PDA

View Full Version : някой,който е гледал сериала "Камериерките" по GTV



puh4ee_bg
07-05-2006, 11:58
Ако има някои който е гледал този сериал по GTV ще може ли да ми каже как свърши,защото аз не можах да го гледам в петък?Благодаря. :|

*an4eto*
07-05-2006, 14:25
Ако има някои който е гледал този сериал по GTV ще може ли да ми каже как свърши,защото аз не можах да го гледам в петък?Благодаря. :|

ne sum go gledala no se razrovih v neta ... ne6to koeto ti sama trqbva6e da napravi6 ... no ni6to :) i namerih tova (http://www.gtv.bg/prod.php?open=59)

puh4ee_bg
07-05-2006, 16:12
да,благодаря ти все пак,аз бях влизала в саита на GTV и това го видях,но мен ме интересува как завърши този сериал,защото не пише там,а и не го гледах и ми е любопитно, O:)

*an4eto*
07-05-2006, 19:26
да,благодаря ти все пак,аз бях влизала в саита на GTV и това го видях,но мен ме интересува как завърши този сериал,защото не пише там,а и не го гледах и ми е любопитно, O:)

da ... az si mislih 4e ima kakvo stava v seriala ... no qvno v saita na GTV nqma ... za6toto primerno v saita na BTV ima za serialite akkvo stava v epizodite ... sorry 4e ne sum yspqla da pomogna ... ;)

puh4ee_bg
07-07-2006, 10:50
е споко не се притеснявай,аз вече се примирих че няма да разбера как е свършил този сериал,явно само аз съм си го гледала,жалко-на мен много ми харесваше-беше доста забавен и интересен,но както и да е. :roll: