PDA

View Full Version : Molq Da ObyrNete Malko Wnimanie



uHaT4e
07-05-2006, 22:38
Здравейте, Знам че е малко смешно но искам да ви попитам как да постъпя че те да не разбере че съм детствен .
Значи ситуацията е следна тя е правила секс и то доста пъти и искам тя да не разбира кажете ми как да издържа повече и да и направя кефа

`Death`Whore`
07-05-2006, 22:40
Първият път няма как да се сдържаш да не свършиш според мен. Въпрос - защо трябва да я лъжеш? Истината все някога ще излезе наяве.

uHaT4e
07-05-2006, 22:42
не може ли нещу да се пине за издражливост

`Death`Whore`
07-05-2006, 22:44
Казват, че ако пийнеш алкохол преди това, издържаш доста, но пък има възможност да ти спада или да не може да стане като хората. Иначе има - виагра.

OMG_WTF
07-05-2006, 22:44
Пич, колкото и да е сдържаш - ОВЕРЯВАМ ТЕ НЯМА ДА УСПЕЕШ. Другия варянт е да симулираш, слагаш кондома вкарваш - ще свършиш за не повече от 2 минути, гарантирам ти ! Не вярвай на митове , дето първия им път е от 10 минути нагоре, като момче ти го казвам ! А и след като свършиш , кажи, че те е заболял корема или пък направи няква физиономия и отиди в кинефа, като се върнеш кажи, че ти е текло кръв от носа, или пък нещо подобно. Като си в тоалетната свали презарватива и го овии в тоалетна хартия и го пусни в тоалетната, иначе няма да потъне. Другия варянт е с истината. И ако симулираш не си изживявай максималното удоволствие, защото ще разбере. УСПЕХ :)

OMG_WTF
07-05-2006, 22:46
Недей да пиеш, ако пиеш алкохол - няма да ти стане изобщо , защото ще се притесняваш и то доста. Виаграта - няма да помогне. И не забравяй, че "дупката" се намира най-отдолу на влагалището от страната на Г*за :twisted: Може да ви се струва смешно, но първия път като го правих, ми беше трудно да уцеля... и ако все пак стане не и казвай "помогни ми" опитай и сам :-D

uHaT4e
07-05-2006, 22:50
Вапроса е че срамно уе аз и казах че съм и то доста пъти пак и с нея саму за 1 път не ми е нито гадже нито ништо просто секс

`Death`Whore`
07-05-2006, 22:53
И какво те интересува тогава? Ще разбере. Мъжът, правил поне веднъж секс, се различава от девственият, от опит го казвам.

OMG_WTF
07-05-2006, 22:53
Симулирай, или кажи ник в мИРК да ти обясня някой трикове. :) или канал или прати ЛС ако не искаш другите да не знаят :)

uHaT4e
07-05-2006, 22:56
добре де не мога да разбера то цхикията си е горе доло същото или само така си мисля деа май ще се изложа якуу и ще и откажа

OMG_WTF
07-05-2006, 23:00
имаш ли МИРК ? Не отказвай, чекията не е същото ! Вкарай го и като свършиш се направи, че ти е лошо и отиди в банята свали рпезарватива ала бала мотай се, след товя се върни, цопни се на леглото и кажи, че ти е много лошо или измисли нещо такова, че да не можете да продължите. Ти на колко си, ами тя ?

uHaT4e
07-05-2006, 23:09
дай си ник в ирк да видим ко ще ме насочиш

nimfata
07-05-2006, 23:15
Направи си чикия преди това за да може да издържиш повече :)

uHaT4e
07-05-2006, 23:27
blagodarq na sichki za pomoshta , leka wecher

koalka
07-06-2006, 07:33
Не мога да разбера защо трябва да криеш,че си девствен.Тя даже ще се зарадва,че ти е първата.То няма как да не свършиш първия път.Колкото издържиш толкова.Не се притеснявай.

NeSTa_86
07-06-2006, 07:48
ем брат....мисията невъзможна;)
Всъшност има едно решемие...купи си сив дюрекс май тва беше. Един приятел ми каза, че супер много издържал. Аз не съм ползвал до сега, но му вярвам. Проблема обаче може да дойде от евентуално спадане...незнам пич...почти невъзможно да не се усети.

krem4et0
07-06-2006, 09:01
Ще разбере-ще свършиш бързо.Освен това не е наистина смешно,ама поте 5 мин ще търсиш дупката.Абе с 1 дума по-добре е тя да е подготвена,защото сигурно очаква че си супер в леглото,а така много ще се изложиш.И аз съм чувала за презервативи за задържане,за гелове,но нямаме такъв проблем и не сме ползвали.Виж сега наистина малко ръчна дейност преди секс ще ти помогне.А пък и още 1 решение-правиш го там 5 мин,почиваш си хапваш си и още 1 път.така и ти ще си доволен и момичето.След като тя обаче е само за сексът не те разбирам-май не искаш да го направиш с НЕЯ,а просто да се оттървеш от този досадден проблем.това обаче не е най-доброто решение.по-добре е да е с някоя ,която ти е приятелка и която ще те разбаре ако стане гаф,ще ти се смихне ако си много бърз или не знаеш как да действаш и с която сексът просто няма да е мушни това там,а ще е истинско удоволствие и за тялото и за душата!

Chiana
07-06-2006, 09:31
О, боже господи, ти да не си на изпит, бе човек??? И да се чудиш как да препишеш.. Какво като свършиш бързо ми кажи??? Какво ти пречи след половин час пак да го правите. Тогава няма да свършиш толква бързо. Пък и това, че секса е бил кратък не означава нищо.... Може да е супер. А и тя нали все пак ще те усети като свършваш?? Какви са тия простотии, че ти е станало лошо и нз си какво. То ти нали като го извадиш, тя ще види спермата в презерватива? Ти май изобщо не си готов за секс... психически! :?

Dr_Razplodnikov
07-06-2006, 09:59
Здравейте, Знам че е малко смешно но искам да ви попитам как да постъпя че те да не разбере че съм детствен .
Значи ситуацията е следна тя е правила секс и то доста пъти и искам тя да не разбира кажете ми как да издържа повече и да и направя кефа
Пише се ДЕВСТВЕН,не детствен,внимавай да не се изтървеш ;)