PDA

View Full Version : Ami sega...kakvo?



PrIqTeLkA_oT_AdA
07-05-2006, 19:49
Zdraveite teen4eta :P
Sega imam edin problem koito daje nz kak da go nareka .. Patuvam po princip ..na avtogarata ima6e edno mom4e koetoo me zagovori toi sled tova sedaq i do men .. su6toto mom4e bilo 4atilo s edna priqtelka ot April nasam,toi oba4e mi kaza 4e ne pove4e ot 2 -puti sa pisali.Vuprosnata priqtekla e ot klasa mi tq be6e uredila sre6ta s nego no neotide togava bqh s neq no i da q karah tq neiska6e da otide Ami sega..sled koeto se zapoznah s nego po slu4ainost .. toi re6i da i go vurne kato predstavai nqkuf flirt s men .. pred neq nz 6to ma i az iskah i kfo stana a mi tq revnuva6e stra6no mnogo.Ne se poznavaha i ne sa se vijdali nokoga ,no tq revnuva6e kato i kazah za nego.I mislq 4e gre6kata mi be6e 4e q pitah za nomera mu na koeto tq otna4alo kaza 4e nqma da mi go dade az i otgovorih ok toi 6te mi go dade i tq nakraq mi kaza da iz4akam za da nameri nomera i mi go dade,pita me za kakvo mi e i az i otgovorih ei taka prosto .. koeto posledva s zatfarqne na telefona .. i taka ot 2 dni.Oba4e tam e rabotata 4e ot uj 6ega az se vluboh v nego toi .. toi su6to po4na nqkfi sms-i da mi pi6e.. pokani me na rojdeniq si den .. nz vqrvam mu .Priqtelkata mii sled kato razbra 4e sme se zapoznali mu napisa nqkukuf sms ot sorta'edno mom4e prei iska6e pro6ka ot edno momi4e a sega tq iska ot mom4etao",te ne sa imali ni6to ob6too i vob6te nerazbrah za kfo govori tq oba4e znam 4e e ot4aqna .. i mi stana gadno za neq.Pogovorihme s nego i toi i napisa ne6to 4e nqma kak da stane ve4e kfoto i da e i 4e nqma za kfo da i pro6tava ..sled koeto i napisa 4e sama go e otblusnala.4e se vlubil v druga,4e toi mi se e natiskal i nqmam vina, i nakraq da ne go tursi .Vuprosa mi samo e Ami sega kakvo da napravq za da ne se surdi priqteklata mi ?

anitka
07-05-2006, 20:01
6te i mine ..uspeh s pi4-a!

Nadelina
07-05-2006, 20:08
Ako ne ti pozvoli da si shtastliva s nego znachi tq ne ti e istinska priatelka! Tq ne go obicha.. ne go haresva.. tq ne izpitva niakvi chuvstva kam nego.. tova e prosto jenska gordost.. Iska go zashtoto ne e nein.. i go e zagubila.. A oshte po losho e che iska da go otneme ot priatelka! Ostavi q .. ako tq se sardi.. znachi ne zaslujava da ima do sebe si chovek kato teb.. Iiii uspeh s nego !!! :)

Angel_eyes
07-05-2006, 20:10
Поговори с приятелката си,обясни и,че си влюбена в това момче...ако наистина те цени като своя добра приятелка ще се жертва и ще го преживее...още повече те не се познават а доколкото разбрах и той е увлечен по теб,действай,направи така,че да не изгубиш нито един от двамата.Успех!!! :wink:

mimenceto:P
07-05-2006, 20:16
na su6toto mnenie sum ..ako ti e verna i istinska priqtelka 6te te razbere !USPEH!

Aset0_
07-05-2006, 20:33
Naistina pogovri s neq .. obqsni ii no ne se podcenqvai .. i ne se molii tq ako e pr 6te te razbere .. ako li ne ima i drugi ..Davai smelo!

Eimi_{}
07-05-2006, 20:37
Ами според мен приятелката ти ревнува..Опитай се да поговориш с нея,но знай,че ти не си виновна...

bibsiii
07-05-2006, 21:16
E to e qsno Emi_{} 4e tq revnuva :) ,mili4ka davai s mom4eto tq 6te razbere .. 4e e sgre6ila

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-06-2006, 18:02
:lol: Iskam da vi spodelq nai-novata novina.. mi tq e razkazala za tova pred 4ast ot klasa mi :) nie nali sme sau4eni4ki ii gleite kfo stava.. Ne vqrvah 4e moje da stigne 4ak do tuka da se izpovqdva pred klasa i to luji xa-xa ..Ta da vi kaja zna4i sled daskalo 2 priqtelki dopideha v nas 4e minavaha nablizo ii te samo spodeliha .. -znae6 li veronika kfo kaza pred klasa ..i az nali gi popitah i te kazaha'' 4e ti si i bila otkradnala gadjeto i si se natiskala s nego ..."na koeto az nereagirah no o4akvah ne6to takova :) posle reakciqta na klasa e bila nqkfa sujalitelna izlqzla tq ot staqta i te se smqli .. a i teq 2 priqtelki obqsnli 4e dori ne sa se poznavali puk gadjeta uj bili .. i taka tq mai sama se precaka.. Nie sme mn po-blizki az mu kazah za taq i toi samo kaza "Molq ..xaxa ii 4e tq e zle " Spored men zavijda i naistina nqma na4in da se vurne nqkfo fal6ivo neino priqtelstfo deto be6e izcenirala pred tfa vreme do sega.. BLAGODARQ ZA OTGOVORITE NA TEMATA I VSE PAK AKO NQKOI IMA KFO DA KAJE ILI DA SPODELI 6TE SE RADVAM DA GO 4UQ :) BYE BYE TEEN4ETA :D

kristini4ka
07-06-2006, 18:10
Първо трябва да решиш на кого повече държиш на него или на нея, но ако държиш и на двамата много се опитай да съчетаеш нещата :!:

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-06-2006, 18:21
kristini4ka Az mislq 4e ve4e se znae na koi durja pove4e.I se nadqvam da produlji pove4e.. :P

kristini4ka
07-06-2006, 18:24
kristini4ka Az mislq 4e ve4e se znae na koi durja pove4e.I se nadqvam da produlji pove4e.. :P
Еми тогава за кво си я пуснала тая тема като не ти дреме за нея...къв е проблема тогава да се скарате :-k

PrIqTeLkA_oT_AdA
07-06-2006, 18:27
Mili4ka be6e problem kak da se sdobrq s neq, no da mi govori zad gurba po moi adre6 oooone mn e sgre6ila 4oveka .. A problema be6e neiniq inat da svoi nepoznati i 4UJDI muje :D no ve4e nqma kak da stane .. a i da se sdobrim edva li 6te e priqtelstfo .. tova moga da kaja sega ..