALIBANA
07-04-2006, 22:03
На тея как им се викаше... ексхибиционисти май. Разголват се по улиците и плашат хората само... [/color][/b]
Да се убият :!: :D

DuraceLL
07-04-2006, 22:21
tfa naistina e nenormalno kak moje takiva hora da se razhojdat po ulicite. pazete se vsi4ki :smt011 :smt011 :smt011

SuN4o_F
07-05-2006, 00:46
za 6tastie ne mi se e slu4valo takova ne6to no na edna moq priqtelka{komshiika} i se slu4i ne6to podobno,edna ve4er kogato se pribirala edin si biel 4**** pred bloka ni tq estestveno super mnogo se izplashila ot togava i men me e mnogo strah,a tozi sa6tiq predi nqkolko meseca se opita da iznasili 1 momi4e , no kakvo tolkova policaite si go znqt kakav e i ne mu obrashtat vnimanie .... no comment prosto ... v balgaria cqlata ni opraviq e taka,a posle se 4udqt za6to ima tolkova iznasileni momi4eta e kak za6to policaite trqbva da si razmardat zadnicite i da napravqt ne6to po vaprosa a ne da si sedqt spokoino i da ne im obra6tat vnimanie poradi prostata pri4ina 4e si znaqt 4e te sa takiva...MOMI4ETA PAZETE SE MNOGO I NAMIRAITE NQKOI DA VI IZPRASHTA OSOBENO PO TAMNO ... DANO NA NIKOI NE MU SE SLU4I NQKAKVA TAKAVA SLU4KA

TALIBANA
07-05-2006, 00:54
za 6tastie ne mi se e slu4valo takova ne6to no na edna moq priqtelka{komshiika} i se slu4i ne6to podobno,edna ve4er kogato se pribirala edin si biel 4**** pred bloka ni tq estestveno super mnogo se izplashila ot togava i men me e mnogo strah,a tozi sa6tiq predi nqkolko meseca se opita da iznasili 1 momi4e , no kakvo tolkova policaite si go znqt kakav e i ne mu obrashtat vnimanie .... no comment prosto ... v balgaria cqlata ni opraviq e taka,a posle se 4udqt za6to ima tolkova iznasileni momi4eta e kak za6to policaite trqbva da si razmardat zadnicite i da napravqt ne6to po vaprosa a ne da si sedqt spokoino i da ne im obra6tat vnimanie poradi prostata pri4ina 4e si znaqt 4e te sa takiva...MOMI4ETA PAZETE SE MNOGO I NAMIRAITE NQKOI DA VI IZPRASHTA OSOBENO PO TAMNO ... DANO NA NIKOI NE MU SE SLU4I NQKAKVA TAKAVA SLU4KA
ПОВЕЧЕТО ИЗНАСИЛЕНИ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ-САМИ СА ДАЛИ ПОВОД ЗА ИЗНАСИЛВАНЕТО.И СТИГА С ТОВА "ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ"-А В ДРУГИТЕ СТРАНИ КАК Е?ТАМ СИЧКО Е РОЗОВО И ЦВЕТУЩО-ТАКА ЛИ?МНОГО СЕ ЛЪЖЕТЕ-ЖАЛКО ЗА ТЕЗИ КОИТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ САМО У НАС Е ТАКА :D

lina15
07-05-2006, 01:00
Баси премеждията

sarang
07-05-2006, 21:21
ПОВЕЧЕТО ИЗНАСИЛЕНИ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ-САМИ СА ДАЛИ ПОВОД ЗА ИЗНАСИЛВАНЕТО.И СТИГА С ТОВА "ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ"-А В ДРУГИТЕ СТРАНИ КАК Е?ТАМ СИЧКО Е РОЗОВО И ЦВЕТУЩО-ТАКА ЛИ?МНОГО СЕ ЛЪЖЕТЕ-ЖАЛКО ЗА ТЕЗИ КОИТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ САМО У НАС Е ТАКА :D
Не си прав. Нито едно момиче не е виновно, че върви по улицата например. Знам за едно момиче, което е било изнасилено, докато се прибирала от кварталния магазин. Ами съмнявам се да се е облякла секси или нещо такова, за да купи хляб.
А ти чувал ли си за възрастни изнасилени жени, които въобще не са привлекателни? И те ли са предизвикали насилниците? И да те светна още едно нещо - жертвите не се подбират по това колко са привлекателни, а по това колко са лесни. Ако едно момиче е само на пуста улица, може да е в размъкнати дрехи и с рошава коса, но вероятността да бъде изнасилена като едно момиче, облечено с къса пола и голямо деколте. Така че не говори като женомразец, мъжете са виновни за изнасилванията, не жените.

