PDA

View Full Version : Ох,защо съм такава?



07-04-2006, 20:49
Не мога да разбера сама ли си търся проблеми,втълпявам ли си или какво?Имам си приятел и го обичам безмуно много,което може би обяснява факта защо го ревнувам :roll: Всъщност имаме много красива връзка,караме се многоо рядко,абе идилия :wink: Проблема идва от там,че в някои моменти,когато да речем аз не съм на кеф (или той няма значение) и съответно срещата не е от най-хубавите,мен ме е страх да не го изгубя,не знам дори как да ви го обясня...знам,че му давам много неща,знам че ме обича,но пак има моменти,в които за ден-два го чувствам мн далече...дори не знам какво искам да ми кажете,просто ми кажете дали ви се е случвало и как преодолявате този страх?Да говоря ли с него и какво да му кажа?
Благодаря ви предварително :D

Angel_eyes
07-04-2006, 21:13
Просто преодолей този страх,изглежда имате много хубава връзка,поговори си с него,кажи му,че се страхуваш да не го загубиш...Че е много важен и скъп за теб,той ще го оцени.А това,че го чувстваш далече от време на време просто е нормално но нали го обичаш,поговорете за това :wink:

Spider_Web
07-05-2006, 10:46
abe naistina trqbva da preodolee6 tva vse pak toi ne e jivotno(nadqvam se)nqma da te izqde q

ne6i4
07-05-2006, 10:50
Просто преодолей този страх,изглежда имате много хубава връзка,поговори си с него,кажи му,че се страхуваш да не го загубиш...Че е много важен и скъп за теб,той ще го оцени.А това,че го чувстваш далече от време на време просто е нормално но нали го обичаш,поговорете за това :wink:

az sym napylno syglasna s tova!!!!

BeBencEto
07-05-2006, 11:00
i az sum suglasna s angel_eyes
a kum vtoroto ti vupros4e imashe edno mom4e deto mn go haresvah i si prekaravhme mn qko na sreshtite s nego ama edin den ne bqh na kef neshto.i ottogava ne se vidqhme pove4e :mrgreen:

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 11:05
Ами прави като мен...опитвай се да разкараш тези мисли от главата си,игнорирай ги,защото те много вредят...аз всячески се старая да не допускам да мисля за такива неща,а да се нося по течението....просто не си заслужава,ще психясаш по някое време и ще почнете да се карате,старай се да си винаги усмихната и само като те погледне да му светва и на него усмивчицата... ;-) Аз те разбирам напълно,защото и аз се чувствам така на моменти

6emet4e
07-05-2006, 11:58
еми опитай се да преодолееш този страх!и просто поговори с него и му кажи как се чувстваш! :?

anichkaaa
07-05-2006, 12:02
Spokoino i az sam imala sa6tiq problem :D Ne biva da se pritesnqva6.Taka e za6toto mnogo go obi4a6 i go iska6 do sebe si, a v opredelen period ot vreme go 4uvstva6 taka dale4...sqka6 ne e tvoi i se boi6 ot tova.Ne se pritesnqvai,a po dobre mu kaji vsi4ko tova,koeto 4uvstva6 kam nego,vsi4ko,koeto si misli6.Predpolagam,4e 6te mu haresa edno takova otkrovenie :wink:

koalka
07-05-2006, 12:06
Обичаш го и за това страхуваш да не го загубиш.Но ако той също те обича ,както и ти няма от какво да се притесняваш.Кажи му,че се притесняваш да не го загубиш и,че много го обичаш.Той ще те успокои,че всичко е наред и няма от какво да се притесняваш.

teenkopele
07-05-2006, 12:25
Говори с него. Според мен, няма друг начин да оправите нещата.
Самият факт, че все още сте заедно, говори много... :wink:

kristini4ka
07-05-2006, 13:37
Не можах да те разбера за тва сори че не мога да ти помогна макар да искам

tupac_fenka
07-05-2006, 13:45
nqmah vreme da pro4eta kakvo sa pisali drugite i moje da povtorq dumite na nqkopi ako tva se slu4i sry...zna4i i pri men se slu4va ne6to takova i vupreki tova 6te se opitam da ti dam suvet makar 4e az nemoga da se povliaq ot nego...ne moje6 ve4no da jivee6 v strah za6toto s tozi strah moje6 da predizvika6 razdqlata vi...nie sme zaedno ot 10 meseca a az produljavam da jiveq v strah i nego go e strah no ne misli za tova i az ot nqkolko meseca nasam ne mislq mnogo za tova ..preodolei strahut si i produljavai napred bez strahut toi ne e nishto hubavo i nosi samo bedi ...preodolei tova 4uvstvo i vsi4ko 6te bude nared...uspeh :)