PDA

View Full Version : ЕднА иСтИнСкА лЮбОв !



07-04-2006, 23:48
I moje bi togava ne ti kazah : "Hei,te te lujat" No kakuv po-d****ite be6e smisala kato ti im povqrva,a dali 6te6e da stane sled sedmica,mesec,godina be6e samo edin vupros naistina s otgovor ... Az naistina te obichah ,no za6to ti ne go razbra mili ... Be6e moq jivot,ako teb te nqma6e,za men nqma6e vuzduh ... A sega vsi4ki te sa 6tastlivi,4e ni razdeliha i ni otroviha vruzkata ! Da,vqrno be6e za ****,vqrno be6e,4e te revnuvah mnogo,NO ne be6e vqrno,4e ne te obi4ah ! Za men dali ima ili nqma jivot be6e vupros dali ti si do men ili ne ! Za6to im povqrva i do den dne6en pitam se i v tumnoto sulzite si opitvam da skriq ... Ne moga da ti prostq za edno ne6to,koeto ti mi otkradna- surceto mi ! Vse edno e ve4e kakvo izpitvam,izpitvah kum teb. Ti si zamina i daje "sbogom" ne mi kaza ! A kolko sulzi prolqh za teb i kolko sum se molela da mi zvunne6,da mi prati6 sms,4e mi vqrva6 ,a ne na skapaniq *** ! Ili moje bi trqbva da spomena i skapanata ****,koqto su6to te haresva6e,no go krie6e ? Tq li po-d***lite ti govore6e predi tova gluposti za men-neznam i ve4e ne iskam da znam ! Za6to li o6te se vru6tam v staroto minalo i az neznam ... Iskam prosto da znae6,4e AZ NIKOGA NE SUM SPIRALA DA TE OBI4AM ! I KOGATO TI KAZVAH " OBI4AM TE " ,go kazvah ot surce za razlika ot teb ! Az nikoga ne ti durjah smetka za kakvoto i da e bilo,nikoga ne sum vqrvala na nikoi,osven teb ! A ti na koi povqrva !? Na 4oveka,koito me sasipva6e godini nared predi teb ! A i za6to toi ne ti kaza za vsi4ko,koeto mi pri4inqva6e predi ? Za6to ne ti kaza,4e ne ti e istinski priqtel,6tom govori zad gurba ti ? "Isteri4ka" ,taka me nare4e mili moi ! Pomni6 li tova ? Da,bqh isteri4ka ! Bqh,zaradi teb ! Za6toto te obi4ah pove4e ot jivota si ! Daje nego ,1-ta mi lubov ne sum obi4ala taka ! I sega,az prosto 6te produlja jivota si bez teb ... Kolkoto i da iskam da vurna vremeto nazad-ne moga ! Lujite i intrigite na vseki edin ot tqh ubiha vsi4ko m/u nas ... :( Jalko,4e ne razbra kolko vsu6tnost te obi4am lubov moq -edinstvena i nezabravima !

lina15
07-04-2006, 23:49
Ооо я се научи да пишеш на роден език =; =; =; =;

Max_Payne
07-04-2006, 23:56
Ооо я се научи да пишеш на роден език =; =; =; =;

Защо ти излизат 2 ник-а???

А относно коментара ти - права си, но изобщо не й помагаш.

lina15
07-05-2006, 00:09
Ооо я се научи да пишеш на роден език =; =; =; =;

Защо ти излизат 2 ник-а???

А относно коментара ти - права си, но изобщо не й помагаш.
Щото съм фенка на Sa3ana3a :-D

Ми то тея пикли като са свикнали по чатовете да пишат със 40 годишни, така става :smt013 не можем да и помогнем като е неграмотна

Max_Payne
07-05-2006, 00:23
Ооо я се научи да пишеш на роден език =; =; =; =;

Защо ти излизат 2 ник-а???

А относно коментара ти - права си, но изобщо не й помагаш.
Щото съм фенка на Sa3ana3a :-D

Ми то тея пикли като са свикнали по чатовете да пишат със 40 годишни, така става :smt013 не можем да и помогнем като е неграмотна

Според мен тя не търси помощ, а просто иска да си излее чувствата.

lina15
07-05-2006, 00:32
Ооо я се научи да пишеш на роден език =; =; =; =;

Защо ти излизат 2 ник-а???

А относно коментара ти - права си, но изобщо не й помагаш.
Щото съм фенка на Sa3ana3a :-D

Ми то тея пикли като са свикнали по чатовете да пишат със 40 годишни, така става :smt013 не можем да и помогнем като е неграмотна

Според мен тя не търси помощ, а просто иска да си излее чувствата.
Като задръства форума, има си спец. форуми за стихосбирки и темподобни баси :shock:

Max_Payne
07-05-2006, 00:38
Ем това нея питай :P :-D