PDA

View Full Version : KAK da SI GO VURNA



desinkata
07-05-2006, 20:13
OBICHAM edno mom4e ujasno mnogo ve4e se obdeih zapoznahme se v DV taka trugna vsi4ko bqha nai prekrasnite dva meseca v jivota mi nikoga ne sum se 4ustvala tolkova sigurna i shtastliva bqh gotova da dam vsi4ko za nego no qvno ne go pokazvah edin den edna moq "priqtelka" po4na da mi govori da sum my bila pratila sms 4e ve4e e svoboden za6toto nie predi tva se bqhme skarali malko i az ne6tasni4kata tupa q poslu6ah taka na sledva6tiqt den my se obadih i popitah dali sme zaedno toi zaqvi 4e 6tom e tolkova ujasen i ne iskam da sum s nego zna4i ne sme az my obesnih 4e go obi4am 4e bih dali vsi4ko da sme zaedno no qvno be6e KUSNO vijdahme se nqkolko puti sled razdqlata ni i po 4esto se zasi4ame v skype iska6e mi se da go pregurna i da vurna vremeto no ne stava6e ve4e ot mesec i polovina ne spiram da pla4a i da se tormoza kazvah my tolkova puti kakvo 4ustvam hilqdi puti a toi samo kazva6e ne ne mi se govori za tova........iskam da sum s nego i nz kakvo da pravq iskam da go vurna no se 4ustvam bezsilna :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 HELP ME

Angel_eyes
07-05-2006, 20:20
С тези думи,и молитви да се върне при теб нищо няма да постигнеш [-X Чрез този твой страшен интерес който показваш към него,той разбира,че ти ще се бориш за него...че тичаш по него и го искаш,това няма да го привлече в никакъв случай.Отдръпни се от него,покажи му,че не е единствен и колкото и да те боли тряа да го направиш,а вече ако той те обича или има някакви чувства към теб ще те потърси сам.А ако е безразличен към теб,има ли смисъл всеки ден да плачеш за някой,който не заслужава?! :|

Tesinka
07-05-2006, 21:31
Ami... spored men toi ne te obi4a 6tom kazva "ne ne mi se govori za tova.."!Edva li edin 4ovek,koito te obi4a bi govoril taka za otnosheniqta v koito se namira s lubimoto si su6testvo..!Sajalqvam 4e taka ti go kazvam no.. vse pak tova e moe mnenie a ti ako iska6 me slu6ai :))!Ne tursi otmu6tenie!
6tom ve4e e KUSNO trqbva da spresh da se samoizmu4vash i ........GORE GLAVATA!!!Znam 4e toi nqma da e edinstveniq.. budi optimist i izob6to ne tursi otmu6tenie za6toto taka ni6to nqma da postignesh!!!Naistina ti pojelavam vsi4ko da se opravi i da budesh 6tastliva za6toto go zaslujavash :)