PDA

View Full Version : Зарязах го и сега си го искам обратно!



Сълзичката
07-06-2006, 10:58
Здравейте хора! Имам един голям проблем! Старият ми приятел беше очарователен, непокист сладур! Беше много готин. Лошото момче на квартала. Не пушеше, но си пийваше и беше общоизвестната мутра. Сладур, красавец, лошо момче, сваляч и половина. Нямаше нито един път като се видим да не започнем да се целуваме така страстно, че после ми изтръпва езика! Абе въобще момче мечта. Но се виждахме много рядко. Само два пъти на седмица и то все в дискотеката, където друго освентанци, целувки и свирки не може да се прави! С него не можех да говоря... Той си беше само за физическата връзка! Не ме канеше да излиаме и въобще не се обаждаше! Не му пукаше за мен! Толкова го обичах, но разбрах, че само ме използва! Че си играе с мен! И го зарязах! После си намерих перфектното момче. Спортист, сладур... Той ме обича. И тази прекалена блозост взе да ме дразни! Сега като съм с него си мисля само за бившия! Само той ми е в главата, ве... ИСКАМ ГО ОБРАТНО! И трябва да го имам! Не ви моля за съвет как да си го избия от глвата, а за съвет как да си го върна!

kristini4ka
07-06-2006, 11:07
Purvo preceni kakvi sa ti chyvstvata i kum dvamata i otidi pri tozi koito obichash poveche nadqvam se da ti pomogna

black_dimond
07-06-2006, 11:08
o mn dobre razbiram za kakvo govorish v sushtata situaciq sum imam idealnoto momiche do men no ne g obicham s nego vsichko e perfektno i spokoino no problema e che az qvno i ti ne obichash spokoinite i monotonni momcheta a iskash da budesh na ruba i da pravish prostotoi da reshavash na miga i da si spontana i az sum takava i sum v tochno sushtata situaciq bih te posuvetvala da ostanesh s momcheto s koeto si v momenta dori da ne go obichash tolkova kolkoto bivshiq si priqtel znam che e trudno no se opitai ot opit ti kazvam che e po dobre za teb

Сълзичката
07-06-2006, 11:10
То лесно е така. Да изтичам при когото искам! Но въпроса не е там! Аз знам кой искам! Искам си моето бившв... Лошото ми мече! Обаче го зарязах! Ако можеше просто да изтичам при него... ама не! Той е много горд човек и сигурно няма да ме приеме точно с отворени обятия!

`Death`Whore`
07-06-2006, 11:10
Ох, малкото ми глупаво пубертетче. Не си го имала, даже не сте били гаджета. Сигурна съм, че в дискотеката се е натискал и с други.

^sladyranka`
07-06-2006, 11:10
Hm.. znae6 4e te izpolzva i vapreki tova iska6 da si s nego ...Ot dumite ti li4i 4e toi samo izvli4a polza ot teb .Mislq 4e tova mom4e vaob6te ne te zaslujava. Po-dobre si ostani s mom4eto ,s koeto si v momenta.Pone znae6 4e ima nqkakvi 4uvstva kam teb.Po-dobre ne tarsi na4in da si spe4eli6 biv6oto gadje.Ne te zaslujava !

Fiola
07-06-2006, 11:16
И аз съм на мнение, че е по-добре да си останеш с твоя приятел. Това което изпитваш в момента е може би породено от чувство за вина, че си го оставила! Моментно увлечение сигурно. Остани с твоя приятел докато се убедиш в чувствата си. Недей да действаш толкова импулсивно! Другото момче не те заслужава и те ще го разбереш рано или късно... Защо не рано? Какъв е смисала да съжаляваш за още една загърбена връзка?! Е Успех! :smt023

LP_girl_14
07-06-2006, 12:58
"iskam da go imam"

