PDA

View Full Version : kak da "move on"?



07-05-2006, 11:36
Bqh napisala tova kato otgovor na druga tema no re6ih 4e mai imam nujda ot nesubektivni mneniq po slu4aq i moga da si gi poiskam....-za posledno plakah taq no6t- ot bezsilie i strah- obi4am 1 4ovek no se strahuvam da mu go pokaja-ne znam kak za6toto mi se slu4va za purvi put-tova e ot tiq slu4ai v koito kato vidi6 4oveka zagubva6 predstava kade si kakvo pravi6 kak se govori-ostava6 kato vcepenen i hipnotiziran-ujsano e!taka se polu4ava 4e toi znae 4e ne mi e bezrazli4en i vupreki 4e i toi pokazva nqkakvo po specialno otno6enie az se strahuvam da go dopusna do sebe si-ne moga da obqsnq za6to-plakah za6toto osuznah 4e nqma da go vijdam prez lqtoto-a sled tova ve4e moje da e kusno...ne moje6 da zagubi6 ne6to koeto ne si imal-samo 4e az taka go 4uvstvam i naistina mi idva da se grumna!....v zakliu4enie 6te kaja:"nikoi po-dobre ot men ne znae kolko mnogo se ranqva sam"...nqkoi moje li da dade adekvaten komentar na tova?

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 11:42
Оооооо,миличка....всички се самонараняваме...аз пък за себе си мислех,че съм най-големият мазохист в тва отношение,ма то има много като мен и теб...все пак не разбрах заедно ли сте с това момче или не...аз ти препоръвам да му кажеш преди да е заминал,защото после само ще се питаш "ами ако му бях казала,дали нямаше да се случи нещо?"

6emet4e
07-05-2006, 11:44
коментари мога да дам всякви ама никой от тях няма да е адекватен :lol:

07-05-2006, 11:49
Ne sme zaedno s mom4eto-nikoga ne sme bili-i mai nikoga nqma da budem.... :(

strawberry
07-05-2006, 13:59
И аз също обичам един и всички казват да му кажа,защото не се знае как ще реагира.Затова сега и аз ти предлагам да му кажеш на това момче,защото никога не се знае :)

ninsy
07-05-2006, 14:32
Оооооо,миличка....всички се самонараняваме...аз пък за себе си мислех,че съм най-големият мазохист в тва отношение,ма то има много като мен и теб...все пак не разбрах заедно ли сте с това момче или не...аз ти препоръвам да му кажеш преди да е заминал,защото после само ще се питаш "ами ако му бях казала,дали нямаше да се случи нещо?"
=D>

Dharma
07-05-2006, 14:52
ami mila ne se pritesnqvai-taka ni6to nqma da spe4eli6! trudno mi e da ti dam suvet,za6toto i az sum gore-dolu v takova polojenie, ama gledai da se razveselqva6,izlizai s priqtelki, zapo4ni da pravi6 ne6to ot koeto se 4uvstva6 dobre i gore glavata-tova ne e kraq na sveta,vseki e minal ot tam;)

BeBencEto
07-05-2006, 15:05
Ne sme zaedno s mom4eto-nikoga ne sme bili-i mai nikoga nqma da budem.... :(

i zashto!? prosto zashtoto ei taka si reshila 4e nqma da stane nishto po mejdu vi!? zashto!? zashtoto ne go iskas dostatu4no silno!?-e iskash go nali togava se boi za nego govori s nego i napravi vs4iko za da go imash..liubovta boli i ne se samonaranqvash mislite za nego te naranqvat..i kvo!? taka li 6te produljish!? otidi pri mom4eto!!!govori s nego!pokaji m na delo tova koeto izpitvash..i se bori..bori se!

teenkopele
07-05-2006, 15:15
Кофти е положението, в което си изпаднала, но не е необичайно, не само на теб се е случвало. Всичко това, поне според мен, е породено от факта, че чувствата ти са толкова силни и толкова много искаш това момче да е до теб, че те е страх от това, коети би станало ако ти откаже или ако го изгубиш.
Трябва да се успокоиш и след това да предприемеш каквото и да било.
Успех. :wink:

Krem4eto
07-07-2006, 11:22
Bqh napisala tova kato otgovor na druga tema no re6ih 4e mai imam nujda ot nesubektivni mneniq po slu4aq i moga da si gi poiskam....-za posledno plakah taq no6t- ot bezsilie i strah- obi4am 1 4ovek no se strahuvam da mu go pokaja-ne znam kak za6toto mi se slu4va za purvi put-tova e ot tiq slu4ai v koito kato vidi6 4oveka zagubva6 predstava kade si kakvo pravi6 kak se govori-ostava6 kato vcepenen i hipnotiziran-ujsano e!taka se polu4ava 4e toi znae 4e ne mi e bezrazli4en i vupreki 4e i toi pokazva nqkakvo po specialno otno6enie az se strahuvam da go dopusna do sebe si-ne moga da obqsnq za6to-plakah za6toto osuznah 4e nqma da go vijdam prez lqtoto-a sled tova ve4e moje da e kusno...ne moje6 da zagubi6 ne6to koeto ne si imal-samo 4e az taka go 4uvstvam i naistina mi idva da se grumna!....v zakliu4enie 6te kaja:"nikoi po-dobre ot men ne znae kolko mnogo se ranqva sam"...nqkoi moje li da dade adekvaten komentar na tova?

Няма ли начин да му се обадиш и да му кажеш или пък да излезете?Защото наистина може да стане късно...Намери непременно начин да си поговорите сега!

JiMiTo
07-07-2006, 12:21
представи си, че и това момче изпитва същите чуства към тебе и не изка да те изгуби и тои но обстоятелствата го налагат ? Ако не поговориш с него за това ще съжаляваш и то много, това ще те гризе от вътре да не кажа цял живот но ще е доста дълго време ! По-добре му го кажи в случая ако и тои изпитва чуства къ мтебе може и да опитате макар да трябва да почакате малко, а ако няма...нямаш избор ще се примириш с факта, че няма да се получи нищо... все пак не е дошъл края на света...но и все пак опитаи ! нищо не губиш ! Упсех :-)

Fiola
07-07-2006, 12:26
Ne sme zaedno s mom4eto-nikoga ne sme bili-i mai nikoga nqma da budem.... :(

Леле КАКЪВ ОГРОМЕН ОПТИМИСТ СИ! Я горе главата... Остани малко насаме с мислите си и се разбери със себе си! Искаш ли го последно или не? Трябва да преосмислиш чувставата си. Недей да плачеш за нищо. Ако помежду ви има чувства споделете ги преди да ви е разделило прословутото лято и така ще знаеш, че той си е само твой и че нищо няма да може да ви раздели! УСПЕХ! :smt023