PDA

View Full Version : zashto se dyrji taka??



babi_girl
07-06-2006, 10:35
Znachi s moq priqtel sme zaedno ot pochti 9 meseca, no otskoro zabelqzvam 4e kogato sme s drugi hora toj se dyrji kato pylen idiot, a kato sme zaedno ne e taka. na kakvo moje da se dylji tova.

Fiola
07-06-2006, 10:41
Много момчета привличат вниманието върху себе си като се държат лошо с околните. Така се демонстрира лидерско поведение. При което всички започват да мислят, че той е най-прекрасния, ох ама какъв е велик и други тем подобни. Попринцип момчетата се държат лошо с приятелите си, за да се изфукат пред половинките си, но и обратното се наблюдава често. Според мен трябва да си поговорите на тази тема и ти серизно да му заявиш мението си, че това те дразни и накрая ще ти писне! Ако отрича докажи му, че греши, като му напомниш при следващата такава ситуация (може и да няма следваща... може пък той да си вземе бележка без да си признае). Напомни му, че серизната ви връзка може серизно да бъде разклатена и то само заради неговата глупост да се прави на важен. Може би тогава ще се усети! Успех! :smt023

07-06-2006, 10:45
Много момчета привличат вниманието върху себе си като се държат лошо с околните. Така се демонстрира лидерско поведение. При което всички започват да мислят, че той е най-прекрасния, ох ама какъв е велик и други тем подобни. Попринцип момчетата се държат лошо с приятелите си, за да се изфукат пред половинките си, но и обратното се наблюдава често. Според мен трябва да си поговорите на тази тема и ти серизно да му заявиш мението си, че това те дразни и накрая ще ти писне! Ако отрича докажи му, че греши, като му напомниш при следващата такава ситуация (може и да няма следваща... може пък той да си вземе бележка без да си признае). Напомни му, че серизната ви връзка може серизно да бъде разклатена и то само заради неговата глупост да се прави на важен. Може би тогава ще се усети! Успех! :smt023
dam macka mn si prava kogato sa v kompaniq mom4etata se darjat kato palni idioti i do sq ne si obesnqvah za6to, no sq kato se zamislq prosto kato sa s pove4e hora gledat da se pravqt na pe4eni :wink:

IvI4k0
07-06-2006, 10:51
добре, само аз ли се дьржа навсякаде като идиот ? няма значение дали сьм с гадже или с друго гадже пак сьм сьщият идиот :---)

^sladyranka`
07-06-2006, 10:57
Moje da ima problemi vka6ti..6tom e ot skoro mojebi ima ne6to koeto ne ti kazva ,za da ne te trevoji.Po-dobre si pogovori s nego .

6emet4e
07-06-2006, 11:17
Много момчета привличат вниманието върху себе си като се държат лошо с околните. Така се демонстрира лидерско поведение. При което всички започват да мислят, че той е най-прекрасния, ох ама какъв е велик и други тем подобни. Попринцип момчетата се държат лошо с приятелите си, за да се изфукат пред половинките си, но и обратното се наблюдава често. Според мен трябва да си поговорите на тази тема и ти серизно да му заявиш мението си, че това те дразни и накрая ще ти писне! Ако отрича докажи му, че греши, като му напомниш при следващата такава ситуация (може и да няма следваща... може пък той да си вземе бележка без да си признае). Напомни му, че серизната ви връзка може серизно да бъде разклатена и то само заради неговата глупост да се прави на важен. Може би тогава ще се усети! Успех! :smt023 дам...мн си права според мен

LP_girl_14
07-06-2006, 11:24
Нормално е!Опитва се да бъде център на вниманието,да бъде интересен и забавен за другите,да прави смях и т.н. ,а можебине забелязва как изглеждат нещата от страни и как другте гледат на него.Говори с него,кажи му как се чувстваш и му кажиче стараейкисе да привлича вниманието на другите ,изневерява на самия себе си :!:

07-06-2006, 12:04
mi 4oveka e prost be macka proqvi razbirane :smt005

mnogomili4kata-sf
07-06-2006, 13:47
Начи най-важното е ти да си знаеш какъв е...но ако нещо наистина те дразни-кажи му го...мен лично ми дреме кой кво ще си помисли за момчето,с което съм като си вика,крещи си и си разправя простотиите...нали аз си го знам какъв е,пък и понякога ме забавлява това,че е донякъде непукист...точно за тва много хора ми разправяха къв бил,как се надувал,на къв се правел...ама нали аз си го знам

Spider_Web
07-06-2006, 14:37
abe kvo te interesuva 6tom s teb si e dobre prosto ne go vodi mnogo mnogo s priqtelite i tva e

iiirish
07-06-2006, 14:55
е щом толкова много държи да е център на общественото, а не твоето внимание, тогава просто няма смисъл да му отдаваш обичта си, а той да се прави на "кон с капаци" когато сте излезли с други хора

niki7o
07-06-2006, 14:56
mi 4oveka e prost be macka proqvi razbirane :smt005
dam

07-06-2006, 15:07
Много момчета привличат вниманието върху себе си като се държат лошо с околните. Така се демонстрира лидерско поведение. При което всички започват да мислят, че той е най-прекрасния, ох ама какъв е велик и други тем подобни. Попринцип момчетата се държат лошо с приятелите си, за да се изфукат пред половинките си, но и обратното се наблюдава често. Според мен трябва да си поговорите на тази тема и ти серизно да му заявиш мението си, че това те дразни и накрая ще ти писне! Ако отрича докажи му, че греши, като му напомниш при следващата такава ситуация (може и да няма следваща... може пък той да си вземе бележка без да си признае). Напомни му, че серизната ви връзка може серизно да бъде разклатена и то само заради неговата глупост да се прави на важен. Може би тогава ще се усети! Успех! :smt023 EVALA =D> =D> =D> =D> =D> =D> :mrgreen:

koalka
07-06-2006, 15:54
Не мога да ги разбера момчетат като приятеля ти,които пред компания се държат адски различно с гаджето си.Не знам на какво се дължи това?Най-добре поговори с приятеля си за това и го питай.

LuCkY_YoU
07-06-2006, 16:25
za6toto e bokluk

ni6to_ob6to
07-06-2006, 17:03
Много момчета привличат вниманието върху себе си като се държат лошо с околните. Така се демонстрира лидерско поведение. При което всички започват да мислят, че той е най-прекрасния, ох ама какъв е велик и други тем подобни. Попринцип момчетата се държат лошо с приятелите си, за да се изфукат пред половинките си, но и обратното се наблюдава често. Според мен трябва да си поговорите на тази тема и ти серизно да му заявиш мението си, че това те дразни и накрая ще ти писне! Ако отрича докажи му, че греши, като му напомниш при следващата такава ситуация (може и да няма следваща... може пък той да си вземе бележка без да си признае). Напомни му, че серизната ви връзка може серизно да бъде разклатена и то само заради неговата глупост да се прави на важен. Може би тогава ще се усети! Успех! :smt023 EVALA =D> =D> =D> =D> =D> =D> :mrgreen:

Мда .. и аз съм на това мнение горе-долу

izlishna
06-20-2010, 17:53
За вас повечето отговорили по темата няма ли кирилица? Кандидат българчета?! ..

По темата: Защото иска да е център на внимание и да се прави на вървежен 8)

w0sh
06-20-2010, 17:53
Стара тема, кифло.
Не ги вади.