PDA

View Full Version : poludqvam li?



07-05-2006, 20:29
Nz ve4e kakvo stava s men. Imam nqkakva fobiq ot tova 4e vs me mrazqt i 4e postoqnno obijdam nqkoy. Strah me e da ne zagubq priqtelite si. Nqmam priqtelka i tova o6te pove4e me podtiska. Obi4am momi4e koeto ne moga da imam i sy6tevremenno ne moga da zabravq. Trqbva li da otida na psihiatyr ili tova sa syvsem normalni tineidjurski problemi. Molq vi dayte mi syvet. Ne izdyrjam pove4e taka, :(

07-05-2006, 20:34
буди си ти щък каквото ще да става

Eimi_{}
07-05-2006, 20:34
В живота на почти всеки тинейджър има моменти,когато се чувства изолиран.На колко години си?Знаеш,че никое момче не може да има всяко момиче.Това,че нямаш приятелка не те прави луд!!!А тази фобия може би е породена от някаква случка в живота ти.Опитай се да се отпуснеш и забрави страховете си!!!Мога да ти кажа едно:Не си луд!

07-05-2006, 20:35
na 15 sym. blagodarq vi za syvetite, za men e mn vajna ocenkata za men oba4e pove4eto hora kazvat 4e ne mogat da precenqt horata i ne moga da q razbera

6emet4e
07-05-2006, 20:36
е тва си е съвсем нормално според мен!всеки си има някакви такива периоди...ще мине спокоино!а защо не можеш да си с въпросното момиче?и защо обиждаш приятелите си?

Angel_eyes
07-05-2006, 20:37
Да обичаш и да знаеш,че тази любов няма да е твоя...боли,нали? :cry: А относно проблемите ти...нормално е за един тийнейджър,всеки ги има тея моменти,не си луд.А фобията относно приятелите ти,немислиш ли че те ако те обичат,никога няма да ги загубиш? :wink: НЕ ти тряа психолог,бтв на колко години си?А и това,че си нямаш приятелка не те прави с нищо,по-различен,нито по-странен или каквото и да е друго нещо!!!!!!!! :wink:

07-05-2006, 20:40
znam 4e priqtelite me obi4at no az vse pak si mislq 4e ima ne6to, ot tova nay mn me e strah. i momi4eto ne moga da go imam za6toto hodi s nay-dobriq mi priqtel

Tesinka
07-05-2006, 20:43
Nito poludqvash nito ni6to!Prosto si se zatvoril v svoq razli4en svqt i ne dopuskash nikoi da vlezne v nego ;)!Spoko... budi pone malko optimist i shte vidish kak neshtata 6te se oburnat.. :)!A dokolkoto priqtelkata koqto "e nevazmojno da imash"- nikoga ne go kazvai tova!!!Vinagi ima na4in da q spe4elish i ti pojelavam da go namerish!!!Uspeh priqtel ;)

Angel_eyes
07-05-2006, 20:46
Не се страхувай,след като знаеш,че приятелите ти те обичат,кое дугото нещо което те притеснява спрям о тях?А момичето...с най-добрия ти приятел супер гадно е това :smt087

07-05-2006, 20:49
otnosno tova momi4e znam 4e ako i kaja 6te zagubq i neq i priqtelqt mi a moje bi i o6te mn hora. za tova ne kazvam na nikoy i se samoizqjdam ot vytre. opitvam se da q zabravq no da vidim kakvo 6te stane.

07-05-2006, 22:57
Добра идея!Опитай се да я забравиш! :wink:

teenkopele
07-05-2006, 23:03
В живота на почти всеки тинейджър има моменти,когато се чувства изолиран.На колко години си?Знаеш,че никое момче не може да има всяко момиче.Това,че нямаш приятелка не те прави луд!!!А тази фобия може би е породена от някаква случка в живота ти.Опитай се да се отпуснеш и забрави страховете си!!!Мога да ти кажа едно:Не си луд!

Много добре казано.
Можеш да бъдеш сигурен, че приятелка ще си намериш, защото за всеки влак си има пътници.
Успех. :wink:

Cefalopoid
07-06-2006, 02:42
Нормални са тези емоции..чувства.Не мисля, че има някой, когото тази болка да го е подминала. Не си мисли, че психиатъра ще ти помогне. Аз от любопитство, просто ей така, за да видя какво е, отидох..нищо интересно... ](*,)

maybelline
07-06-2006, 06:24
И аз съм на 15 и също съм имала такива моменти.Спокойно - приятелите ти няма да те изоставят - та те затова са приятели.Вместо да се тревожиш,че обиждаш хората,прави им комплименти(искрени),излиз йте повече,забавлявайте се.Всички тийн-неразположения минават с времето.