PDA

View Full Version : Trqbvaa Mi Pomosht



07-05-2006, 18:47
Minalata sedmica se zapoznah s edno momche togava ne mi haresvashe no s vremeto ze da mi se haresva.Stanahme priqteli no iskam neshto poveche.PLS kajete mi kak da go nakaram da me haresa(malko sam pritesnitelna)Molq vi iskreno za pomosht

07-05-2006, 19:00
emi trqq da si po-samouverena.Hodete s nego nakafe, kino, diskoteka i ako proqvqva po-osoben interes kam teb zna4i te haresva i ottam natatak ve4e vie si znaete :wink:

koalka
07-05-2006, 19:06
Ами общувайте повече,говорете си.Бъди секси,усмихвай му се и така.Ти сама ще намериш начина.

MaD_CaT*
07-05-2006, 19:53
Ем..те хората ти го казаха...
Трябва да ти дойде от вътре...
като усетиш момент,в който можеш да кажеш нещо,с което ще го впечатлиш... - това не означава,да се самоизтъкваш,да си измисляш прекалено много :lol: просто..нещо закачливо,шеговито..просто нещо,което ще го накара да се усмихне...бъди забавна,чаровна...флиртувай .....Но трябва да се държиш естествено....и ако те хареса,то поне да хареса тебе самата,а не тази,на която се правиш...или подражаваш :smt006

Angel_eyes
07-05-2006, 20:15
Той трябва да те хареса такава каквато си,притеснителна или не.1-во бъди себе си,не играй чужда роля,бъди естествена,2-ро забрави притеснителността,няма да постигнеш нищо с нея и 3-то общувай повече с него,усмихвай му се,бъди закачлива,забавна...просто бъди себе си... :wink:

07-05-2006, 20:23
аз съм сигуреН че тои също те харесва и едно от нещата заради което те харесва е именно това че си притеснителна успех

Tesinka
07-05-2006, 21:07
Ami purvo trqbva da premahmesh tazi pritesnitelnost!!!Vsi4ko s vremeto si,budi po nastoqtelna iii se nadqvam vsi4ko da potrugne.. :)!Pone ti go pojelavam mila

teenkopele
07-05-2006, 23:41
Ами общувайте повече,говорете си.Бъди секси,усмихвай му се и така.Ти сама ще намериш начина.

Прави му комплименти. :wink:

6emet4e
07-06-2006, 09:47
еми...общувайте повече,излизайте по-често заедно,а ти си се дръж естествена-той трябва да те харесва такава каквато си!!

^sladyranka`
07-06-2006, 11:20
Ем..те хората ти го казаха...
Трябва да ти дойде от вътре...
като усетиш момент,в който можеш да кажеш нещо,с което ще го впечатлиш... - това не означава,да се самоизтъкваш,да си измисляш прекалено много :lol: просто..нещо закачливо,шеговито..просто нещо,което ще го накара да се усмихне...бъди забавна,чаровна...флиртувай .....Но трябва да се държиш естествено....и ако те хареса,то поне да хареса тебе самата,а не тази,на която се правиш...или подражаваш :smt006

I az sam na sa6toto mnenie :-)

vani
07-06-2006, 21:40
abe q si mu pokaji 4e go iska6!!!a ako toi ne go prieme kakto ti se iska-otdrapni se a ako e pisano sam 6te doide posle :wink: