PDA

View Full Version : help



ne6i4
07-04-2006, 19:06
zdraveite zna4i imam sledniq problem!haresvam edno mom4e koeto e dosta po golqmo ot mene no vse pak!s ne go dosta pyti sme si govorili na taq tema ama az ne moga da spra da si go obi4kam!nz kakvo da pravq!mn hora kat me vidqt s nego mi vikat tva da ne e ba6ta ti toi na nqkolko pyti se obidi i ot dosta vreme ne sme se vijdali mislq 4e mi se syrdi ama ne sym mn sigurna!kajete kakvo da pravq!nz kak da mu kaja 4e ne moga bez nego i toi postoqnno mi e v glavata!ne spiram da mislq za nego!naskoro daje nashte razbraxa 4e sym s epromenila!
vyprosa mi e kak da mu go kaja i kak da razbera dali mi se syrdi!?molq vi help

mersi predvaritelno


pp razlikata ni e 11 god az sym na 15 a toi na 26 znam 4e e frapira6ta ama...vinagi si padam po takova v smisyl po golemi

BLAGODARQ PREDDVARITELNO


i molq vi bez ubidi!prtedi sym puskala edna tema i tam mi bqxa napisali ubidi

Novo Selo
07-04-2006, 19:13
http://www.samlindsey.com/Portfolio/WallpaperImages/C_O-128-1280.jpg

Atika
07-04-2006, 19:19
Vij nqkoi 26 godishen nqma ei taka da ti se rasardi , toi ne e dete vse pak .. qvno se e dosetil za chuvstvata ti i prosto te otbqgva ...

Angel_eyes
07-04-2006, 20:05
Да,аз съм съгласна с Atika,мъж на 26 години не се сърди за детски историйки...може би наистина е осъзнал какво изпитваш към него и мисли,че това не е правилно!Нооооооо един чисто приятелски съвет-говори с него за да са наясно нещата между вас,нали? :smt023

BeBencEto
07-04-2006, 20:20
i az mislq kato atika....frapirashta e razlikata i toi e zrql muj...pone za takuv se predstavq..nqma smisul da stradash za nqkoi koito ne moje da ti dade nujnoto ili pone da otgovori na chuvstvata ti po nachina koito iskash...za men 4isto i prosto se e izplashil kato si mu kazala za chuvstvata si...