PDA

View Full Version : a az si mislih 4e znam kakvo iskam



07-05-2006, 21:21
zdraveite hora...sigurno 6te si kajete "e basi liglata deto si "ama az iskam nqkakvo mnenie po vyprosa ...e taka da vidq kak 6te mislqt horata za moqt problem
zna4i istoriqta e slednata...mn zdravo si padam po edno mom4e-toi e vs za koeto si me4taq i sym si me4tala izob6to-no toi e mn po-stranen ot tova koeto predstavqlvat dr-te mom4eta-toi e leko zatvoren(vsy6tnost pravi se na veselqk i na diva4e no tam e rabotata 4e vytre v sebe si znae 4e tova e samo edna maska i istinskata mu sy6tnost e mn po-razli4na ot tova koeto pokazva)
s nego se poznavame ot pove4e ot 2 godini kato ot poslednata edna godina ne6tata vzeha leko da se najejavat....hodeiki na kuponi ni se slu4va mn 4esto da se zasi4ame i da sme zaedno no tam e rabotata 4e ne sedim e taka bezu4astno edin kym dr ami zapo4vame ili da se svalqme ili izlizame na nqkyde samo dvamata dale4e ot 6umniqt kupon e taka malko da se porazvedrim ili prosto zapo4vame da se napivane i se ligavim zaedno ,obhvanati ot alkohola...
tam e rabotata 4e na sledva6tiqt den kato se vidim vs si e po-normalno-nie sme prosto fr-ve ....mn 4esto na kuponite ni se e slu4valo da dostaigame do otkroveniq koito bihme kazali samo v piqno systoqnie no posle...na sutrinta sled iztreznqvame ili ne pomnim tova ili ne go pokazvame edin na dr
sega az nz kakvo da pravq-mn ludo sym hlytnala po nego a nqmam nadejda 4e 6te se polu4i ne6to...prosto i dvamata sme takiova-ostavili sme se po te4enieto pyk kakvoto 6te da stava a dori nqmam ideq dali izpitva ne6to kym mene ili vs si e prosto za kupona...uf...basi shita
i sega typoto e 4e si imam edin priqtel s kotio hodim ve4e ot 2 sedmici blizo no nqmam 4uvstva mai kym nego-kogato go celuvam sqka6 vijdam sy6totoonova momn4e po koeto sym poludqla...mislq 4e 6te izdiveq ve4e-pisna mi da mislq za nego :(
sega nz kakvo da pravq s vtoriq-toi mai ima nqkakvi 4uvstva kym men no moje bi pove4e me ima kato edin trofei skoito se fuka pred priqtelite si(4e si imal priqtelka ili ne6to takova-tva si e jivo detska rabota)pisna mi vs okolo mene da se dyrjat kato deca kakto izglejda pravq ve4e i az....
nz hora...edinstvenoto koeto vi molq e da mi predlojite nqkakyv variqnt na tova kakvo bih mogla da napravq s tova mom4e...mislq 4e trqbva da go zabravq no kak izob6to?i struva li si da sym s vtoriq pri tova 4e obi4am 1-viq(moje bi obi4am e prekaleno sulna duma za6toto az ne vqrvam osobeno v lubovta no vse pak 4uvstvam mn silni 4uvstva kym nego)
kelp me pls :(

JiMiTo
07-05-2006, 21:32
ti ne znaesh kakvo iskash...saveta mi... znachi haresvash pyrvoto momche poveche...vij lubov syshtestvuva i ako q otkriesh...nqma da syjalqvash ! Po-dobre nameri nachin da govorish s tova 1-to momche i si izqsnete chustvata na kakvato i da e cena , shtom kazvash che e zatworen ne uchakwai ot nego toi da napravi pyrwata krachka bydi ti reshitelnata ... trqbva da opitash inache vinagi shte te grize tova otvytre uspeh kakvoto i da stane !