TALIBANA
07-05-2006, 22:16
ПОВЕЧЕТО ИЗНАСИЛЕНИ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ-САМИ СА ДАЛИ ПОВОД ЗА ИЗНАСИЛВАНЕТО.И СТИГА С ТОВА "ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ"-А В ДРУГИТЕ СТРАНИ КАК Е?ТАМ СИЧКО Е РОЗОВО И ЦВЕТУЩО-ТАКА ЛИ?МНОГО СЕ ЛЪЖЕТЕ-ЖАЛКО ЗА ТЕЗИ КОИТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ САМО У НАС Е ТАКА :D
Не си прав. Нито едно момиче не е виновно, че върви по улицата например. Знам за едно момиче, което е било изнасилено, докато се прибирала от кварталния магазин. Ами съмнявам се да се е облякла секси или нещо такова, за да купи хляб.
А ти чувал ли си за възрастни изнасилени жени, които въобще не са привлекателни? И те ли са предизвикали насилниците? И да те светна още едно нещо - жертвите не се подбират по това колко са привлекателни, а по това колко са лесни. Ако едно момиче е само на пуста улица, може да е в размъкнати дрехи и с рошава коса, но вероятността да бъде изнасилена като едно момиче, облечено с къса пола и голямо деколте. Така че не говори като женомразец, мъжете са виновни за изнасилванията, не жените.
Не говоря като женомразец,наистина има изключения когато някой боклук изнасили някое момиче /жена в някоя тъмна улица или нещо подобно-но в повечето случай жените сами дават повод за това-макар и да не го осъзнават-огледай се малко и ще се убедиш.

07-08-2006, 19:29
Ами първо неможе с нещо да не сте ги предизвикали макар и несъзнателно :облекло,секси тяло и др.
Запишете се на някой курс по самозащита или си купете по един спрей и друго което мога да ви препоръчам е като ва е толкова страх, не излизайте посред нощите и няма да ви налитат пияници,педофили,изнасилва чи,откачени и сутеньори. Все пак сте на 14 . Оффф извинявам се бях забравил ,че днес в BG значи ,че задължително трябва да сте правили секс- орален,анален ..... ,да сте разкършвали снага на всяка дискотека след определения час, да сте се напивали до повръщане, да сте правили свирки ....,задължително да сте прекарвали една нощ в ареста, и първия който ва е ....... да е бил на възраста на баща ви, за друго не са сещам в момента.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Stefy
07-09-2006, 05:46
Ами първо неможе с нещо да не сте ги предизвикали макар и несъзнателно :облекло,секси тяло и др.
Запишете се на някой курс по самозащита или си купете по един спрей и друго което мога да ви препоръчам е като ва е толкова страх, не излизайте посред нощите и няма да ви налитат пияници,педофили,изнасилва чи,откачени и сутеньори. Все пак сте на 14 . Оффф извинявам се бях забравил ,че днес в BG значи ,че задължително трябва да сте правили секс- орален,анален ..... ,да сте разкършвали снага на всяка дискотека след определения час, да сте се напивали до повръщане, да сте правили свирки ....,задължително да сте прекарвали една нощ в ареста, и първия който ва е ....... да е бил на възраста на баща ви, за друго не са сещам в момента.
Човек-донякъде си прав, но..повярвай ми, има изключения за тва, което казваш, не съм се ебала, не съм правила свирки, не съм..хах..прекарвала в ареста, е яиж-дискотеките са изкл, но кой на таа възраст ми кажи не е ходил...отделен е въпроса, че секи си избира как да прекара там..баси,първо- нз защо сички напоследък са толкова сигурни, че сички момичета( под 18) задължително тряа сме тъпи курви...което ама изобщо не е така! Второ, не можеш да бъдеш сигурен кога и изобщо къде може да ти се случи нещо( зн от личен опит)-случката с колата, когат са опитаха да набутат приятелката ми се случи към 2 следобед и то на част от централна улица и то в голям град..бахти, просто не мога да го проумея... :cry: Да, м/би някои момичета точно тва търсят, но на мен лично не ми е приятно некъв извратеняк на възрастта на баща ми да ме гони със сабут панталон...
Да може би донякъде и ние да сме ги предизвикали, но тва опр е несъзнателно

07-09-2006, 09:48
TALIBANA - moje da si minal momcheshkata vyzrast no po akul po nishto ne ti lichi...da ti imam problemite she kajesh na nqkoi koito neznae kvo iska da si kupi primerno ili kade iska da ide!!Shtoto tva si e problem i to edin ot nai-golemite problemi na obshtestvoto!!I sym suglasna s mneniqta po-gore che momichetata ne sa vinovni za iznasilvaniqta..naistina ima momicheta koito se oblichat po-predizvikatelno ama izvinqvai mn lqto e ...ne moje da navlechem puloverite i dunkite ot zimata!!!