PDA

View Full Version : От несподелена към споделена любов?



07-06-2006, 06:45
Искам да попитам:
Как мислите дали несподелената любов понякакъв начин може да се превърне в споделена.Ако според вас може давайте съвети,начини хитрини и други как да стане това.

Същото се отнася и от приятелство към любов.

LofYou
07-06-2006, 07:43
Ами по първото - несподелената в споделена .. според мен може..това зависи изцяло от хората..всики сме различни и не можем да знаем как ще реагират всеки на дадени деиствия..А иначе мойе да стане чрез флиртуване..закачки ала бала..
За второто - приятелството в любов .. хората са казали от приятелствот до любовта има само една крачка..това е и моито мнение :)

BeBencEto
07-06-2006, 07:49
tvurdo moje..stiga da obichash naistina choveka i da se boish za nego

IvicHkA
07-06-2006, 08:06
Ми не знам дали е тука мястото да си го кажа, ама според мене с настоятелност всичко става. Едно момче буквално ме предследваше и се беше обсебил изцяло. Не обръщаше внимание на грубостите и дори псувните ми понякога. Еми с течение на времето аз не можех вече без неговата компания и присъствие и....нещата станаха. Скоро обаче свършиха и сигурно нещо само си бях внушила, а може и да си беше от нас двамата. Но в крайна сметка винаги опитвайте и не се отказвайте!

playful_baby
07-06-2006, 08:33
Ами по първото - несподелената в споделена .. според мен може..това зависи изцяло от хората..всики сме различни и не можем да знаем как ще реагират всеки на дадени деиствия..А иначе мойе да стане чрез флиртуване..закачки ала бала..
За второто - приятелството в любов .. хората са казали от приятелствот до любовта има само една крачка..това е и моито мнение :)
napalno sam saglasna s teb!!! :smt006

alkobalko
07-06-2006, 08:38
Ами по първото - несподелената в споделена .. според мен може..това зависи изцяло от хората..всики сме различни и не можем да знаем как ще реагират всеки на дадени деиствия..А иначе мойе да стане чрез флиртуване..закачки ала бала..
За второто - приятелството в любов .. хората са казали от приятелствот до любовта има само една крачка..това е и моито мнение :)
napalno sam saglasna s teb!!! :smt006

I az!

ninsy
07-06-2006, 09:29
Ами по първото - несподелената в споделена .. според мен може..това зависи изцяло от хората..всики сме различни и не можем да знаем как ще реагират всеки на дадени деиствия..А иначе мойе да стане чрез флиртуване..закачки ала бала..
За второто - приятелството в любов .. хората са казали от приятелствот до любовта има само една крачка..това е и моито мнение :)
napalno sam saglasna s teb!!! :smt006

I az!

i az \:D/

Tesinka
07-06-2006, 10:45
Ami napulno e vazmojno tova..!Pri men se slu4i..!Imashe edno mom4e,koeto tolkova me haresvashe.. kakvo me haresvashe toi me obi4ashe napravo!:)
Oba4e az bqh na 13 i ne mu obru6tah vnimanie,4uvstvah go samo kato priqtel,a i ne iskah da sme pove4e ot priqteli!A toi praveshe vsi4ko samo i samo da se suberem,no azzz...!Vikah si "Edva li nqkoga 6te sme pove4e ot priqteli s nego..!!!" E .. slu4i se :)
Bqhme mnogo blizki priqteli,po cql den v 4ata s nego,izlizahme si nali,no az ne izpitvah kum nego ni6to seriozno!Samo priqtelstvo..!
Oba4e nakraq beshe tolkova nastoqtelen,4e se vlubih v nego! :) I eto:
Sega sum na 14 godini i ot 7 meseca sme zaedno s nego bezkraino 6tastlivi!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Tova e edin primer prosto!Kakto kazvat "Ot priqtelstvo kum lubov e vinagi vazmojno,no ot lubov kum priqtelstvo ne e!"
Ami to vsi4ko s vremeto si.. :)

IvicHkA
07-06-2006, 11:35
Ami napulno e vazmojno tova..!Pri men se slu4i..!Imashe edno mom4e,koeto tolkova me haresvashe.. kakvo me haresvashe toi me obi4ashe napravo!:)
Oba4e az bqh na 13 i ne mu obru6tah vnimanie,4uvstvah go samo kato priqtel,a i ne iskah da sme pove4e ot priqteli!A toi praveshe vsi4ko samo i samo da se suberem,no azzz...!Vikah si "Edva li nqkoga 6te sme pove4e ot priqteli s nego..!!!" E .. slu4i se :)
Bqhme mnogo blizki priqteli,po cql den v 4ata s nego,izlizahme si nali,no az ne izpitvah kum nego ni6to seriozno!Samo priqtelstvo..!
Oba4e nakraq beshe tolkova nastoqtelen,4e se vlubih v nego! :) I eto:
Sega sum na 14 godini i ot 7 meseca sme zaedno s nego bezkraino 6tastlivi!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Tova e edin primer prosto!Kakto kazvat "Ot priqtelstvo kum lubov e vinagi vazmojno,no ot lubov kum priqtelstvo ne e!"
Ami to vsi4ko s vremeto si.. :)


qko reload-va tvoita istoriika, mn se radvam za tebe =D>

Fiola
07-06-2006, 11:55
Напълно възможно... Хората се променят. Също и техните идеи и вкусове! Ако днес той/тя те е видял/а в една светлина, то утре ще е друго! Никога нищо не се знае! Най-добрата рецепта е: БЪДИ СЕБЕ СИ! И не се отказавй! Упорство (но не нахалство!) и вяра! Това ти трябва и той/тя е в краката ти! Е дано при вас любовта да се превърне в споделена! :smt023

07-06-2006, 11:57
Напълно възможно... Хората се променят. Също и техните идеи и вкусове! Ако днес той/тя те е видял/а в една светлина, то утре ще е друго! Никога нищо не се знае! Най-добрата рецепта е: БЪДИ СЕБЕ СИ! И не се отказавй! Упорство (но не нахалство!) и вяра! Това ти трябва и той/тя е в краката ти! Е дано при вас любовта да се превърне в споделена! :smt023
=D> =D>

Krem4eto
07-07-2006, 12:08
Искам да попитам:
Как мислите дали несподелената любов понякакъв начин може да се превърне в споделена.Ако според вас може давайте съвети,начини хитрини и други как да стане това.

Същото се отнася и от приятелство към любов.

Може би няма начин или ако стане няма да са същите чувства.

iiirish
07-07-2006, 12:11
нямам хитрина за това как да накараш един човек да се влюби в теб - то просто се случва!

07-07-2006, 12:35
anito.sl ние с теб от един и същ град ли сме или sl не обозначава града,а нещо друго.

NeNo_pz
07-07-2006, 12:44
Напълно възможно... Хората се променят. Също и техните идеи и вкусове! Ако днес той/тя те е видял/а в една светлина, то утре ще е друго! Никога нищо не се знае! Най-добрата рецепта е: БЪДИ СЕБЕ СИ! И не се отказавй! Упорство (но не нахалство!) и вяра! Това ти трябва и той/тя е в краката ти! Е дано при вас любовта да се превърне в споделена! :smt023
\:D/ :smt005 =D>

sk8girL
07-07-2006, 12:45
Еми всичко може:) Ако си достатъчно настоятелен и упорит и се бориш за любовта си защо пък несподелената да не може да се превърне в споделена:)

Nadelina
07-07-2006, 19:51
Moje bi sym edinstvenata koqto shte byde sas razlichno mnenie ot masata potrebiteli.. Spored men ne moje nespodelenata lubov da stane spodelena.. Edin chovek ne te haresva.. ne haresva haraktera ti.. ne mu haresva da e s tebe.. ne mu e interesno s tebe.. ne izpitva nujda ot razgovorite s tebe.. nqma nujda ot teb... Obqsnete mi kak v posledvie toi shte se vlubi v teb? Ne mislq che moje :( No ako vie se okajete pravi... i momcheto koeto obicham se vyrne osaznal che mu lipsvam i che iska da e s men.. shte vi cherpq :) Obeshtavam!

beb4o_bu
07-07-2006, 23:11
При мен в началото бе същото...Всичко беше точно така. Аз се опитвах да отида до някъде, но все нещо ме спираше. Той не изпитваше нищо, за разлика от мен. В последствие обаче с много опити и известно нахалство, успях! Сега сме заедно от година...Това е резултатът от една година несподелена любов - една година споделена!
Това горе е мое мнение по една друга тема, но се отнася и за тази. Това е моето доказателство, че има преход от несподелена към споделена любов, и аз го изживях. Никой не може да ме убеди, че няма такова нещо! Трябват много опити и упорство, а понякога и нахалство... това мога да кажа от личния си опит.

pebz
07-08-2006, 11:00
сас сигурност може..зн от личен опит... преди време мн харесвах едно момче ..но то не изпитваше др освен приятелски чувства към мен ...аз продължавах да го харесвах..но не му го натяквах..и .може би е разбрал що за човек сам.. ии така една вечер ми каза че и той ме харесва..ии тей....
няма нищо невъзможно... [-X \:D/

`Death`Whore`
07-08-2006, 11:01
Любовта или я има, или я няма. Тя не е като сексуалното желание - покажеш цици и то идва.

Kotetoto
07-17-2006, 17:02
Da razbira se,che moje.S men se sluchi taka.Bqh vlubena v edno momche pochti 2godini,no toi si imashe priqtelka,koqto mn obihashe.No az na diskoteki postoqnno go zagovarqh i taka se stigna do taina vrazka,tolkova mn go obichah dori da znaeh,4e toi men ne,imashe me samo za momentno razvlechenie.No az ne se otkazah i postoqnno mu govoreh iskrenno kolko mn go obicham,4e toi e vsi4ko za men.I taka sled vreme toi se vlubi v men.I sega sme zaedno veche 4meseca i sme mn 6tastlivi:)))))

luda`flirtajika
07-17-2006, 17:12
:-k ........ spored men moje

koalka
07-17-2006, 17:19
Искам да попитам:
Как мислите дали несподелената любов понякакъв начин може да се превърне в споделена.Ако според вас може давайте съвети,начини хитрини и други как да стане това.

Същото се отнася и от приятелство към любов.Ами може естествено да се превърне.Но ако той/тя не те харесва дори и след като го сваляш,няма как да стане-не можеш да го/я накараш на сила.Ами приятелството може да се превърне в любов,ако момичето и момчето са много близки и си споделят много.Но това е много неприятно,защото най-вече само при единия има чувства.

lost_girl
07-17-2006, 19:04
Ами по първото - несподелената в споделена .. според мен може..това зависи изцяло от хората..всики сме различни и не можем да знаем как ще реагират всеки на дадени деиствия..А иначе мойе да стане чрез флиртуване..закачки ала бала..
За второто - приятелството в любов .. хората са казали от приятелствот до любовта има само една крачка..това е и моито мнение :)
napalno sam saglasna s teb!!! :smt006

I az!

и аз

ne6i4
07-17-2006, 19:11
едно приятелство винаги може да прерасне в любов но една любов в приятелство никога!повярвай ми? а от несподелена в споделена разбира се има такава вероятност тя е 50/50!

strange__
07-17-2006, 21:06
tvurdo moje..stiga da obichash naistina choveka i da se boish za nego
Знаеш ли понякога само една неизречена дума прави така че,всичките действия след това да са излишни и несподелената любов да си остане такава :!: Ако не уцелиш момента,в който да кажеш или направиш нещо,всички усилия след това ще са излишни...тоест срамът и сигурността,че всичко е 100% ясно вече са много подвеждащи.Когато усетиш,че даден миг е подходящ за определено действие просто го направи...след време може би ще разбереш каква е щяла да бъде ответната реакция тогава и каква ще е сега...доста ще съжаляваш :roll: Може и да не е сигурно,че си щяла да получиш исканото,но поне си направила каквото е трябвало и най-важното,когато е трябвало.След време всичко е излишно :idea:
От приятелство към любов...та това не е ли най-честия пример за несподелени чувства :?: