PDA

View Full Version : Как мислите...



Мая
07-04-2006, 19:23
Просто искам да ви разкажа за живота ми.Значи аз съм на 19,от Бургас съм попринцип,но избягах от наще и сега съм в София.Работя в стриптийз бар,но само танцувам,от една страна е за пари,щото съм сама,но някак си още като дойдох тука исках някаква ненормална работа.Метълка съм,сатанистка и за капак хетеро.Наще не ме ебаваха въобще и за тва се махнах.Имам амбиций за добра работа,но ги оставих за по късно,имам добро образувание,завърших езикова.Влюбена съм безнадеждно в едно момче,но той никога не би се хванал с такава като мен.Нямам никакви приятели,всички бягат.На квартира съм/една умряла дупка е де/.Но все някога собствениците ще разберат каква съм и ще ме изхвърлят/както обикновено/.Аз не се оплаквам толкова,просто има малко пари и никакви приятели.Никога не съм искала да съм обикновено и нормално момиче,падам си по такива работи/горе дето казах/,но нещо ми липсва...вие как мислите...провален ли ми е живота?

07-04-2006, 19:30
:shock: Метълка-стриптизьорка?Уоу! Интересно звучи...
Не,не ти е провален животът- просто гледаш много филми и имаш богато въображение...Спокс! ;-)

RoyTheReaper
07-04-2006, 19:32
мисля че трябва да се вземеш в ръце и да отидеш в университет. не знам дали си готова за тази година, ако не си, имаш една година да се подготвиш за изпитите. през това време може да си работиш, за да се издържаш. сриптийз бар или не, няма срамна работа. важното е да имаш пари да се издържаш, другото зависи от теб.

07-04-2006, 20:39
m neznam ko da ti kaja. oswen edno ewala... jalko che niama nachin da ti pomogna, shtot super mnoo kefish chesno(ne sym ot sofia) prodaljaway da jiweesh, priatelite shte si doydat ot samosebesi, no ne gi tyrsi tuk- tuk niama

desinkata
07-04-2006, 20:40
ne mislq 4e jivotut ti e provalen za6to edva li ne se poly4ava 4e ti sledva6 me4tite si "vinagi sum izkala nenormalen jivot ...ili ne6to ot sorta be6e" vsi4ko okolo teb e super 6turo i nenormalno jivee6 za miga edva li ne no zamislise 4e taka moje6 da pojivee6 o6te 5 godini max.. i sled tova sama moje bi 6te poiska6 ne6to seriozno i za6to puk da ne e s tova mom4e probvai ne e sigurno 4e 6te te pomisli za nenormalna kakvo tolkova vse pak "ot opit glava ne boli" tyko vij izleznalo ne6to seriozno i krasivo.. a otnosno roditelite ne mislq 4e ne im e pukalo edva li ne prosto sa si goneli nqkvi tehni me4ti kakvi da stane6 ti no tui kato ve4e si samostoqtelna ne my misli tolko za tqh a za jivota i bude6teto ti kato na4alo ima6 kakvo da dede6 ot sebe si .....yspeh \:D/

pinki
07-04-2006, 21:12
Vij mila ne otri4am 4e na4ina ti na jivot ne mi dopada,no sramna rabota nqma :!: No za tvoe dobro 6te e da se vzeme6 v ruce i da zapo4ne6 da y4i6,ta ti si edva na 19 zaboga ne e kusno da si opravi6 jivota!!!A za priqtelite -za tqx ne beri grija!Priqteli ne se tursqt te idvat sami!

WILD__BOY
07-04-2006, 23:24
...имам добро образувание,завърших езикова.
Мноого добро образУвание имаш!


...провален ли ми е живота?
Такъв е, какъвто си го направиш.

MaD_CaT*
07-05-2006, 08:50
Ми...момиче,трябва да се вземеш в ръце (както каза Lake_bodom) :-k
Замисли се хубаво над това : Такъв ли искаш да ти бъде живота?Въобще доволна ли си от това,което правиш.Аз лично,не бих те поздравила за това,че си избягала,за това че работиш като стриптизьорка,и че живееш в дупка,и че си си зарязала обучението. [-X В крайна сметка всеки сам решава какво да прави с живота си...и щом като не искаш да си "обикновена" ...би трябвало да не се влияеш и от отговорите,които ще ти дадем...точно за да се отличаваш :-k ...ПОмисли си,кое е най-добре за теб...как би се чувствала доволна и щастлива от това,което правиш.Ако вече си открила това,което търсиш(макар че от постата ти се вижда друго)...то продължавай..НО,ако не си доволна...Еми щом като си решила да си самостоятелна,тогава се хващай в ръце,и търси начини да получиш това,което искаш-работа,приятели,момчето,ко то харесваш.НИкой не може да ти помогне,ако не си помогнеш ти самата...
Успех :smt006

Napushen_Buhal
07-05-2006, 09:03
що пък да ти е провален живота.. по -добър ли е живота на някви пикли дето родителите им ги издържат а те по цял ден си веят гъзовете... радва ме тва че си самостоятелна и с амбиция и ме радва тва че си стриптизиорка... аз се кефя на момичета които танцуват... с дрехи, без дрехи няма значение :mrgreen: само малко кофти тва че си метълка ама... не може пък да си идеална

midian
07-05-2006, 09:24
що пък да ти е провален живота.. по -добър ли е живота на някви пикли дето родителите им ги издържат а те по цял ден си веят гъзовете... радва ме тва че си самостоятелна и с амбиция и ме радва тва че си стриптизиорка... аз се кефя на момичета които танцуват... с дрехи, без дрехи няма значение :mrgreen: само малко кофти тва че си метълка ама... не може пък да си идеалначе кво като е метълка бе?иначе мацка радваш :-D .както горе казаха трябва да учиш,а другото ти е ок :-D

Napushen_Buhal
07-05-2006, 09:28
що пък да ти е провален живота.. по -добър ли е живота на някви пикли дето родителите им ги издържат а те по цял ден си веят гъзовете... радва ме тва че си самостоятелна и с амбиция и ме радва тва че си стриптизиорка... аз се кефя на момичета които танцуват... с дрехи, без дрехи няма значение :mrgreen: само малко кофти тва че си метълка ама... не може пък да си идеалначе кво като е метълка бе?иначе мацка радваш :-D .както горе казаха трябва да учиш,а другото ти е ок :-D

ми аз сега стриптизиорка метълка не съм виждал не знам за теб... а и по принцип не ме кефят метълки... и ако не ми говориш на бе ще е много добре

midian
07-05-2006, 14:50
ми аз сега стриптизиорка метълка не съм виждал не знам за теб... а и по принцип не ме кефят метълки... и ако не ми говориш на бе ще е много добреоу извинявай...

^HyPoCRiSy^
07-05-2006, 14:55
просто гледаш много филми и имаш богато въображение...Спокс! ;-)
Има нещо вярно. Не знам, но тук малко ми намирисва на измислица...може и да бъркам, де :roll:

Cefalopoid
07-06-2006, 04:46
Как мисля ли...? Не мисля... ](*,)