tva da ne ti e kukla,koqto si si haresala ot vitrinata na nqkoi magazin?Ti si skysala s nego zashtoto mejdu vas e nqmalo 4uvstva,nqmalo e seriozna vryzka i 4ista lubov,a sega iskash da se vyrnesh pri nego po syshtata pri4ina.Imash do sebe si 4ovek,koito te obi4a,4ovek za koito ti kazvash 4e e perfektnoto mom4e...i ti si gotova da go pratishpo dqvolite i da se vyrnesh pri bivshiq koito e bil loshoto mom4e v kvartala,s koito si se vojdala 2 pyti v sedmicata kolkoto da se poceluvate malko,za koito kazvash 4e bil mutra i svalq4 ipolovina..i vypreki tova go nari4ash mom4e me4ta?E za men tova opredeleno ne e mom4eto me4ta!Ako ne ti puka za segashniq si priqtel i si gotova da othvyrlish lubovta mu....ok,davai,no spored men pravish ogromna greshka.Ne vsi4ko e celuvki v diskotekata i svirki v toaletnite na diskotekata...Ima 4uvstva,obi4,trypka,koito ne mogat da se sravnqvat s 2 4asa natiskane!I zashto podqvolite iskash da si s 4ovek s koito n moje da si kajesh i edna prikazka!Vij momi4e,fizi4eskata vryzka ne e nai-vajnata v jivota.Pomisli vyrhu tova koeto iskash da napravish!

mnogomili4kata-sf
07-06-2006, 13:22
Ох, малкото ми глупаво пубертетче. Не си го имала, даже не сте били гаджета. Сигурна съм, че в дискотеката се е натискал и с други.

А не бе...."лошото момче,мутрата,сладурчето,с аляч"...да не говорим за тая простотия с дискотеката....алоооооооооо оооооу е на такива се чудя дали някога ще им дойде акъла в главата ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Слезни от звездите мойто момиче...Ти си била тежко,яко използвана без да се усетишшш...следващата ти стъпка е визия тип "парцала на квартала"

iiirish
07-06-2006, 15:14
виж какво, драга, ти едва ли си му била единствената. вашето дори не е било ходене, а той просто си е запълвал две вечери в дискотеката с теб. както ти го описваш като лошо момче и сваляча на квартала, това ми говори, че той е от типа момчета, който не могат да обичат истински, а се стремят да бъдат с колкото е възможно повече на веднъж.

според мен - зарежи тая работа! :?

He3HauKa
07-06-2006, 15:17
Vseki si ima ideal za momche vapreki che tvoq e malko stranen... Ama nemoga da razbera kak shte si go varnesh kato toi nikoga ne e bil tvoi ? V smisal sama kaza che te e izpolzval kolkoto da ne e bez nishto i da ima s kakvo da se zabavlqva v diskotekata... Neznam kakav savet da ti dam zashtoto toi ve4e te misli za super lesna ( sled kato si ostavila da te razigrava kakto si iska ) i nqma da te prieme na serizno ...taka che gledai napred shte si namerish nqkoi po svesten :lol:

IsTiNsKa_LuBoV
07-06-2006, 18:45
Ami nqma kakvo da napravi6 osven da govori6 s nego...Kaji mu 4e mnogo sujqlqva6 i ako moje da ti prosti...Ako ne si svede6 glavata zabravi za nego!Ako go iska6 go napravi! :!:

Bisollini
07-06-2006, 19:36
dane si go zarqzvala

blo0dr0se
07-06-2006, 19:48
m0ga da ti kaja che tui tv0t0 e sam0 edin kapriz .. mislish si che kat0 si s neg0 ii si "zvezda" na kvartala.. n0 badi sig t0i te izp0lzva .. ti si neg0vata ... s0ry za izraza "kurvichka" p0ne za men e taka.. ne iskam da ta 0bijdam ..pr0st0 kazvam kakva si za neg0 ..

koalka
07-06-2006, 20:01
Защо бягаш от любовта?Явно ти не обичаш сегашния си приятел щом искаш другия.Та той не може да ти предложи нищо.Само секс или какво?Той никога няма да бъде само твой,защото е сваляч и има самочувствие на такъв.С него нява да бъдеш щастлива.Но ти си решаваш.Поне момчето,с което си сега да не се залъгва,че го обичаш.

Angel_eyes
07-06-2006, 20:08
Ама,че работа...зарязваш го,пък сега си го искаш обратно,кой те е бил по главата да го зарежеш.Макар,че си постъпила правилно."Лошо момче,сладур,общозивестна мутра"...300-та ти мутри,300-та ти сладури,кел файда,че е момчето мечта,след като не му пука за теб,м?Помисли малко за това,а другото момче което те обича..абе мани.А и бтв ти за момче ли говориш"искам си го обратно" или за някакъв неудушевен предмет...той не е играчка неможеш да го имаш по-всяко време което искаш,нали?Ако питаш мен чист каприз си е твоето :smt011