PDA

View Full Version : Смесени сигнали



Magic*
07-04-2006, 20:18
Преди около 2 месеца се запознах с едно момче и се харесахме още оттогава.Събирали сме се с приятели у тях и сме оставали няколко пъти сами.Целувки,прегръдки...вс чко беше идеално.Но когато сме пред други хора няма абсолютно никаква близост между нас.Постоянно ми изпраща смесени сигнали.Ту иска да е с мен,ту се дърпа.Преди няколко месеца е скъсал с бившата си приятелка,с която е бил 9 месеца.Каза,че му трябвало време...не бил сигурен...е като не е сигурен защо по дяволите се захвана с мен изобщо?!
Какво иска според вас?Изпадали ли сте в подобна ситуация и какво е станало накрая?

(на 15 съм)

BeBencEto
07-04-2006, 20:23
spored men ne znae kakvo iska..verno ako q obicha mu trqbva vreme i ti mu go dai...no ne da go zarejesh..vijdai se s nego govorete si no nishto poveche..taka za da moje toi da osuznae kakvo da napravi..kato se sblijish pove4e s nego i go opoznaesh..i ako iska6 vse oshte da si s nego se bori i davai smelo napred kaji mu kakvo iskash..

Яka KaKa
07-04-2006, 20:28
mislq 4e tova mom4e e malko dosta oburkano...v smi durjal e super noo na edno momi4e i sega sa se razdelili, nameril te e, i ti si mu haresala, zna4i iska da e s teb, dai mu vreme...a moje i toi da e ot horata, koito ne obi4at da si izrazqvat otno6eniqta na publi4no mqsato

Angel_eyes
07-04-2006, 20:38
Ха позната ситуация,просто е объркан.Тези 9 месеца не са нито малко,нито много време..но той сега е объркан и незнае какво иска,затова са тези смесени сигнали.Не се притеснявай,ако го харесваш дай му малко време да се отърси от раздялата и му помогни...това е начина да му покажеш,че ти пука за него :wink:

otchaqnata
07-04-2006, 20:44
mi v momenta sam v podobna situaciq i nz kakvo da pravq.no za teb po-dobre mu dai vreme skoro vsi4ko 6te si doide na mqstoto.uspeh

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 20:50
Преди около 2 месеца се запознах с едно момче и се харесахме още оттогава.Събирали сме се с приятели у тях и сме оставали няколко пъти сами.Целувки,прегръдки...вс чко беше идеално.Но когато сме пред други хора няма абсолютно никаква близост между нас.Постоянно ми изпраща смесени сигнали.Ту иска да е с мен,ту се дърпа.Преди няколко месеца е скъсал с бившата си приятелка,с която е бил 9 месеца.Каза,че му трябвало време...не бил сигурен...е като не е сигурен защо по дяволите се захвана с мен изобщо?!
Какво иска според вас?Изпадали ли сте в подобна ситуация и какво е станало накрая?

(на 15 съм)
Po dobre iz4akai ako tolkova mnogo go haresva6!Za6toto naistina e dosta oburkan i mn da mu e gadno...Ostavi go da si pomisli!

koalka
07-05-2006, 08:29
Ами щом му трябва време изчакай малко.Но според мен трябва да поговорите след време,за да си изясните чувствата си.Явно те харесва щом сте се целували и прегръщали.