PDA

View Full Version : malko pomo6t! pls



07-04-2006, 21:38
Zdraveite.sigurno ve4e vi e omraznalo da 4etete daljite I otek4itelni temi na takiva kato men I znam 4e edva li nqkoi 6a pro4ete tazi do krai ama az da si q napi6a.zna4i vsi4ko zapo4na predi okolo 4 meseca.v na4aloto si misleh 4e ne me haresva toi a edni negov priqtel(nai-dobriq) I v prodaljenie na na okolo 2 meseca misleh (ne samo az)4e iska da me oredi s nego.posle toi me nameri kak se pi6a v mIRC I zapo4nahme da 4atim.toi si hvana priqtelka no vsi4ko mejdu nas be6e priqtelsko I ni6to pove4e.NO s vremeto az zapo4nah da izpitvam 4uvstva no ni6to ne mu kazah za6toto ima6e priqtelka.predi okolo mesec ne6tata zapo4naha da se zadalbo4avat I vijdah 4e i toi izpitva ne6to kam men.edna ve4er mi kaza 4e izpitval ne6to ot mn dalgo vreme o6te predi da se poznavame(e govorili sme si nqkolko pat pokrai negoviq FR)I se okaza 4e ne iskal da me orejda s negoviq priqtel a sas samiq nego.az sa6to mu priznah 4e izpitvam ne6to I toi iska6e da skasa s priqtelkata mu ama tq go zapla6i 4e 6tqla da se samoubie ako q ostavi I 6tqla da izbqga ot tqh I t.n toi ostana s neq.nezdarja dalgo vreme I q “ostavi” I sled vreme po4nahme da izlizame.4etiri pati izlqzohme I toi si otide na selo.6tom se varna be6e ako moje taka da se kaje drug.darje6e6e se gadno.pitah go kakvo ima toi mi kazva6e ni6to.neznaeh kakvo stava dokato edin den ne go vidqh s neq(uj bif6ata mu priqtelka) I o6te edni priqteli I toi se napravi 4e ne me e vidql I me podmina.ve4erta mi se izqsniha ne6tata – toi izob6to ne e kasal s neq.i mi kaza 4e po-dobre da si ostanem priqteli(banalno nali).sled dva dena bqh na kafe s negoviq na dobar piqtel s koito uj iska6e da me orejda I toi poiska da izlqza da govorim – az kategori4no otkazah za6toto se 4uvstvah mn zle ot tva koeto be6e napravil. Toi stoq dokato izlzezem I govorihme.toi mi se izvini I kaza 4e mn sajelqva 4e tozi pat naistina e skasal s priqtelkata si I 4e mn sajelqva I t.n. az neznaeh kvo da mu otgovorq I vse o6te neznam.vie kakvo 6te me posavetvate.az naistina iskam da se poli4i mejdu nas no nqmam garanciq 4e otnovo 6te me izlaje.bihte li mi dali savet I sajelqvam 4e vi zanimavah s moite problemi.

Angel_eyes
07-04-2006, 21:43
Първо-Няма за какво да се извиняваш,че ни занимаваш :wink: Второ-Дай му шанс...може би вече наистина я е оставил и иска да е с теб?А може би те лъже?Няма да разбереш ако не рискуваш...това е живота трябва да рискуваме,ако искаме да сме щастливи,за да не съжаляваме после :) Успех!!! :wink:

Angel_eyes
07-04-2006, 21:46
А и между другото не се съмнявай,че ще го прочетем цялото ти разказче...аз лично го прочетох целичкото иначе нямаше как да дам своето мнение :wink:

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 22:12
Zdraveite.sigurno ve4e vi e omraznalo da 4etete daljite I otek4itelni temi na takiva kato men I znam 4e edva li nqkoi 6a pro4ete tazi do krai ama az da si q napi6a.zna4i vsi4ko zapo4na predi okolo 4 meseca.v na4aloto si misleh 4e ne me haresva toi a edni negov priqtel(nai-dobriq) I v prodaljenie na na okolo 2 meseca misleh (ne samo az)4e iska da me oredi s nego.posle toi me nameri kak se pi6a v mIRC I zapo4nahme da 4atim.toi si hvana priqtelka no vsi4ko mejdu nas be6e priqtelsko I ni6to pove4e.NO s vremeto az zapo4nah da izpitvam 4uvstva no ni6to ne mu kazah za6toto ima6e priqtelka.predi okolo mesec ne6tata zapo4naha da se zadalbo4avat I vijdah 4e i toi izpitva ne6to kam men.edna ve4er mi kaza 4e izpitval ne6to ot mn dalgo vreme o6te predi da se poznavame(e govorili sme si nqkolko pat pokrai negoviq FR)I se okaza 4e ne iskal da me orejda s negoviq priqtel a sas samiq nego.az sa6to mu priznah 4e izpitvam ne6to I toi iska6e da skasa s priqtelkata mu ama tq go zapla6i 4e 6tqla da se samoubie ako q ostavi I 6tqla da izbqga ot tqh I t.n toi ostana s neq.nezdarja dalgo vreme I q “ostavi” I sled vreme po4nahme da izlizame.4etiri pati izlqzohme I toi si otide na selo.6tom se varna be6e ako moje taka da se kaje drug.darje6e6e se gadno.pitah go kakvo ima toi mi kazva6e ni6to.neznaeh kakvo stava dokato edin den ne go vidqh s neq(uj bif6ata mu priqtelka) I o6te edni priqteli I toi se napravi 4e ne me e vidql I me podmina.ve4erta mi se izqsniha ne6tata – toi izob6to ne e kasal s neq.i mi kaza 4e po-dobre da si ostanem priqteli(banalno nali).sled dva dena bqh na kafe s negoviq na dobar piqtel s koito uj iska6e da me orejda I toi poiska da izlqza da govorim – az kategori4no otkazah za6toto se 4uvstvah mn zle ot tva koeto be6e napravil. Toi stoq dokato izlzezem I govorihme.toi mi se izvini I kaza 4e mn sajelqva 4e tozi pat naistina e skasal s priqtelkata si I 4e mn sajelqva I t.n. az neznaeh kvo da mu otgovorq I vse o6te neznam.vie kakvo 6te me posavetvate.az naistina iskam da se poli4i mejdu nas no nqmam garanciq 4e otnovo 6te me izlaje.bihte li mi dali savet I sajelqvam 4e vi zanimavah s moite problemi.

off lelee kakvo da kaja...namam dumi...kakvoto 4uvstva6 tva mu kaji!I pokaji i dokaji

blo0dr0se
07-04-2006, 22:19
vij chesnu kazan0 imala sam p0d0ben sluchei .. ii mislq che trqbva da mu dadesh vt0ri shans..mislq che e razbral greshkata si ..
amii t0va e 0t men pishi kakv0 e stanal0 :) uspeh \:D/

koalka
07-05-2006, 08:34
Ами дай му шанс.Ако опиташ поне ще знаеш какво е и няма да съжаляваш после....това е хубаво,че ти се е извинил,но честно казано не мога да си обясня държанието му.Но имай едно наум :wink:

FaTaLn0t0_LaDy
07-05-2006, 09:55
nqma za6to da ni se izvinqva6...4estno kazano dai mu 2ri 6ans..moje bi e osuznal gre6kata si i pofe4e nqma da q poftori..no vse pak imai edno na um za6toto ako ne e osuznal kakfo ima do sebe si moji da te izluje otnovo...i su6to taka druj go pod oko...toi 6te te razbere 6tot ne vseki 4ofek moje da bude izlugan i posle da pofqrfa otnofo na tozi koito go e izlugal...nadqvam se si4ki nie da sme ti pomognali..i pi6i ko e stanalo.. O:)

thirteen
07-05-2006, 10:04
От части и на мен ми се е случвало...та ходехме мн одавна.Той ми каза,че е скъсал с приятелката си,а се оказа че е нямало такова нещо и си продалжиха.(оназ не ядяла,не спала..депресии се пак се е опитал да скъсат де)Чувствата до скоро към мен още са живи и просто изчака тя да скъса с него.Сега ела ни виж :)

LofYou
07-05-2006, 10:40
И според мен трябва да му дадеш втори шанс..поне ще разбереш дали е честен или не..и няма после да съжеляваш че не си опитала

Slipped Away
07-05-2006, 10:48
Дай му втори шанс, но му кажи,че трябва да мисли преди да прави или да казва нещо и да не се повтаря това,което ти е причинил!

BeBencEto
07-05-2006, 11:10
Дай му втори шанс, но му кажи,че трябва да мисли преди да прави или да казва нещо и да не се повтаря това,което ти е причинил!

i az sum na tova mnenie

07-05-2006, 15:16
blagodarq na vsi4ki koito otdeliha ot vremeto si i pisaha.no mislq 4e toi ne se interesuva mn dali 6a mu dam vtori 6ans ili ne.

BeBencEto
07-05-2006, 15:21
napravi togava neshto....za da se zainteresuva...provokirai go..neka znae 4e samo ti mojesh damu dadesh tova koeto tursi! :-)