PDA

View Full Version : samo az sum taka- pomognete



07-05-2006, 20:04
Tupa li sum ili kakvo-ne znam! Imam nabliudeniq 4e vsi4ki ostanali hora vijdat obektivno sveta-takuv kakuvto e ! A az ne moga! Naprimer ne moga da pretsenq horata dobri li sa ili lo6i, a ako ima i ot dvata vida koi sa pove4e ! I vse nqkakvi takiva jiteeski vuprosi! Super mn me sduhva tova! Horata okolo men izob6to ne se 4uvstvat oburkani ot tezi ne6ta! I nemoga i ne moga da razbera z6to ne moga da vidq kak realno stoqt ne6tata! Ne znam dali izob6to nqkoi me razbira! a su6to taka (sega 6te napi6a golqma tupotiq ama n zn) kato 4e li imam strah ot horata! Ne e 4ak tolkova brutalno imam mn pe4eni priqteli i semeistvo no mai me e strah ot horata za6toto si mislq 4e sa lo6i i mogat da mi napravqt ne6to! A i postoqnno si mislq za smurtta i vseki den sum v nqkakuv strah da ne se slu4i nai-lo6oto na nqkoi blizuk! Sigurno 6te me smetnete za luda! No vsu6tnost az sum veselo momi4e no nqkoi put kato po4na da si mislq razni takiva ne6ta i otka4am! MOLQ VI NE ME3 OTPISVAITE, OPITAITE DA MI POMOGNETE! :)

just_a_kid
07-05-2006, 20:14
Първо, изобщо нямаше да е зле, ако беше писала на кирилица. Второ, според мен хората не могат да се делят на добри и лоши, защото в крайна сметка всеки си има собствена представа за това кое е добро и кое - зло. Мисля, че трябва да спреш с тези страхове, тъй като колкото и да те е страх, това не може да помогне на близките ти, най-много да станеш параноичка. И трето - не разбрах много добре какво точно очакваш от нас.

Napushen_Buhal
07-05-2006, 20:17
има една мисъл която чак я намразих в последно време щото всеки втори я казва обаче е много вярна : не взимай живота насериозно, и без тва няма да излезеш жив/а от него... сеш се за кво ти говоря ? ако спреш да си задаваш теа въпроси и да се тормозиш, ако се отпуснеш и правиш всичко без да ти пука много.. е тогава ще ти бъде много по-яко. досега съм се уверил в едно нещо : притеснението не помага, само пречи. същото е и с някви въпроси от типа на : за какво живея... просто се пускаш по течението :-D

07-05-2006, 20:31
Да! Прав си Napushen_buhal ! Не знам какво ми става- напоследък съм така! Иначе изобщо не се впрягах! Тая мисъл трябва да си я повтарям всеки ден!
П.П Специално за онази мацка-кирилица! Отне ми 3 пъти рповече време, да знаеш!
мерси хора

just_a_kid
07-05-2006, 20:35
Да! Прав си Napushen_buhal ! Не знам какво ми става- напоследък съм така! Иначе изобщо не се впрягах! Тая мисъл трябва да си я повтарям всеки ден!
П.П Специално за онази мацка-кирилица! Отне ми 3 пъти рповече време, да знаеш!
мерси хора
Ееее, мерси за кирилицата, ако имаше фонетична нямаше да ти отнеме толкова време, но това е друга тема :wink: и се извинявам, че бях толкова рязка, просто нещо ми е кофти. Наистина, както споменаха другите - гледай си живота и не обръщай толкова внимание на такива глупости като страхове и т.н. ;-)

Stasi`f`
07-05-2006, 20:47
leko te trese puberteta ... tova moga da ti kaja

Dharma
07-05-2006, 20:47
Imam nabliudeniq 4e vsi4ki ostanali hora vijdat obektivno sveta-takuv kakuvto e ! A az ne moga! Naprimer ne moga da pretsenq horata dobri li sa ili lo6i, a ako ima i ot dvata vida koi sa pove4e !
споко, не си единствена и аз от време на време се чувствам като в небрано лозе ;-) Първо престани да съдиш хората,не ги дели на добри и лоши-те просто следват целите си! За един може да си добър човек,за друг-не; това е като омагъосан кръг. Имаш усещането че не виждаш света обективно-това е така защото може би твърде много вярваш на хората-не всичко е чиста монета! Някои хора са интриганти,говорят едино, правят друго,мислят трето... :smt120

Cefalopoid
07-06-2006, 04:23
всичко ще се оправи..нали знаешшшш...Рано или късно всеки своя шибан гроб намира, лошо е за този, който няма право да избира... ](*,)

bonbon4eto_desi
07-06-2006, 15:11
mn hora sa v takova polojenie kat tvoito spoxs ne se 6a6kai brat mi be6e i toi taka no se opravi

miNiTo
07-06-2006, 18:24
leko te trese puberteta ... tova moga da ti kaja

hih az mai sam saglasna :) spoxi ne sa 6a6kai horata ne sa 4aaak tolkz lo6i ;))
pak tui za smart ai az sam imala podobni momenti da ne govorim 4e kat bqh po mane4ka (ne 4e sq sam mnoo golqma) i 4ak v nekfi isterii izpadah ot taq misal daje sq na momenti kat po4na mnoo da go mislq 4e edin den nqma me ima i nqma da vida si4ko tui nqma da praq si4kite tez n6 i po4vam se ku-ku ama ae stiga tolkz 4e 6a zema pak
ahahaha

х
07-06-2006, 19:39
vsi4ko si ima svoeto obqsnenie! NE SI EDINSTVENA! OBQSNENIETO E EDNO I SE NARI4A PUBERTET! VSEKI MINAVA PREZ NEGO I 4UVSTVA S16TOTO...

honey_reflection
07-06-2006, 20:49
To vseki ima problem, da ralichava dobrite i loshite hora !! Ne e taka che, ima poveche loshi, na ednakvo e s dobrite!


Spored men, se chustvash taka - zashtoto sega kakvoto stava v tozi svqt e ujasno i ne se chustvah spokoina v svoito otochenie!

pebz
07-08-2006, 09:27
чесно казано и аз кат няма ко да прая и аз си мисля за смъртта ии винаги кат са замисля ко ш е ии се едно мозъка ми спира и неможе да го възприеме...тей че не си сама ;о)

midnight...
07-08-2006, 09:46
покажи ми човек без страхове и тогава мисли че си единствена :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-08-2006, 10:08
ne mojesh da delish horata na dobri i lo6i.. vuv vseki ima ne6to dobro i ne6to lo6o .. prosto pri nqkoi hora lo6oto naddelqva no se sumnqvam da poznavash takiva a i ne se pritesnqvai ot smurtta shtoto tai ili ina44e tq shte doide .. rano ili kusno...

ShtrudeL
06-17-2010, 13:15
тъй...предполагам момичето отдавна е решило проблема си.