PDA

View Full Version : zaribqvka



07-04-2006, 21:46
ne sum mnoo mnoo na ti s tiq raboti i zatova re6ih da pitam tuka.Ta mom4eta kvo pravite pri zaribqvkata na edno momi4e?kak da q nakaram da i e interesno s mene?nz daje kak da se durja s neq(mnoo sum zle znam :oops: ) i mnogo 6te sum vi blagodaren ako mi dadete podhodq6ti suveti :wink:

Angel_eyes
07-04-2006, 21:51
Ха нищо,че съм момиче ще си позволя нахалството да изкажа мнение по въпроса :) Значи,като начало бъди мил,нежен,забавен и т.н.Например ако излизате някъде заведи я на някое приятно местенце,където да сте си двамата,да е тихо и спокойно,това би се харесало на момичето,и най-важното бъди себе си,не се вцепенявай и тем подобни,момичетата усещаме кога момчето е спокойно и така и ние се чувстваме комфортно...А сега момчетата да си казват технологиите за зарибяване..дано съм помогнала малко поне.Успех!!! :wink:

07-04-2006, 22:06
ne sum kazal 4e samo mom4eta moje da se izkazvat po vuprosa!!!vseki koito moje da pomogne - da pi6e :wink:

IsTiNsKa_LuBoV
07-04-2006, 22:06
Ха нищо,че съм момиче ще си позволя нахалството да изкажа мнение по въпроса :) Значи,като начало бъди мил,нежен,забавен и т.н.Например ако излизате някъде заведи я на някое приятно местенце,където да сте си двамата,да е тихо и спокойно,това би се харесало на момичето,и най-важното бъди себе си,не се вцепенявай и тем подобни,момичетата усещаме кога момчето е спокойно и така и ние се чувстваме комфортно...А сега момчетата да си казват технологиите за зарибяване..дано съм помогнала малко поне.Успех!!! :wink:
suglasna sum s teb

Angel_eyes
07-04-2006, 22:13
Мии след като не е забранено и за момичетата да се изказваме по тая тема,надявам се,съм била полезна :D

Tekitha
07-04-2006, 22:22
Ха нищо,че съм момиче ще си позволя нахалството да изкажа мнение по въпроса :) Значи,като начало бъди мил,нежен,забавен и т.н.Например ако излизате някъде заведи я на някое приятно местенце,където да сте си двамата,да е тихо и спокойно,това би се харесало на момичето,и най-важното бъди себе си,не се вцепенявай и тем подобни,момичетата усещаме кога момчето е спокойно и така и ние се чувстваме комфортно...А сега момчетата да си казват технологиите за зарибяване..дано съм помогнала малко поне.Успех!!! :wink:

I neshto da dobavq kym neinoto pylno izkazvane ot sobstven opit koeto nikoga ne mi e bilo priqtno kogato izlqza s nqkoe mom4e: gledai vinagi da ima tema na razgovor, postarai se da ne izglejda6 oteg4en ili da zqpa6 na nqkyde dokato tq ti govori mn mrazq da ne me gleda nqkoi v o4ite dokato mu prikazvam i iztyrsi nqkoi sladyk i kli6iran kompliment zvu4at super gotino i neprinudeno

07-04-2006, 22:22
Мии след като не е забранено и за момичетата да се изказваме по тая тема,надявам се,съм била полезна :D

xaxaxa mi to daje vie 6te ste mi po polezni-da znam kak to4no momi4etata obi4at da budqt zaribqvani :-D

DuraceLL
07-04-2006, 22:25
ne 4e sam mn opiten ama nai vajnoto e da ne stoi6 s navedena glava pred neq i da munka6 ami da si sys samo4uvstvie i ot vreme na vreme da puska6 nqkoi laf :D

Angel_eyes
07-04-2006, 22:26
Хаха ми възползвай се...давай питай ако има още нещо,няа нищо срамно ще помогнем(поне аз) :D

Angel_eyes
07-04-2006, 22:36
ne 4e sam mn opiten ama nai vajnoto e da ne stoi6 s navedena glava pred neq i da munka6 ami da si sys samo4uvstvie i ot vreme na vreme da puska6 nqkoi laf :D Мда,много си прав!!! :wink:

beb4o_bu
07-04-2006, 22:39
Опитай се да създадеш приятна обстановка... опитай да я разсмиваш, колкото се може повече. Не случайно когато зададеш въпроса: Какво търсите в момчето?, или нещо от сорта, повечето казват - Ами, да е забавен. Отпусни се, не се прави на някой, който не си :arrow: БЪДИ ЕСТЕСТВЕН! Това според мен е най-важното...

lina15
07-05-2006, 01:42
То ако не ти идва отвътре :wink:

ATAKABG
07-05-2006, 02:26
дръж се мило,но без да прекаляваш. Бъди забавен,същевременно се дръж на ниво и се постарай да и покажеш,че я харесваш. Успех! :wink:

santRi
07-05-2006, 06:35
ами то си зависи и от момичето с което си.. някой мацки са по романтични и обичат комплиментите, други пък си падат по лошите момчета и грубото отношение (баси момичетата) но най - сладко и готино се чувствам с момче, когато ме гледа в очите с някакъв сладък поглед и примигва, имам усещането че се разтапям :smt007

POLA^_^
07-05-2006, 11:16
ами то си зависи и от момичето с което си.. някой мацки са по романтични и обичат комплиментите, други пък си падат по лошите момчета и грубото отношение (баси момичетата) но най - сладко и готино се чувствам с момче, когато ме гледа в очите с някакъв сладък поглед и примигва, имам усещането че се разтапям :smt007
това с погледа и аз го обожавам :roll:
А иначе просто се усмихвай и бъди естествен.Ако ние ти кажем как да се държиш просто няма да си ТИ! :smt006 :smt006 :smt006

`Death`Whore`
07-05-2006, 11:18
Няма как да я накараш да И е интересно. Нито с място, нито с вицове. Хората са интересни.

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 11:24
Аз мога да ти кажа примерно на мен какво ми прави впечатление...най-важно е да не показваш,че се притесняваш,усмихвай се непрекъснато както и гледай момичето в очите,много е важен този контакт поне при мен....търси и показвай близост...ще видиш по реакцията на момичето дали си се справил със зарибявката...използвай също чувството си за хумор и все пак недей да прекаляваш с приказките...изслушвай внимателно когато момичето ти говори...питай я с какво се занимава,какво обича да прави...и тука някой момчета прибягват и до лъжата и казват "еееее вярно ли и аз така"..... :lol: :lol: :lol: Но е простено

А и още едно съветче от моя страна...не прекалявай с "колко си красива,ти си най-красивото момиче,което съм виждал.."...тия изтъркани лафове все повече и почвече имат обратното действие....уж да свалиш мацката,а то....аз лично мразя такива изтъркани изцепки...комплименти-ОК...ама не от тоя тип

`Death`Whore`
07-05-2006, 11:25
А защо да не показва, че се притеснява, след като се притеснява? От една страна, е сладко. И не трябва да се прави на такъв, какъвто не е.

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 11:27
А защо да не показва, че се притеснява, след като се притеснява? От една страна, е сладко. И не трябва да се прави на такъв, какъвто не е.

Ех ,винаги ми намираш грешките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Добре де...ама попринцип по-уверените хора се приемат по-лесно...особено ако и момичето,с което е излезнал е по-притеснително накрая се оказва "дай да помълчим на друга тема"

`Death`Whore`
07-05-2006, 11:29
Всеки е минал през мълчалив период. Другият вариант е по-лош - само единият да говори. Била съм говорещия и е тъпо.

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 11:31
Е,да разбира се...точно за това казах да не стане така,че само той да говори и да не изслушва момичето,защото става тъпо и накрая девойката ще гледа тавана,пода,часовника,ще се прозява и той ще се пита "къде сбърках"

6emet4e
07-05-2006, 11:48
Ха нищо,че съм момиче ще си позволя нахалството да изкажа мнение по въпроса :) Значи,като начало бъди мил,нежен,забавен и т.н.Например ако излизате някъде заведи я на някое приятно местенце,където да сте си двамата,да е тихо и спокойно,това би се харесало на момичето,и най-важното бъди себе си,не се вцепенявай и тем подобни,момичетата усещаме кога момчето е спокойно и така и ние се чувстваме комфортно...А сега момчетата да си казват технологиите за зарибяване..дано съм помогнала малко поне.Успех!!! :wink:

I neshto da dobavq kym neinoto pylno izkazvane ot sobstven opit koeto nikoga ne mi e bilo priqtno kogato izlqza s nqkoe mom4e: gledai vinagi da ima tema na razgovor, postarai se da ne izglejda6 oteg4en ili da zqpa6 na nqkyde dokato tq ti govori mn mrazq da ne me gleda nqkoi v o4ite dokato mu prikazvam i iztyrsi nqkoi sladyk i kli6iran kompliment zvu4at super gotino i neprinudeno и аз съм на тва мнение и няма др кво да допълня