PDA

View Full Version : Priqtelkata mi go svalq



I_AM_IN_LOVE
07-06-2006, 11:35
Hora mn mn mn pomo6t.Zna4i...dogodina sym v novo daskalo.V tova daskalo 6te byde edno mom4e s koeto sme se vijdali samo vednyj oba4e (za men pone) napravo be6e liubov ot pryv pogled.S nego si 4atim i naistina mn dobre se razbirame i si4ko e super(toi samiq kaza 4e mn me haresva).Samo 4e toi ne e ot Plovdiv ami e ot edno selo blizko do Plovdiv(selo Mominsko) i lqtoto go nqma a prez u4ebnata godina e tuk na kvartira.Ta si4ko e super,mn se haresvame i si4ko no skoro razbrah 4e 6te bydem v razli4ni klasove i ne samo tova-toi 6te byde v edin klas s edna moq fr koqto ima navika da se svalq s mom4etata koito haresvam.6toto mom4eto e naistina mn hubavo i sym 100% sig 4e 6te se svalq s nego i syotvetno pri tezi obstoqtelstva tq 6te ima mn po golqma vyzmojnost. POMO6T!!!

Fiola
07-06-2006, 11:44
Първо: Ако ще и 10000% да си сигурна това още не се е случило. Ако приятелката ти знае официално, че ти ходиш с него може и няма да тръгне да флиртува. Ако го прави напук- ЧЕ ТОВА КАКВА ПРИЯТЕЛКА Е?! Говори с него за нея. Не се издавай, че те притеснява факта, че може да те напусне, заради нея. Просто намекни.
Второ: КУРАЖ БЕ МОМИЧЕ! Каква е тая овца крадла на гаджета (правя компромис, попринцип мразя тази дума), от която се притесняваш! Моля ти се! Самочувствие се иска!
Трето: Може и двете да го харесвате, но вместо да се колите чуйте неговия глас. Все пак е важно какво иска той. После поговорете мирно и се разберете като хора в името на вашето приятелство!
Имах същия проблем. Моя мн добра приятелка харесваше приятеля ми, но като поговорихме на нея й стана гадно, помълча и след седмица някаде свикна с идеята и дори сега е много щастлива за нас! Комуникация... това се иска... След като мислиш, че това е приятел и я обичкаш значи един разговор трябва да свърши работа! УСПЕХ! :smt023

LP_girl_14
07-06-2006, 11:48
Taka.....
:arrow: kva e taq priqtelka ,koqto vinagi ti vzimala mom4etata koito haresvash?Zna4i ti i spodelqsh 4e si padash po nqkoe mom4e i tq vednaga trygva da mu se svalq?Izvinqvai mila,ama tva ne moje da e istinsko priqtelstvo!Po-dobre vyobshte nedei da obshtuvash s neq!Ne move da o4akvash nishto drugo ot neq osven da ti zabode nij v gyrba!

:arrow: Ako mom4eto naistina,ama naistina teharesva,za neqgo shte syshtestvuvash samo ti i nqma da se poddade na provokaciite na "priqtelkata" ti,osobeno kakto q opisa 4e se svalq na vsi4ki...

^sladyranka`
07-06-2006, 11:51
Prosto ne kazvai na priqtelkata si 4e go haresva6 i ne i go davai taka lesno !Vse pak toi si e za teb :wink:

I_AM_IN_LOVE
07-06-2006, 11:57
Nie o6te ne sme gadjeta no imam mn dobro pred4uvstvie.Toi samo mi povtarq kolko iskal da bydem v edin i sy6t klas.Sy6to taka neprekysnato mi dava {} i samo mi povtarq kolko sym bila gotina i kolko me haresval.
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007

07-06-2006, 11:58
i kva priqtelka ti e taq ako moga dda te popitam #-o

eleto_ludo_dete
07-06-2006, 12:06
XA!Znam,4e v momenta uma ti e zaet s edno mom4e,no da znae6,4e 6tom 6te si v novo daskalo radarite ti trqbva da sa nastroeni na 4istota :Svalki:.Vqrno e, 4e priqtelkata ti moje da iska da go svali,no povqrvai ako tq e takava kakvato q opisva6 opredeleno nqma da si gubi vremeto s tvoeto mom4e.Gotvi se za borba,no ne s neq ,a s polovinata daskalo.Toi ako te haresva naistina nqma da ima6 povod da se pritesnqva6!!!!Uspeh v novoto daskalo!

I_AM_IN_LOVE
07-06-2006, 12:28
Mi tq do sega nikoga ne si e imala gadje...Drugoto ne6to e 4e tova mom4e e dosta $$$$ (no az est ne znaeh tova kato se vliubih v nego) - tova mi go kaza edna fr no men tova ne me int 6tot az ne sym tolkova bedna 4e da se fa6tam s mom4e zaradi parite mu(na6te daje sa si dosta dobre finansovo) .No tq e to4no takava-maika i e bezrabotna i i tq i maika i sa mn ...gadni taka da se kaje i dosta dobre si pe4elqt samo ot nahalstvoto si i s tova 4e sa mn hitri.I sym sig 4e tq 6te se svalq s nego ne samo za tova 4e go haresvam i 4e toi e tolkooooooova gotin i simpati4en i t.n..... no i za tova 4e ima pari. Za tova se setih predi malko 6tot tq takiva fr iska da ima za da se orejda.

cveti4ka
07-06-2006, 12:38
o na men edna ot nai-dobrite mi fr s koqto se poznavame ot 12 god vinagi mi svalq gadjetata,ma ne s mnogo golqm uspeh :lol: