PDA

View Full Version : Toi tvurdi 4e negov fr me haresva!!!help me plssssssssssssss



tupac_fenka
07-05-2006, 13:06
zna4i s gadjeto mi u4im v edno daskalo priqtelite ni sa ot negoviq klas(samo v daskalo sme zaedno mnogo rqdko ve4er) s gadjeto mi sme po cql den zaedno samo 2mata taka e ot 10 meseca...non stop sme v nas ili u tqh vsi4ko e krasivo kato v prikazka...samo 4e v edin ko6maren za men den zapo4nahme da se karame pove4e ot vsqkoga tova produlji o/o sedmica tu se karahme tu se sdobrqvahme i posle nanovo na men mi pisna i go popitah kvo podqvolite stava s nas..i toi mi kaza sled minuti mul4anie 4e use6ta ne6to mnogo stranno 4e negoviq mn dobur fr kamen me haresva...a az i kamen bqhme stanali mn dobri fr spodelqhme si pomagahme si govorehme si..kogato gadjeto mi me izdrazvash neshto ili se izligavqshe i az my mrunkah kamen go gledashe mrusno s omraza...gadjeto mi mi kaza 4e e zabelqzal 4e kamen ve4e ne me gleda s priqtelski o4i 4e vse pove4e i pove4e i si proli4ava 4e me hAresva...i mai naistina 6te izleze 4e e taka...hodihme na baseini az sestra mi (tq e na 6 godinki) gadjeto mi i nqkolko fr po edno vreme sednahme na edna masi4ka v kafeto da piem po biri4ka i da hapnem kartovki kamen beshe sednal s/u men a gadjeto mi do men toi me podritna nqkolko puti pod masata i gadjeto mi go izgleda na kruv...posle az vlqzoh vuv vodata i toi doide pri men a gadjeto mi prez cqloto vreme go gledashe na kruv...strah me e da ne se skarat zaradi men...nz kvo da pravq da go otbqgvam li nz...mnogo durja na nego no samo kato na fr ne sum nqkoq tupa k**** koqto se natiska na priqtelite na gadjeto si za men toi si e edinstven i ne me e** za nikoi drug...na kamen mn puti sum my kazvala kolko obi4am"P"(GADJETO) i 4e nemoga da jiveq bez nego...sviknala sum si da si imam za fr samo mom4eta na momi4etata nqmam doverie.. kolkoto i gadno da zvu4i pone na tezi koito se lepqt za men i se maznqt i mi lijat g*** pisnalo mi e ot tupi K**** ...a po4ti vinagi shtom se sblija s nqkoe mom4e i stanem mn doori fr i se okazva 4e toi ve4e ne me smqta za fr i isk neshto pove4e...molq vi pomognete znam 4e temata e smotana no imam nujda ot vas!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

tupac_fenka
07-05-2006, 13:09
polu4i se malka greshka ima povorenie na temata sry mnogo... bez da iskam sum napisala 2:(

Angel_eyes
07-05-2006, 14:45
Кофти е наистина,и аз имам приятели момчета,наистина не вярвам и аз на момичетата.В много кофти ситуация си,поговори си с въпросното момче-Камен и му кажи,че го имаш за приятел и нищо повече не може да има между вас.Все пак не е нужно да губиш едно приятелство заради увличането от негова страна :wink:

Krem4eto
07-07-2006, 11:16
Наистина гадно...ами събери ги двамата и кажи че единия ти е просто френд а другия е гаджето ти!

missito_
07-07-2006, 11:36
ами да,поговори с Камен и му кажи,че между вас не може да има нищо,защото мн пъти си му казвала колкообичаш гаджето си.Кажи му че не искаш да си разваля приятелството с гаджето ти само заради теб,защото колкото и да се карат и да се гледат на кръв,гаджето ти е единственото момче за теб!!!А също така кажи това и на приятеля си,за да не се притеснява че Камен може да застраши връзката ви.упсех!!! :-)

DeSiTo0o
07-07-2006, 11:41
ами да,поговори с Камен и му кажи,че между вас не може да има нищо,защото мн пъти си му казвала колкообичаш гаджето си.Кажи му че не искаш да си разваля приятелството с гаджето ти само заради теб,защото колкото и да се карат и да се гледат на кръв,гаджето ти е единственото момче за теб!!!А също така кажи това и на приятеля си,за да не се притеснява че Камен може да застраши връзката ви.упсех!!! :-)
mda,i az mislq taka.Govori i s dvamata

BeBencEto
07-07-2006, 11:42
ами да,поговори с Камен и му кажи,че между вас не може да има нищо,защото мн пъти си му казвала колкообичаш гаджето си.Кажи му че не искаш да си разваля приятелството с гаджето ти само заради теб,защото колкото и да се карат и да се гледат на кръв,гаджето ти е единственото момче за теб!!!А също така кажи това и на приятеля си,за да не се притеснява че Камен може да застраши връзката ви.упсех!!! :-)
mda,i az mislq taka.Govori i s dvamata

podkrepqm napulno

Fiola
07-07-2006, 11:58
Гадно, наистина, но все пак се случва. Занчи най-напред поговори с приятеля си. Кажи му, че не може така да не ти има доверие. Питай го откъде идва тази несигурност и защо се държи толкова ревниво, след като (предполагам) ти милиони пъти си му казвала колко държиш на него. Изяснете това по между си и му кажи ясно, че няма начин ти и Камен да тръгнете, защото той е единствен (не си мънкай под носа и го гледай в очите като го казваш... винаги върши работа! :wink: ). Няма да е зле да проведеш разговор и с Камен. Обясни му това, което обясни и на нас- че с него ти е много по-добре, отколкото с някое момиче (признавам на момчетата може много повече да се разчита. Момичетата, освен че закъсняват, лесно издават тайни и клюкарят зад гърба ти... :smt012 ). Кажи му, че ти е много приятно с него, но ако той има по-сериозни намерения от просто приятелство да се откаже. Изясни, че "П" е момчето за теб и не искаш да ги скараш. Помоли го да останете приятели, но нищо повее. Може би ще свърши работа! УСПЕХ! :smt023