PDA

View Full Version : kak da q svalq



DJ-a
07-05-2006, 17:07
hi all
haresvam edno momi4e koeto ne iska da se obvyrzva ve4e nz 6to sigurno ot predi6en opit i ta vaprosa mi e kak da podhodq kam neq ne iska da izliza obi4a da si stoi u tqh hodil sym u tqh mnogo pyti gore-dolu se poznavame oba4e az mnogo q haresvam i iskam da i spe4elq syrceto ama nz kak

malko help ako moje :| [-o<

foulmist
07-05-2006, 17:08
izdebva6 q i q celuva6 :wink:

kristini4ka
07-05-2006, 17:13
izdebva6 q i q celuva6 :wink:
Взе ми думите от устата...не може така [-X

bluby
07-05-2006, 17:13
am tvqbva da q nakarash da preodolee svoite nejelaniq neshtu takova O:)

DJ-a
07-05-2006, 17:39
am tvqbva da q nakarash da preodolee svoite nejelaniq neshtu takova O:)

i kak da go napravq tva :(

Ice_Queen
07-05-2006, 18:01
Как да я свалиш ли ? С тухла 4ка :mrgreen: :smt005 шегувам сееееее! ;)
Ами сериозно -дай и време ,изкачай да се отпусне в компанията ти,да се опознаете още за да ти има доверие.

girlpower
07-05-2006, 19:07
Офф аман от тъпи и безсмислени теми !!! Сигурна съм че миличък ,ако се разровиш ще намариш !!!

Как да я свалиш,ами ухажвай я ,не се дръж като задръстеняк ,но пък и не прекалявай със ухажването,щото да не й станеш противен!

i'm so excited!
07-05-2006, 20:02
когато кажа на някое момче, че не искам сериозна връзка имам предвид 'не искам да излизам с теб'...
може пък наистина да не иска сериозна връзка ... бъди мил, но вярно не прекалявай щото е много дразнещо....

teenkopele
07-05-2006, 23:47
Опитай се да я предразположиш.
Прави й комплименти, флиртувай с нея, подари й любимото и цвете ей така, без повод.
Успех. :wink:

07-06-2006, 01:39
ti si baven. kak moja da pusne6 takava tema

07-06-2006, 01:41
ti si baven. kak moja da pusne6 takava tema
такава....другата ще е колко вземаш :smt008

maybelline
07-06-2006, 06:05
Ако момичето има предишен разочароващ опит,това се оказва проблем.Но ти все пак можеш да направиш доста неща по вапроса.Дръж се като приятел(но си имай едно на ум) - като ходиш у тях,ако оставате насаме,седнете пред компютъра и гледайте някоя комедия,а по-късно започнете с романтични филми.Гледай да седиш на стол до нея,но не прави никакви смущаващи движения.Когато свикне с това,може на някой филм,който не е много интересен,да започнеш да я гъделичкаш(само внимавай да не прекалиш) - така бързо ще се озове в прегръдките ти,под предлог,че я държиш да не избяга или нещо такова.Можеш след това да си пресегнеш ръката на стола и,уж че мястото не т стига - така леко ще я прегърнеш.Ако мислиш,че всичко дотук се получава,може невинно да и предложиш да се излегнете на леглото и оттам да гледате ТВ или нещо на компютъра.
Ако действаш внимателно,тя дотолкова ще свикне с теб,че вече няма да е проблем да я свалиш:)Успех!

WILD__BOY
07-06-2006, 06:10
Трябва да повярва в теб. За тва трябва да се познавате.

Spider_Web
07-06-2006, 08:32
awe 4ovek emi trqbva da si govori6 s neq za tva trqbva da i kaje6 4e iska6 da si s neq i razberi za6to ve4e ne iska da ima obvarzvane i ako razbere6 4e nqkoi q e naranil kaji i 4e ti ne bi bil takav ama naistina nedei ...

lyubi
07-06-2006, 13:48
Ami kakvo chakash deistvai ot kude moje da znae primerno,che e haresvash ako ne si i go pokazal po nqkakuv nachin. Pokani e da izleznete primerno da razhodka ili na kafe nqkude,neshto takova. V posledstvie ako i na neq i e priqtna kompaniqta ti shte pochne i tq da te tursi. No sepak trqbva da napravish purvata krachka inache ot kude shte znae ,che izpitvash ne6to kum neq moje i tq da te haresva shtom te e kanila v tqh. Aide chao i uspeh da pishesh kakvo e stanalo