PDA

View Full Version : За строителния в София



PINKI 92
07-05-2006, 08:26
Има ли хора от строителния във форума. Аз искам да кандидатствам там и имам реални шансове да ме приемат. Моля кажете какви са ви впечатленията. Аз съм момиче и се притеснявам за специалните предмети, много ли са тежки. Как са учителите и най-вече имали подготвителен клас с език. Въобще кажете си мнението ще Ви бъда благодарна за всяка информация. Това което га пишат по справочниците го знам, на то не дава отговор на въпроситеми, кои профил е най-готиния, кой учител и тн.

Levski_Fenka
07-05-2006, 13:49
Аз учих там.Влезнах с голямо желание обаче нещо не ми потръгна и се върнах в кварталното.Иначе не е лошо даскалото,мене лично ми хареса но просто това е училище за отличници не за мен:)Ти в каква паралелка искаш да влезнеш там?

PINKI 92
07-05-2006, 14:34
Аз искам да уча строителство и архитектура. Страх ме е да не се получи същото и с мен. Аз съм отличничка,но не съм и от тоя тип зубар. Уча когато ми е интересно. Ти какъв профил влезе ? Нети потръгна - даскалите ли те нарочиха или не се вписа.

07-05-2006, 20:14
зависи си от индивидуалността на човека

Levski_Fenka
07-06-2006, 11:06
Аз искам да уча строителство и архитектура. Страх ме е да не се получи същото и с мен. Аз съм отличничка,но не съм и от тоя тип зубар. Уча когато ми е интересно. Ти какъв профил влезе ? Нети потръгна - даскалите ли те нарочиха или не се вписа.
Ми аз бях паралелка Строителен Техник.. те там са доста но специално в моята имаше модул в който цялата година имах 4 изпита и ако примерно искарам 3 от тях а 4-тия не го искарам оставам на поправка за годината ето това беше причината да се махна.Иначе учителите кой пекан кой не чак толкова.. всичко опира до учене ако си учиш те ще са доволни от тебе.Определено ще ти е интересно, надявам се да ти хареса но найстина е трудно.. обаче с желание всичко става

07-11-2006, 11:36
Аз искам да уча строителство и архитектура. Страх ме е да не се получи същото и с мен. Аз съм отличничка,но не съм и от тоя тип зубар. Уча когато ми е интересно. Ти какъв профил влезе ? Нети потръгна - даскалите ли те нарочиха или не се вписа.
Ми аз бях паралелка Строителен Техник.. те там са доста но специално в моята имаше модул в който цялата година имах 4 изпита и ако примерно искарам 3 от тях а 4-тия не го искарам оставам на поправка за годината ето това беше причината да се махна.Иначе учителите кой пекан кой не чак толкова.. всичко опира до учене ако си учиш те ще са доволни от тебе.Определено ще ти е интересно, надявам се да ти хареса но найстина е трудно.. обаче с желание всичко става

А бе ти си била на модулно...най-шибаното :-D
А до въпроса на автора...ми аз в момента уча там...вече ставам 11клас...ми кво да ти кажа в началото е лесно, докато не дойде 10клас...тогава идват и специалните предмети и постоянно има проекти и секи даскал дърпа към своя предмет и хич не ги грее, че ти всъщност имаш още 5 проекта да правиш освен неговия :-k Обаче с упоритост всичко става...повечето даскали са печени освен една нисичка по химия, която не я понасям...но все пак химия нали :wink:
Що се отнася до специалностите...ми отиди до даскалото и си вземи има едни дипляни, на които пише какво ще се изучава...аз лично съм водно строителство. Архитектурата разправят, че била най-трудна, но според мен няма трудно нещо, ако учиш както си трябва и си сериозен с това, с което си се захванал :wink: Кво друго :-k а да ....гадното е, че си нямаме собствено игрище, нали се сещаш за футбол и е такива, но има салон в даскалото, а за фугбола и секви други неща по фиизическо ходиме в Спортна София...в Борисовата градина на 2 крачки е ;) И така...ако те влече строителството идвай, но трябва да си сериозна, щото несериозните си тръгват след втората година #-o
:P

PINKI 92
07-11-2006, 12:10
Мерси за изчерпателния отговор. След малко се надявам да излезе класирането и ще знам. Първо желание съм писала строителство и архитектура. Засега имам голямо желание да уча там. Ако ме приемат нали не замеряте зайците с моркови и зелки на 15 септември.

Funny-sunny
07-11-2006, 15:32
Аз също уча в СГСАГ и сега ще съм 11 клас. Профилът ми е парково стоителство. За момиче мисля, че това е най-приятният и по-лек профил. Както каза някой преди лесно е докато не дойде 10 клас. Там наистина става по-трудно с пректите и т.н., но не е чак толкова трудно. Почти всички учители са готини и много разбрани. А за замерянето никога не се знае. Когато аз влизах не замеряха, после замеряха, после пак не....като влезеш ще разбереш. Успех!

pinki 92
07-11-2006, 17:30
Приеха ме на 1 во класиране строителство и архитектура АЕ, радвам се че ме приеха. Утре се записвам и много се надявам да не съм сбъркала. Дано септември да няма моркови и зеле по магазините.

Funny-sunny
07-12-2006, 11:57
ЧЕСТИТО, колежке :D !