PDA

View Full Version : Вредна ли е извивачката за мигли?



Heaven_inhabitant_f
07-05-2006, 09:50
Вредно ли е онова инструментче за извиване на мигли,имам някаква параноя,че ще ми изпадат миглите,а един пут си ги извих с такава и много ми хареса,вие ползвате ли имате ли някакви проблеми?

става дума за това
http://image.pathfinder.com/instyle/read/bestbeautybuys/2003/images/bb_eye_07.jpg

07-05-2006, 11:07
И аз я използвам извивачката за мигли.Не съм чувала да е вредна,щото тя просто извива миглите.Няма нито химия,нито температура.Според мене не е вредна и мен много ме кефи как ги извива.

fuck_you_baby
07-05-2006, 11:18
mi az predi izpolzvah takova,no se s4upi i ot togava ne sam si kupuvala.nz dali e vredno,no ne se pritesnqvai tolkova edvali 6te navredi tolkova mn na miglite ti.pak i teq spirali (predpolagam)4e i te ne sa mn polezni za miglite...taka 4e spoko

ycMuBkaTa
07-05-2006, 11:18
Аз да ти кажа и аз имам такава параноя. Особено като видя, че е паднала някоя мигла и се побърквам и все мисля, че ще остана без мигли и затова май се отказах. Реших, че по-добре с някоя по-извиваща спирала. Има една в моя клас си ги извива с това и стават супер, ама знам ли, на нея сякаш миглите й са по-плътни и по-здрав е самия косъм. Аз имам чувството, че моите са много тънички и ще се накъсат...Тъй че щом ти харесва сама си прецени...В смисъл, ако са ти здрави миглите - спокойно ;-)

`Death`Whore`
07-05-2006, 11:19
Има вероятност да си отскубнеш миглите. Не мисля, че е много полезно...чак вредно - не знам. Но все пак, нали има спирали за извиване.

moonbeam
07-05-2006, 13:48
az polzvam redovno i vse o6te imam migli :roll: samo 4e ne trqbva da si gi izviva6 sled kato si slojila spirala,taka se kusat miglite

Heaven_inhabitant_f
07-05-2006, 20:44
az polzvam redovno i vse o6te imam migli :roll: samo 4e ne trqbva da si gi izviva6 sled kato si slojila spirala,taka se kusat miglite

Още утре ще се сдобия с една.Просто слагаш на миглите и стискаш,така ли?

moonbeam
07-05-2006, 20:58
da,to4no :wink: ,nedey samo da prekalqva6 sus stiskaneto [-X ina4e izglejda qko

IvicHkA
07-05-2006, 21:17
Много моля мили момичета не прекалявайте с това. Бях по-малка и се бях вманиачила. Имам страшно дълги мигли, които с извивачката ставаха перфектни, а сега ме е страх да се докосна до това злокобно нещо, откакто си видях половината мигли в ръката. Внимавайте на никой не го пожелавам - това реже, правете го, красиво е, но нито често, нито по бързата процедура.

648541
07-06-2006, 17:24
Vredna e za6toto sled vreme miglite ti se izpravqt napred i ne moje6 da gi izvie6 dori i s izviva4ka.