PDA

View Full Version : Bg Hip Hop Tv



Napushen_Buhal
07-05-2006, 16:13
първата хип хоп телевизия в българия е факт ! :mrgreen: виновника естесвено е шамара... кой друг да се заеме с такова нещо (и после пак него ще плюят ама както и да е). телевизията е на мястото на канал 8 от 7 вечерта до... забравих колко сутринта. след време трябва да бъде 24 часова. единия от водещите ще бъде шошо (от димна завеса), което може би е знак за приключване на войната в бг рапа. за съжаление телевизията не се хваща навсякъде (както в моя район) но това зависи само от кабелните ви оператори. скоро мисля да правя една атака на мойте кабелни оператори, само трябва да събера малко хора да ми помогнат щото определено искам да гледам такава тв :wink:

Jamalska
07-05-2006, 16:36
Такава тема вече има.
А аз вече си казах мнението за тази "телевизия"

Napushen_Buhal
07-05-2006, 16:38
ми останала е някъде назад явно тази тема :smt017

midian
07-05-2006, 16:43
Както и да е не ме грее хич тая телевизия...

Jamalska
07-05-2006, 17:14
Както и да е не ме грее хич тая телевизия...
Мен кфо ми пука?Кат не та грее не пиши бе

RedChil
07-05-2006, 17:42
Въпреки,че не съм рапър,мога да кажа,че 90% от българските фенове на тази музика се ограничават само до гей-юнит,Феминем и тем подобни. Признавам,че по едно време бях луднал по ъндърграунд хип-хопа. Има едно качествено хип-хоп нещо и то се нарича DPGC - Daz Dillinger,Kurupt и т.н. Ако сте ги чували - ОК,ако не-изтеглете си някой техни песни и ще разберете,че тва е единствения качествен рап.

Napushen_Buhal
07-05-2006, 18:03
Както и да е не ме грее хич тая телевизия...

да съм те питал кво те грее ? не се праи на умен да не те огрее отзад

RedChil тва са качествените неща според тебе... другите хора откриват смисъл в други неща :roll: а това какво си слушал какво общо имаше с тв-то бтв ?

RedChil
07-05-2006, 18:08
Имаше.По тая путашка телевизия ше пускат точно Гей-юнит и Феминем,ако наистина ТВ-то е на Пишо Шамара...

*an4eto*
07-05-2006, 19:24
ми останала е някъде назад явно тази тема :smt017

ya,batka,mnou me kefat rapuri kato tebe!yeap
kakto e kazal edin velik bulgarski rapur Mi6o 6amara:"Jivota e hybav za6toto e krasiv!" ae rapirai,brato4ka :D :D :D

Napushen_Buhal
07-05-2006, 20:03
хахахаха гелйте кви сте путки умрели фе :-D аз съм пуснал тема за тв те ми приказват кой къв бил.

RedChil тая телевизия е на шамара и не знам що си мислиш че пускат само ги юнит... ако не ти бях казал че е на шамара можеше да не нареждаш нали ? ама като чу че е на мишо и веднага почна с прогнозите. аре пусни пък ти телевизия с истински рап бе г-н велико мнение

*an4eto* а тая мисъл е много яка мисъл мога да ти кажа (даже се съмнявам че шамара я е измислил) и е точно за такива балъци като тебе дето тряя всичко да им се казва праволинейно и да не ги караш да мислят. ако някой ден се случи чудото и ти почнеш да мислиш може и да я разбереш... засега не се опитвай

Napushen_Buhal
07-05-2006, 20:11
за момента пускат само клипове щото сега тръгва тв-то... нали се сещташ трудно е от първия ден да стартира с пълна програма и 50 предавания. от 7 вечерта май до 9 сутринта беше, пускат различни клипове (различни държави, различни стилове, не както прогнозира синоптика по-горе за джи-юнит) ако я подкрепат тая телевизия много хора и стане гледана естествено че ще се разрастне... предавания, 24 часа... даже в един форум даваха идеи за бийтбокс и фрий на живо... абе сигурен съм че всички които слушат хип-хоп ще се кефят на тая телевизия... другия вариянт е такива разбирачи като теа по-горе (а те не са малко) да закопаят поредния опит на мишо да направи нещо хубаво... и ще си караме на планета и ще щтракаме с пръсти :smt012

Napushen_Buhal
07-05-2006, 20:20
за момента пускат само клипове щото сега тръгва тв-то... нали се сещташ трудно е от първия ден да стартира с пълна програма и 50 предавания. от 7 вечерта май до 9 сутринта беше, пускат различни клипове (различни държави, различни стилове, не както прогнозира синоптика по-горе за джи-юнит) ако я подкрепат тая телевизия много хора и стане гледана естествено че ще се разрастне... предавания, 24 часа... даже в един форум даваха идеи за бийтбокс и фрий на живо... абе сигурен съм че всички които слушат хип-хоп ще се кефят на тая телевизия... другия вариянт е такива разбирачи като теа по-горе (а те не са малко) да закопаят поредния опит на мишо да направи нещо хубаво... и ще си караме на планета и ще щтракаме с пръсти :smt012 Tи май за VH1, MTV и подобни не си чувал. :lol:

да бе вкара мисъл и ти... за кво са ни български телевизии като може да гледаме чуждестранни... за кво са ни български филми като може да гледаме американските бози и арежентинските сериали... пък един ден като ни питат от къде сме и кажем от българия, ще се чудим що я търсят на картата...
не подкрепям тая телевизия само щото е българска, подкрепям я и щото ще пускат само хип хоп... кво да слушам по мтв - новия клип на бритни ли ?

Napushen_Buhal
07-05-2006, 20:26
нали тва казвам.. в един форум където пише мишо му предлагаха да прави предавания на живо.. промота, бийтбоксове, фрийстаили... ако имаш мерак да ставаш рапър пък може да му пратиш демо и ако те хареса да те покани на промо (поне такава беше идеята де) което ще помогне на страшно много таланти които остават скрити... ама с такива предрасъдаци от типа на : ооо тя тая телевизия на шамара, дай да я псуваме... няма да стане нищо и ще си седим на планетата на софито и устата... а и на мтв извинявам се, да не забравяме бритни

Jamalska
07-06-2006, 20:50
Хех нали стигнахме до извода...Минаваме на пасивен конфликт...Обединение само около идеята...Мен никой не ме задължава да гледам некфи неща като клиповете на АрендБи или Бъста.Както и после(ако имаме късмет) никой няма да задължава рнб феновете да гледат клиповете на ДенЬо и Единака примерно...Важното е хип-хоп да има

Napushen_Buhal
07-07-2006, 20:10
еми да де... за да има хип-хоп мнооооого ама мнооогооооооооооооооооо ще помогне тая телевизия (и за да станем повече от чалгарчетата... пак) така че всикчки тряя да се обединим около идеята за тв-то... пък после всеки ще си гледа каквото иска 8-[

IdiOtKa
07-08-2006, 11:58
Въпреки,че не съм рапър,мога да кажа,че 90% от българските фенове на тази музика се ограничават само до гей-юнит,Феминем и тем подобни. Признавам,че по едно време бях луднал по ъндърграунд хип-хопа. Има едно качествено хип-хоп нещо и то се нарича DPGC - Daz Dillinger,Kurupt и т.н. Ако сте ги чували - ОК,ако не-изтеглете си някой техни песни и ще разберете,че тва е единствения качествен рап.
напълно сам съгласна с теб ... а просто да не си говорим колко малумни са феновете на вапросните гошко унит и еминемчо ... просто с такова впечатление сам устанала ... наи много по тази тв да се пусне и лудацрис и може ми ву танг което сащо не е мало де ...но както и да е #-o

Napushen_Buhal
07-08-2006, 15:37
точно така... никой не разбира само вие слушате най-качествения хип-хоп... а между другото между ту пак и джи-юнит няма голяма разлика (уважавам и ту пак и джи-юнит) просто всякви чалгарчета слушат и 50 и ту пак... някви деца слушат ту пак от 2 мсеца и тръгнали да правят разправят другите колко не разбирали... 90% не разбират, само вие сте най-умните :smt012 аре по-леко другия път като правите такива оценки :x

IdiOtKa
07-08-2006, 21:06
точно така... никой не разбира само вие слушате най-качествения хип-хоп... а между другото между ту пак и джи-юнит няма голяма разлика (уважавам и ту пак и джи-юнит) просто всякви чалгарчета слушат и 50 и ту пак... някви деца слушат ту пак от 2 мсеца и тръгнали да правят разправят другите колко не разбирали... 90% не разбират, само вие сте най-умните :smt012 аре по-леко другия път като правите такива оценки :x
абе незнам точно от каде прочети че сам слушала 2pac ..и бтв не се пише тупак ...една дума забелязваш ли защото името му е Tupac a не Tu Pac но за теб може би разлика няма ... аи това че съм сложила на подписа си този рапар не означава че слушам само него и че се ограничавам с 2 гурпи или изпълнителя .... ! REspecT !

Mo6no
07-08-2006, 21:17
Гледах телевизият днес и за половин час имаше само една песен с Еминем, която ставаше за нещо, всичко друго беше боклук.

Който я е гледал да ми каже дали са пускали нешо от типа на Cypress Hill, Everlast,House of Pain,Onyx,Psycho Realm,Das EFX и разни подобни.Защото това, което гледах беше абсолютна глупост и ако ни пускат само нещо от типа на Спенс и Белослава, 50 стинки, и всякакви такива, няма да я гледам телевизията.

Jamalska
07-08-2006, 21:32
Аз до сега не съм видяла ма аз и не гледам много...Само на Боун Тъгз съм се изкефлала...А мн ме дразни че е основно черно-бяла..цветовете са мн бледи..а повечето клипове по принцип са с нечовешки цвят:(

Napushen_Buhal
07-08-2006, 21:47
добре де колко пъти трябва да го повтарям... и не можете ли сами да се сетите че трябва да ви го повтарям : тая телевизия е нова - няма клипове, няма предавания, няма водещи. и както съм казвал пак много много пъти : ако престаните да филосфствате и се доверите малко някой ден ще гледате тва което харесвате по нея

а колкото до IdiOtKa-та... да бе мноо ясно... и аз ще си сложа милко калайджиев на подписа ама иначе си слушам кеш мъни рекърдс... що ли ми се струва че в първия пост говориш за себе си :smt017 и за правопис ли ще си говорим ? аз може да пиша ту пак разделено но определено бих се изчервил ако пишех : абе незнам точно от каде прочети че сам слушала 2pac. не се прай само щото се излагаш....

Mo6no
07-12-2006, 17:36
Гледах телевизият днес и за половин час имаше само една песен с Еминем, която ставаше за нещо, всичко друго беше боклук.

Който я е гледал да ми каже дали са пускали нешо от типа на Cypress Hill, Everlast,House of Pain,Onyx,Psycho Realm,Das EFX и разни подобни.Защото това, което гледах беше абсолютна глупост и ако ни пускат само нещо от типа на Спенс и Белослава, 50 стинки, и всякакви такива, няма да я гледам телевизията.
Телевизията UrbanTV ли се казва? Защото предишното ми мнение се отнасяше за нея, а пък след като видях, че на същия канал дават и Канал 8 се усъмних, че това е телевизията, за която говорите.